امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات pes2016 انلاین به صورت (11v11)
من حضور خودم رو اعلام می کنم Eee
البته ساعت و تاریخ اعلام کنید
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
داداش الان تو بازی میره ولی ارور please rebot your pes 2016 رو میده
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
دوستان برای راحت کردن کار خودم و شما آموزش تصویری ورود و تنظیمات انلاین pes16 رو قرار میدم . امیدوارم مورد قبول شما واقع بشه . 

خب برای شروع آموزش تنظیم پروفایل مخصوص خودتون رو شروع میکنیم برای این کار شما باید ابتدا به بخش EXTERAS میرید و بعد وارد  ONLINE SETTING میشید.

[تصویر:  ZaLbt.jpg]

بعد از ورود به این بخش شما چهار گزینه مشا هده میکنید.1- ویرایش پروفایل 2 -لیست سیاه 3- ویرایش جواب های سریع در چت 4-ورود اتوماتیک به حساب کاربری شما . برای تنظیم پروفایل وارد گزینه ی اول شوید.

[تصویر:  jRodx.jpg]
برای تنظیم آواتار از گزینهی اول 

[تصویر:  ULh0v.jpg]

برای تنظیم تیم مورد علاقه از گزینه ی دوم 

[تصویر:  RtYtH.jpg]

و برای انتخاب بازیکن محبوب از گزینه ی سوم استفاده کنید.

[تصویر:  PM2jg.jpg]

همچنین در صورت تمایل میشه برای دیگر بازیکنان در گزینه ی چهارم نوشته ای قرار داد.

[تصویر:  D30K7.jpg]

بعد از تنظیم پروفایل خودتون برای بازی یازده به یازده باید وارد بخش MATCH و بعد TEAM LOBBY بشید.

[تصویر:  xWqjs.jpg]

بعد از باز کردن این بخش شما وارد لیست سرور های موجود میشوید. سرور ایرلند برای ما مناسب تره چون پینگش پایینه و لگ نداره. پس ما سروره اصلی مسابقات رو اونجا میزاریم.

[تصویر:  y5UPZ.jpg]

بعد از ورود به سرور ایرلند شما سه بخش کلی رو مشاهده میکنید که مربوط به سرور ایرلنده ما بخش دوم رو انتخاب میکنیم .

[تصویر:  Y1sMx.jpg]

شما پس از ورود باید وارد سرور مخصوص این مسابقات بشید که در ساعت مشخصی انلاین میشه که زمان مسابقه است. همچنین در این بخش امکان ایجاد سرور برای خودتون رو هم دارید. 

[تصویر:  9O4Kj.jpg]

تنظیمات سرور به این صورته و زمان مسابقه پسورد اون برای شما به صورت خصوصی ارسال میشه.(خودم تو سایت براتون میفرستم) 

[تصویر:  Zf8aj.jpg]

تنظیمات داخل بازی و گیمپلی به این صورته 

[تصویر:  EUUo8.jpg]

شما بعد از ورود به سرور با این تصویر مواجه میشید . بازی ها در صورت آمادگی دو تیم در ساعت توافق شده انجام میشه و اگر بازیکن تیمی در ساعت مشخص در بازی حاضر نشد هوش مصنوعی بازی کنترل بازیکن اونو بر عهده میگیره . 

بازم اگه سوالی و نظری بود اینجا مطرح کنید.

پاسخ
1-تایم بازی خیلی زیاده2-بعد شما می تونید 11 به 11 بازی رو برگزار کنید.چون 3 نفریم کلا
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
برای تایم که میشه گزاشت رو 10 یا 6 . برای نفرات هم یه مدتی بگذره زیاد میشیم اگر نشد بازی ها رو تک به تک میزاریم نه تیمی
پاسخ
(09-18-2016, 04:20 PM)ghost30k نوشته است: برای تایم که میشه گزاشت رو 10 یا 6 . برای نفرات هم یه مدتی بگذره زیاد میشیم اگر نشد بازی ها رو تک به تک میزاریم نه تیمی
خوبه عالیه فقط بازم خبر بدید.
پاسخ
تایم بازی بسیار عالی 15 دقیقه خوبه 113
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
دوستان یه سری به اینجا بزنید 

https://forum.gamefa.com/Thread-مسابقات-...#pid273810

مرسی.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb آموزش آنلاین بازی کردن Resident Evil 6 به صورت Co-Op MohsenPunisher 5 8,235 05-12-2018, 09:02 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  سوال درباره انلاین بازی کردن gta v saffar 3 2,269 05-12-2017, 07:29 PM
آخرین ارسال: zilyzal
  اموزش بازیهای انلاین Please 4 3,090 03-09-2017, 12:04 PM
آخرین ارسال: Please
  آموزش انلاین بازی کردن Grand Theft Auto San Andreas VenGeFul 0 1,518 12-10-2016, 12:25 PM
آخرین ارسال: VenGeFul
  آموزش انلاین بازی کردن payday2+دانلود تمامی آپدیت ها تا 26.1 taha2200 12 16,100 10-09-2016, 04:21 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان