امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
(03-08-2015, 05:24 AM)amrrzykhh نوشته است: سلام دوستان، میخواستم از یه فروشگاه معتبر آنلاین کنسول ps4 بخرم. خودم تو شهرستانم (ارومیه) اینجا بعضی مغازه ها خودشون ps4 میفروشن ولی هم قیمتاشون گرونتره و هم اطلاعات اکثر فروشنده ها کمه...

تا حالا کنسول نداشتم و پی سی گیمر هستم. میخواستم منو راهنمایی کنید برای خرید آنلاین.

1- ارزونترین کنسولی که آنلاین پیدا میشه معمولا ریجن 3 هست که تقریبا 50 تا 100 تومن نسبت به ریجنهای دیگه ارزونتره. اگه ریجن 3 بخرم بعدا پشیمون نمیشم؟ دی ال سی و غیره کامل ساپورت میکنه؟ بعضی گیمها رو سانسور نمیکنه؟ جای دگمه های ضربدر و دایره برعکسه تو منو؟ شما کدوم ریجن رو توصیه میکنین؟

2- کنسول رو پلمپ شده و بدون باز کردن بگم برام بفرستن یا بگم باز کنن و تست و آپدیت کنن و بازی GTA رو که میخوام همراهش بخرم خودشون نصب و تست کنن؟ باندل GTA بخرم یا کنسول و بازی رو جداگانه بخرم؟

3- شارژ دسته ps4 که میگن زود تموم میشه معمولا چقدره؟ چقدر میشه باهاش بازی کرد قبل تموم شدن شارژش؟ میشه با سیم خودش وصل کرد به دستگاه و بازی کرد و اصلا نگران شارژ نبود؟ باتری دسته رو خراب نکنه؟ کنسول ماکزیمم چندتا دسته رو برای بازی همزمان ساپورت میکنه؟

4- خیلیا میگن تابستون امسال ps4 هک میشه، اگه هک بشه قیمتش پایین میاد یا بالا میره؟

5- فعلا نمیخوام زیاد آنلاین و تنهایی بازی کنم (بجز GTA) و بیشتر میخوام در جمع دوستان و همزمان با چندتا دسته همگی بازی کنیم. بجز بازیهای ورزشی دیگه کدوم بازیها هستن که میشه با چندتا دسته کنار هم همزمان بازی کرد و حال میده (مثلا با چهارتا دسته)؟

ممنون بابت راهنمایی.

1-اگه اهل دانلود دی ال سی هستی از خری ریجن 3 پشیمون میشی چون زیاد دی ال سی نداره ریجن  هم از همه بهتره 
2-بهتره بزاری اپدیت کنن بازی رو هم جدا بخری به صرفه تره 
3-شارژش بین 4-6 ساعت بازی تومو میشه و یک ساعته شارژ میشه 
4-همین الانم هک شده ولی نایابه(اورجینال خور بهتره)
5-اینو نمی دونم ولی کالاف هست 
خواهش 
اگر خواستی بخری از این اقا بخر قیمتاش عالیه و مرد با انصاف و قابل اعتمادیه
http://forum.persiantools.com/threads/%D...AF.603984/
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(03-08-2015, 07:45 PM)amir87 نوشته است: 1-اگه اهل دانلود دی ال سی هستی از خری ریجن 3 پشیمون میشی چون زیاد دی ال سی نداره ریجن  هم از همه بهتره 
2-بهتره بزاری اپدیت کنن بازی رو هم جدا بخری به صرفه تره 
3-شارژش بین 4-6 ساعت بازی تومو میشه و یک ساعته شارژ میشه 
4-همین الانم هک شده ولی نایابه(اورجینال خور بهتره)
5-اینو نمی دونم ولی کالاف هست 
خواهش 
اگر خواستی بخری از این اقا بخر قیمتاش عالیه و مرد با انصاف و قابل اعتمادیه
http://forum.persiantools.com/threads/%D...AF.603984/

امیر جان خیلی ممنون، انصافن قیمتاش و اطلاعات محصولاتش و تنوع لوازم جانبیش خیلی عالی هست معلومه کارش خیلی درسته.

میخوام این باندل رو بخرم ازش چون از خرید کنسول جداگانه و بازی های GTA و TLOU ارزونتر در میاد (درسته؟):

PS4 ریجن 1 امریکا تولید 3 ماه چهارم 2014 سری CUH-1115A باندل GTA داری یک بازی فیزیکی GTA 5 و بازی دانلودی THE LAST OF US

ریجن یک و دو که زیاد برای dlc فرقی نمیکنن؟ در ضمن بازی GTA رو که خودش فیزیکی داره، ولی بازی TLOU باید خودم دانلود کنم؟ حجمش چقدره برای دانلود؟ برای بازی کردن TLOU باید به اینترنت وصل باشم یا روی هارد نصب میشه و هر موقع خواستم میتونم بازی کنم؟
پاسخ
حجم TLOU حدودا 40 گیگ هست.

برای اجرای بازیهای دیجیتالی باید به اینترنت وصل باشید.
پاسخ
(03-09-2015, 09:39 AM)|Dark Knight| نوشته است: حجم TLOU حدودا 40 گیگ هست.

ممنون بابت راهنمایی، پس بیخیال این باندل، خود دیسک بازی رو آدم بخره بهتره...

کلا خریدن باندل ( کنسول + دیسک بازی ) هیچ برتری نسبت به خریدن جداگانه کنسول و بازی با ریجن های یکسان نداره درسته؟ (قیمت رو بذاریم کنار)

اگه اونطوری باشه پس بین این دو تا کنسول موندم بنظرتون کدوم رو بخرم؟

PS4 ریجن 2 مخصوص ژاپن ساخت 100 درصد خود ژاپن تولید 3 ماه چهارم 2014 سری جدید CUH-1100A

PS4 ریجن 1 امریکا تولید 3 ماه چهارم 2014 سری CUH-1115A

خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی های شما عزیزان.
پاسخ
اقا نظرتون راجب خرید ریجن فری چیه؟؟ من میخوام تابستون بخرم میگن فری بهتر از همسونه 
بعد این درسته که سفیدش زود چرک میشه و رنگ و روش میره؟
.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
(03-09-2015, 04:25 PM)hexer نوشته است: اقا نظرتون راجب خرید ریجن فری چیه؟؟ من میخوام تابستون بخرم میگن فری بهتر از همسونه 
بعد این درسته که سفیدش زود چرک میشه و رنگ و روش میره؟

ریجن فری برای بازی ها وجود داره که میگن فلان بازی ریجن فری هست ولی برای کنسولها کلا سه نوع ریجن بیشتر نداریم یعنی 1 و 2 و 3... کنسول ریجن فری من که نشنیدم و ندیدم اصلا چنین چیزی وجود نداره.

من بعد از چند روز تحقیق و پرس و جو تصمیم گرفتم کنسول ریجن یک بخرم. خیلی ممنون بابت توضیحات و راهنمایی همگی شما.
پاسخ
(03-09-2015, 11:30 AM)amrrzykhh نوشته است:
(03-09-2015, 09:39 AM)|Dark Knight| نوشته است: حجم TLOU حدودا 40 گیگ هست.

ممنون بابت راهنمایی، پس بیخیال این باندل، خود دیسک بازی رو آدم بخره بهتره...

کلا خریدن باندل ( کنسول + دیسک بازی ) هیچ برتری نسبت به خریدن جداگانه کنسول و بازی با ریجن های یکسان نداره درسته؟ (قیمت رو بذاریم کنار)

اگه اونطوری باشه پس بین این دو تا کنسول موندم بنظرتون کدوم رو بخرم؟

PS4 ریجن 2 مخصوص ژاپن ساخت 100 درصد خود ژاپن تولید 3 ماه چهارم 2014 سری جدید CUH-1100A

PS4 ریجن 1 امریکا تولید 3 ماه چهارم 2014 سری CUH-1115A

خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی های شما عزیزان.
اگه کیفیت ساخت برات مهمه ریجن ژاپن بخر و گرنه که همون ریجن 1 رو بخر که از همه بهتره
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(03-10-2015, 05:46 AM)amir87 نوشته است: اگه کیفیت ساخت برات مهمه ریجن ژاپن بخر و گرنه که همون ریجن 1 رو بخر که از همه بهتره

همون ریجن یک رو میخرم ، قیمتش به صرفه تره... واقعا این آقا وحید که معرفی کردید کارش درسته مرسی.
پاسخ
سلام می خواستم Ps4 بگیرم چنتا سوال داشتم.
1.اینکه اگه الان یه Ps4 بگیرم بعدش که هک شد می تونم همونو هک کنم یا باید یکی دیگه بگیرم؟
2.بهترین ریجن کدومه؟
3.اینترنتم لازمه برای بازی کردن؟برای  ساخت اکانت یا کلا برای شروع Ps4?
4.ایا میشه بازی هارو تو هاردش کپی کرد بعدش بدون گذاشتم دیسک بازی کرد؟
پاسخ
(03-24-2015, 04:24 PM)natoji13 نوشته است: سلام می خواستم Ps4 بگیرم چنتا سوال داشتم.
1.اینکه اگه الان یه Ps4 بگیرم بعدش که هک شد می تونم همونو هک کنم یا باید یکی دیگه بگیرم؟
2.بهترین ریجن کدومه؟
3.اینترنتم لازمه برای بازی کردن؟برای  ساخت اکانت یا کلا برای شروع Ps4?
4.ایا میشه بازی هارو تو هاردش کپی کرد بعدش بدون گذاشتم دیسک بازی کرد؟

1:همونو میتونی با پرداخت مبلغی هک کنی(البته اصلا من جات بودم به فکر هک نبودم)
2:2 و 1 فرق خاصی ندارن به نظرم 2 بگیر و حتما حتما برای بعد 2014 باشه تاریخ ساختش
3:اینترنت برای اپدیت خود دستگاه(که روز اول اجباریه)لازمه و برای بازی انلاین
4:باید تو هارد باشه و دیسک هم توش باشه اما دیسک استفاده نمیشه
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,204 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,935 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,724 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,285 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,057 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان