امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
سلام من قراره فردا ps4 بخرم چون اولین کنسولم هست چند تا سوال داشتم:
1.قیمت ریختن بازی روی هارد کنسول چقدره?
2.قیمت تعویض بازی چقدره?
3.ایا بازی هایی ک روی هارد کنسول ریخته میشن برای اجرا ب اینترنت نیاز دارن?
4.ببخشید کسی ی فروشگاه ک ps4 بفروشه در شهر اهواز ب من میتونه معرفی کنه?!
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
(05-30-2015, 02:15 PM)ice gamer نوشته است: سلام من قراره فردا ps4 بخرم چون اولین کنسولم هست چند تا سوال داشتم:
1.قیمت ریختن بازی روی هارد کنسول چقدره?
2.قیمت تعویض بازی چقدره?
3.ایا بازی هایی ک روی هارد کنسول ریخته میشن برای اجرا ب اینترنت نیاز دارن?
4.ببخشید کسی ی فروشگاه ک ps4 بفروشه در شهر اهواز ب من میتونه معرفی کنه?!
1-کنسول که هک نشده!!!!!!!! :-/
2-بستگی به بازی - زمان انتشار و خود فردی که باهاش تعویض میکنید داره ولی اگه یه بازی نسبتا جدید رو بخواید با یه بازی جدید تعویض کنید فک کنم یه 20 30 تومنی آب بخوره!!!!!
3-go to the first question
4-I can't fo that!!!!!!
پاسخ
بخشید من خواستم اغدام بکنم برای سفارشه پی اس فور از دی جی کالا ولی چون ریجن دستگاه مشخص نبود نگرفتن ولی از نظرات فهمیدم که ریجن سه هست که با دایره تایید داره و ضربدر عقب برگشتن میخواستم بدونم که من عادت به این ندارم ایا توی تنظیمات میشه دکمه ضربدرو برای تایید تنظیم کرد و دایره اگه هست بگید که سفارش بدمط

پاسخ
(05-30-2015, 03:26 PM)mahan-shadow نوشته است: بخشید من خواستم اغدام بکنم برای سفارشه پی اس فور از دی جی کالا ولی چون ریجن دستگاه مشخص نبود نگرفتن ولی از نظرات فهمیدم که ریجن سه هست که با دایره تایید داره و ضربدر عقب برگشتن میخواستم بدونم که من عادت به این ندارم ایا توی تنظیمات میشه دکمه ضربدرو برای تایید تنظیم کرد و دایره اگه هست بگید که سفارش بدمط

بله میشه.ولی فکر کنم اگه اینکارو بکنی توی بازی تنظیمات بهم بریزه.در اون صورت جای ضربدر و دایره توی بازی عوض میشه.
پاسخ
(05-30-2015, 03:26 PM)mahan-shadow نوشته است: بخشید من خواستم اغدام بکنم برای سفارشه پی اس فور از دی جی کالا ولی چون ریجن دستگاه مشخص نبود نگرفتن ولی از نظرات فهمیدم که ریجن سه هست که با دایره تایید داره و ضربدر عقب برگشتن میخواستم بدونم که من عادت به این ندارم ایا توی تنظیمات میشه دکمه ضربدرو برای تایید تنظیم کرد و دایره اگه هست بگید که سفارش بدمط

خودتون نمی تونید برید از یک فروشگاه معتبر تهیه کنید در شهر خودتون این طوری هم خیالتون هم راحت تره
پاسخ
(05-30-2015, 03:56 PM)mahdismmt نوشته است:

بله میشه.ولی فکر کنم اگه اینکارو بکنی توی بازی تنظیمات بهم بریزه.در اون صورت جای ضربدر و دایره توی بازی عوض میشه.

به عبارت دیگه اگه توی منو جای ضربدر و دایره رو عوض کنی اونوقت توی بازی بهم میریزه.و اگه توی منو دایره تایید باشه و ضربدر برگشت اونوقت توی بازی درست میشه.
پاسخ
ریجن ها اصلا با هم دیگه تفاوت ندارن به قیمت ریجن ها هم هیچ توجهی نکن 
پاسخ

استاد ن دیجی کالا دو نوع ریجن داره یکیش 3 هستش یکیش هم بین دو و یک میچرخه بستگی ب روزش داره
اگه رنگ سفیدشو بگیری ریجن 3 و اگر رنگ مشکیشو بگیری یا یکه یا دو با ضمانت یکساله ی لادیز الکترونیک
پاسخ
دوستان من تا جایی که فهمیدم برای استفاده از dlc بازی فقط کافیه ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه درسته؟؟؟؟ و اصلا ربطی به ریجن دستگاه ندارد. :huh:
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
پاسخ
(05-30-2015, 06:09 PM)game.ps4 نوشته است: دوستان من تا جایی که فهمیدم برای استفاده از dlc بازی فقط کافیه ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه درسته؟؟؟؟ و اصلا ربطی به ریجن دستگاه ندارد. :huh:

درسته ریجن دستگاه فقط مشخص بندی منطقه هستش و اصلا ب dlc ربطی نداره...
به عنوان مثال شما اگه کنسول ریجن دو بخرین و اکانت ریجن 1 یا همون usa بسازین dlc های ریجن 1 را باید بگیرین
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,293 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 16,224 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,775 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,350 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,109 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان