امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
(06-05-2015, 05:01 PM)aminkarimir نوشته است:
(06-05-2015, 04:53 PM)Dead Soldier نوشته است:
(06-05-2015, 04:47 PM)aminkarimir نوشته است: سلام دوستان من ایشالاه تا اخر این ماه یک ps4میگیرم چندتاسوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
تنهانگرانی من قیمیت بازیهاشه مقرون به صرفه ترین راه کدومه؟
من چون تو کرجم ممنون میشم از بچه های کرجی یک مغازه رو معرفی کنن.که بتونم با خیال راحت بازی هارو از اونجا تهیه کنم
بعد من تو این نظرات که خوندم یکی از دوستان گفته بود که برای بازی های کرایه ای هفته ای 15هزار میگیرن میخواستم بدونم حتما شما باید یک بازی در اختیار فروشنده بذاری تا بهت بازی کرایه بده؟بعد هرچندتا بازی که بخوای میتونی در ماه ببری عوض کنی؟محدودیت نداره؟بعد بازی خاصی باید در اختیارشون بذاری؟ممنون میشم جواب بدین

سلام .
جواب سوال 1 = خرید بازی های دسته دوم و فروش آن ها با کمترین ضرر .
جواب سوال 2 = اگه تهران خواستید بهتون آدرس میدم . کرج نتونستم آدرسی پیدا کنم .
جواب سوال 3 = خیر . بیشتر جاها اینطوریه که شما مبلغ کامل بازی رو پرداخت میکنید هر موقع که بازی تحویل دادید بقیه پولتون رو میگیرید .
جواب سوال 4 = بستگی به فروشنده و مغازه داره .

ممنون از پاسخگوییتون
فقط میشه ادرس تهران بدید؟
همون فروشگاه بازی دوست دوم که ازش بخرید ودوباره ازتون میخره؟
چقدر ضرر میکنید برای هر بازی؟
بنده تهران نیستم .
بعضی وقتا 10 تومن ضرر میکنم بعضی وقتا حتی سود هم میکنم .
آدرس : تهران - ضلع شمالی میدان امام خمینی - نبش پاساژ فتوت پلاک 44 فروشگاه البرز
در موردش میتونم بگم فروشگاه معتبری در مورد شرایطش هم حضوری برید و صحبت کنید .
موفق باشید .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
سلام :D :D

میخواستم بدونم این PS4 مدل CUH-1116A فقط ریجن 2 ژاپن رو شامل میشه یا ریجن 2 اروپا هم این مدل رو داره؟؟ :huh: 
پاسخ
1-بازی های انحصاریش خوبه؟
2-اگه بخرم به عنوان اولین بازی چی بگیرم؟
3-نسل هفت XBOX 360 داشتم البته هنوز دارم.به نظرتون بفروششم و یه PS4 بگیرم؟یا وایسم نسل هفت کامل تموم شه؟
4-چه نوع باندلی بگیرم؟نرمال یا مثلا مدل بتمن و یا مثلا متال گیر و از این چیزا)؟
5-میشه بازی رو رو دستگاه ریخت؟
6-بازی های کراس بای داره؟
7-میشه یه سایت برای خرید بازی و خود کنسول معرفی کنید؟
8-ویچر 3 خیلی صحنه غیر اخلاقی داره؟شنیدم ریجن 2 سانسور شده.(من منحرف نیستم اتفاقلا می خوام صحنه نداشته باشه)
9-چه ریجنی خوبه؟
10-اگه مثلا بازی ریجن 3 رو رو کنسول ریجن 1 بذار کار می کنه؟می تونی انلاین بازی کن با این که تفاوت ریجن داره؟
11-ایا باید کنسول همیشه به اینترنت وصل باشه؟
12-به نظرتون همون اول یه دسته دیگه بخرم؟
13-من به دسته X360 عادت کردم مشکلی واسم پیش نمیاد؟
14-سلامتی شما.
(الان میگن من چه قدر پاچه خارم![تصویر:  biggrin.png])
پاسخ
(06-08-2015, 03:55 PM)ardavan13 نوشته است: 1-بازی های انحصاریش خوبه؟
2-اگه بخرم به عنوان اولین بازی چی بگیرم؟
3-نسل هفت XBOX 360 داشتم البته هنوز دارم.به نظرتون بفروششم و یه PS4 بگیرم؟یا وایسم نسل هفت کامل تموم شه؟
4-چه نوع باندلی بگیرم؟نرمال یا مثلا مدل بتمن و یا مثلا متال گیر و از این چیزا)؟
5-میشه بازی رو رو دستگاه ریخت؟
6-بازی های کراس بای داره؟
7-میشه یه سایت برای خرید بازی و خود کنسول معرفی کنید؟
8-ویچر 3 خیلی صحنه غیر اخلاقی داره؟شنیدم ریجن 2 سانسور شده.(من منحرف نیستم اتفاقلا می خوام صحنه نداشته باشه)
9-چه ریجنی خوبه؟
10-اگه مثلا بازی ریجن 3 رو رو کنسول ریجن 1 بذار کار می کنه؟می تونی انلاین بازی کن با این که تفاوت ریجن داره؟
11-ایا باید کنسول همیشه به اینترنت وصل باشه؟
12-به نظرتون همون اول یه دسته دیگه بخرم؟
13-من به دسته X360 عادت کردم مشکلی واسم پیش نمیاد؟
14-سلامتی شما.

من فقط جواب بعضی هاش رو میدم .
1. بازی های انحصاری اش عالی نمونش infamos و the last of us
2. من خودم دوست دارم اولین بازیم بتمن باشه تو رو نمیدونم
3. به نظرم تا هک نشده هر چه زود تر ps4 بخر چون اگه هک شه قیمتش میره بالا منم یه چند روز دیگه می خوام بخرم .
5. اره بازی رو میشه ریخت که قیمتشم پایین تره 
7. 7ss1.ir
11. نه نیازی نیست
12. اگه کسی هست که باهات بازی بکنه بخر
13. نه مشکلی میش نمیاد
14. شما هم سلامت باشی
پاسخ
(06-08-2015, 03:55 PM)ardavan13 نوشته است: 1-بازی های انحصاریش خوبه؟عالیه
2-اگه بخرم به عنوان اولین بازی چی بگیرم؟the last of us remastered
3-نسل هفت XBOX 360 داشتم البته هنوز دارم.به نظرتون بفروششم و یه PS4 بگیرم؟یا وایسم نسل هفت کامل تموم شه؟به نظر من کلا نگرش دار! البته اگه میتونی
4-چه نوع باندلی بگیرم؟نرمال یا مثلا مدل بتمن و یا مثلا متال گیر و از این چیزا)؟اگه باندل خاصی بگیری پول اون بازی رو هم میکشن روش!
5-میشه بازی رو رو دستگاه ریخت؟ بازی از رو دیسک نصب میشه دیگه!!!!!!!ولی موقع اجرا حتما باید دیسک داخلش باشه!
6-بازی های کراس بای داره؟ به گمانم!
7-میشه یه سایت برای خرید بازی و خود کنسول معرفی کنید؟ من هیچ سایتی رو پیشنهاد نمیکنم! خودتون حضورا از مغازه ها بخرید!
وتا جایی هم که میتونید از مغازه های مختلف قیمت بگیرید که یه وقت سرتون کلاه نره!

پر صحنه هست .انگار ریجن دوش سانسور شدس!
9-چه ریجنی خوبه؟فرقی نداره! فقط تو ریجن 3 جای ضبدر و دایره تو منو فرق میکنه ولی تو خود بازی مشکلی نداره! من خودم ریجن 1 دارم!
10-اگه مثلا بازی ریجن 3 رو رو کنسول ریجن 1 بذار کار می کنه؟می تونی انلاین بازی کن با این که تفاوت ریجن داره؟بله کار میکنه!بازم بله!
11-ایا باید کنسول همیشه به اینترنت وصل باشه؟خیر
12-به نظرتون همون اول یه دسته دیگه بخرم؟هرچی خودن صلاح میدونی!
13-من به دسته X360 عادت کردم مشکلی واسم پیش نمیاد؟همونجور که به اون عادت کردی به اینم عادت میکنی!
14-سلامتی شما.ممنون!
پاسخ
سلام میخواستم بدونم که من بهتره ps3 خودم بفروشم وps4 بگیرم بهتره یا صبر کنم فعلا؟
[تصویر:  2bjrxah16fioagiv96ar_thumb.jpg]
پاسخ
(06-08-2015, 04:24 PM)soheil sangari نوشته است: سلام میخواستم بدونم که من بهتره ps3 خودم بفروشم  وps4 بگیرم بهتره یا صبر کنم فعلا؟

اگه از پس پول بازیاش برمیاین پلی 3 رو بفروش پلی 4 بگیر!
اگه نمیتونی به نظرم پلی 3 رو باز بفروش و یه پولی رو بذار روش و پی سیت رو ارتقا بدی که بتونی بازیای جدید رو بازی کنی تا زمانی که پلی 4 هک شه!!!!!
البته میل خودته!
میتونی مورد دوم رو انجام ندی!!!!!!
پاسخ
(06-08-2015, 04:29 PM)Jon Snow نوشته است:
(06-08-2015, 04:24 PM)soheil sangari نوشته است: سلام میخواستم بدونم که من بهتره ps3 خودم بفروشم  وps4 بگیرم بهتره یا صبر کنم فعلا؟

اگه نمیتونی به نظرم پلی 3 رو باز بفروش و یه پولی رو بذار روش و پی سیت رو ارتقا بدی که بتونی بازیای جدید رو بازی کنی تا زمانی که پلی 4 هک شه!!!!!
البته میل خودته!
ps4 هیچ جا هک نشده فعلا ؟؟
پاسخ
(06-08-2015, 04:38 PM)soheil sangari نوشته است:

البته میل خودته!

والا دوستم یه جا رفت هک کرد یم بعدش به مت وصل شد پرید حالا دوباره رفتیم 50 گرفت اما دیگه به نت وصل نشده داره بازی میکنه کلا هک خوبی نیست زیر ده تا نمیشه بازی ریخت و ....
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(06-08-2015, 05:25 PM)Amir Hiden نوشته است:
(06-08-2015, 04:38 PM)soheil sangari نوشته است:

البته میل خودته!

والا دوستم یه جا رفت هک کرد یم بعدش به مت وصل شد پرید حالا دوباره رفتیم 50 گرفت اما دیگه به نت وصل نشده داره بازی میکنه کلا هک خوبی

نیست زیر ده تا نمیشه بازی ریخت و ....

میدونم اینجا جاش نیست اما من ps3 رو از طریق نت اپدیت کردم بعدش کپی خورش پرید به نظرتون درست میشه ؟مدلش اسلیمه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,293 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 16,224 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,775 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,350 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,109 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان