امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
(08-31-2015, 01:19 PM)nami 1 نوشته است:
(08-31-2015, 01:03 PM)CAESAR نوشته است: سلام دوستان
یک سوال داشتم که امیدوارم خیلی بی ربط به موضوع تاپیک نباشه
بنده میخوام ps4 دست دوم از یکی از دوستان بخرم، ریجن 3 هست و یک ماه هم ضمانت میکنه
با تصور اینکه دستگاه کاملا سالم و متعلقاتش هم کامل باشه قیمت 1070.000 (یک میلیون و هفتاد هزار تومان) قیمت خوبیه؟
و ریجن 3 مشکلی که نداره؟ میگفتن DLC ها برای ریجن 3 دیرتر میاد واقعیته؟

در رابطه با قیمت نظری ندارم
ولی این رو بدونید دکمه ی تایید در ریجن سه با دایره هست و دکمه ی برگشت با ضبدر
و سوال اخرتون که برای ریجن 3 dlc دیرتر میاد اصلا درست نیست! علاوه بر اینکه دیر تر نمیاد بلکه dlc ربطی به ریجن دستگاه نداره! و ربط به ریجن اکانت داره ;)
آقا هیچ فرقی ندارن فقط خواستی بخری مدل دستگاه باید اینجوری باشه : **CUH-11 حالا بجای اون ستاره ها هر عددی باشه مهم نیست اگه مدلی غیر از این بود نخری بهتره . بحث جای کلیدا هم هیچ مشکلی نیست اینم راه حلش که تو 30 ثانیه حله 
http://www.ps4store.ir/%D8%A2%D9%85%D9%8...D8%B1-ps4/
پاسخ
(08-31-2015, 02:10 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
(08-31-2015, 01:19 PM)nami 1 نوشته است:
بنده میخوام ps4 دست دوم از یکی از دوستان بخرم، ریجن 3 هست و یک ماه هم ضمانت میکنه
با تصور اینکه دستگاه کاملا سالم و متعلقاتش هم کامل باشه قیمت 1070.000 (یک میلیون و هفتاد هزار تومان) قیمت خوبیه؟

در رابطه با قیمت نظری ندارم
ولی این رو بدونید دکمه ی تایید در ریجن سه با دایره هست و دکمه ی برگشت با ضبدر
و سوال اخرتون که برای ریجن 3 dlc دیرتر میاد اصلا درست نیست! علاوه بر اینکه دیر تر نمیاد بلکه dlc ربطی به ریجن دستگاه نداره! و ربط به ریجن اکانت داره ;)
آقا هیچ فرقی ندارن فقط خواستی بخری مدل دستگاه باید اینجوری باشه : **CUH-11 حالا بجای اون ستاره ها هر عددی باشه مهم نیست اگه مدلی غیر از این بود نخری بهتره . بحث جای کلیدا هم هیچ مشکلی نیست اینم راه حلش که تو 30 ثانیه حله 
http://www.ps4store.ir/%D8%A2%D9%85%D9%8...D8%B1-ps4/

بهتر بود همون نظر اول رو میخوندید!
شما دستگاهتون ریجن 3 باشه توی منو تایید با دایره و برگشت با ضبدر هستش! ولی توی بازی اینطوری نیست!
حالا اگر شما از طریق تنظیمات تغییرات رو ایجاد کنید توی منو با ضبدر تایید و با دایره برگشت هست ولی توی بازی برعکس میشه!
اگر خواستید ریجن سه بگیرید مشکلی نداره ولی تغییرات رو بهتره ایجاد نکنید ;)
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
ممنون عزیزان
دکمه ها که مهم نیست اصلا، داستان این شماره ها چیه؟ اگه غیر از اون شماره ها باشه چه مشکلی داره؟
کاش در مورد قیمت هم تایید میکردید تا با خیال راحت میخریدم
پاسخ
(08-31-2015, 03:17 PM)CAESAR نوشته است: ممنون عزیزان
دکمه ها که مهم نیست اصلا، داستان این شماره ها چیه؟ اگه غیر از اون شماره ها باشه چه مشکلی داره؟
کاش در مورد قیمت هم تایید میکردید تا با خیال راحت میخریدم

سلام عزیز.راجب به قیمت من اول شهریور اکبند ریجن دو با کد 1116a با اپدیت 2.57 برام تموم شد 1220(یک میلیون و دویست و بیست هزارتومن)
پاسخ

سلام داداش بیشتر از ۱ تومن نده برا دست دوم. نوش ۱۲۰۰ هست ریجن دو. ریجناشم فرقی ندارن.
پاسخ
سلام ببخشید چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید
1.اگر میشه لطفا چند تا دلیل بگید که پی اس 4 از وان بهتره
2.من خودم حس میکنم پی اس 4 خیلی خوبه و عالی هست ولی یه بازی مثل فورزا موتور اسپورت 6 برای وان واقعا زیباست و پی اس 4 یه بازی ماشینی ایا در اون حد داره ؟
3.من دوست دارم زیاد بازی کنم  ولی متاسفانه قیمت بازیها یکم بالاست و حتی دسته دوم هم در بهترین حالت 80/90 هست قیمتشون برا همین من اگه بخواهم 10 تا بازی بخرم حدود یک ملیون یمشه هزینه ای که باید بکنم یعنی اندازه خود قیمت دستگاه
4.حالا اگر گرفتم چجوری باید انلاین بازی کرد ؟ یعنی باید کار خاصی بکنم و چیز خاصی بخرم برا انلاین بازی کردنش ؟
5.بعد یک سوال دیگه اینکه برای بازیهای فوتبالیش مثل سوکر و فیفا بخصوص سوکر میشه روش پچ نصب کرد ؟
6.اکانت پی اس ان دقیقا چیه به چه درد میخوره ؟
7.بنظرتون چقدر احتمال داره پی اس 4 تا قبل از عید هک بشه ؟
ممنون  :heart:
پاسخ
(09-13-2015, 12:08 PM)mr10 نوشته است: سلام ببخشید چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید
2.من خودم حس میکنم پی اس 4 خیلی خوبه و عالی هست ولی یه بازی مثل فورزا موتور اسپورت 6 برای وان واقعا زیباست و پی اس 4 یه بازی ماشینی ایا در اون حد داره ؟
3.من دوست دارم زیاد بازی کنم  ولی متاسفانه قیمت بازیها یکم بالاست و حتی دسته دوم هم در بهترین حالت 80/90 هست قیمتشون برا همین من اگه بخواهم 10 تا بازی بخرم حدود یک ملیون یمشه هزینه ای که باید بکنم یعنی اندازه خود قیمت دستگاه
4.حالا اگر گرفتم چجوری باید انلاین بازی کرد ؟ یعنی باید کار خاصی بکنم و چیز خاصی بخرم برا انلاین بازی کردنش ؟
5.بعد یک سوال دیگه اینکه برای بازیهای فوتبالیش مثل سوکر و فیفا بخصوص سوکر میشه روش پچ نصب کرد ؟

1. دلیل خاصی نیستش به نظرم شاید زیباتر بودن انحصاری های بهتر و قدرت بیشتر (که زیاد به چشم نمیاد به نظرم) در عوض وان هم کینکتش بهتر به نظر میاد در کل پلی 4 انتخاب بهتری میتونه باشه اگه به بازی های حرکتی علاقه نداشته باشید بهترین کار انتخاب پلی 4 هست ولی اگه بازی های حرکتی واستون خیلی مهمه برید سمت اکس باکس وان
2. اگه ماشینی فقط مدنظرتونه خب project cars و نید فور اسپید بازی های خوبین و در کل با توجه به سابقه انحصاری های سونی بهتر بوده ریمستر د لست آف آس و آنچارتد
3. این مشکلیه که هست و دو تا راه حل داره یک اینکه صبر کنی و بازی ها قیمتش بیاد پایین مثلا بازی هایی که در ابتدا برای پلی 4 اومد خیلی قیمت خوبی دارن نسبت به اوایلشون و راه حل دوم خرید و فروش و اجاره هست یعنی شما جی تی آی وی رو میخری بازی میکنی از آنلاینش لذت میبری بعد که دیگه دیدی زیادی بازی کردی میفروشی یا عوض میکنی و یه بازی دیگه میگیری
4. یک اینکه باید نت و پینگ خوبی داشته باشید دوم هم اشتراک بخرید با یه سرچ قیمتش دستتون بیاد + اگر اشتراک داشته باشید به علاوه بازی کردن آنلاین میتونید از بازی های رایگان دیجیتالی هم استفاده ببرید
5. پچ منظورتون اینه که بازی رو آپدیت کنید دیگه؟ خیلی بعیده مشکلی داشته باشید تازه چون بازیتون اوریجینال هست راحت تره پچ کردنش
6. جواب سوال 4
7. هیچ چیزی مشخص نیست ولی احتمالش کمه یعنی خیلی کمه
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
(09-13-2015, 12:08 PM)mr10 نوشته است: سلام ببخشید چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید
نه وان از نظر فریم خیلی بهتره
پاسخ
سلام من یه سونی4 میخوام بگیرم 1ترا بگیرم بهتره یا 500گیگ؟
[تصویر:  5focedx89o950ycm0kvm.jpg]
پاسخ
(09-26-2015, 12:12 AM)masoudr78 نوشته است: سلام من یه سونی4 میخوام بگیرم 1ترا بگیرم بهتره یا 500گیگ؟

سلام
اگر امکانش هست بتونید 1 ترابایت بگیرید بهتره ;)
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,199 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,922 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,724 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,281 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,055 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان