امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
دوستان چه روش هایی هست که بشه بازی های  پی اس4 ارزونتر بهمون بیفته؟لطفا هر روش رو توضیح بدین(مثل شیرینگ و اکانت ترکیبی)
[تصویر:  yky01oisx9vz.jpg]
پاسخ
(05-25-2016, 03:38 PM)samiar.sami نوشته است: دوستان چه روش هایی هست که بشه بازی های  پی اس4 ارزونتر بهمون بیفته؟لطفا هر روش رو توضیح بدین(مثل شیرینگ و اکانت ترکیبی)

سلام وقت بخیر
فقط اکانت ترکیبی هست که قیمت ارزونی دارند.
شما می تونید چند بازی محبوب و جدید رو برای مثال در یک اکانت به قیمت مثلا 30 تومان تهیه کنید.
این اکانت ها رو یا از گیم نت ها می تونید تهیه کنید یا اگر موجود نبود آدرس مکانی رو برای خرید ازشون بگیرید، چون دوستان زیادی دارند و می تونند راهنماییتون کنند.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
(05-25-2016, 03:38 PM)samiar.sami نوشته است: دوستان چه روش هایی هست که بشه بازی های  پی اس4 ارزونتر بهمون بیفته؟لطفا هر روش رو توضیح بدین(مثل شیرینگ و اکانت ترکیبی)

شیرینگ رو که دیگه من توی سایت های مثلا "معتبر" دیگه نمیبینم. ولی اکانت ترکیبی رو حتما شنیدید، میان به شما یوزر نیم پسورد اکانت هک شده شخصی رو میدن و به شما میگن که با برنامه موبایل PS وارد اکانت شخص بشید و اون اکانت رو از حالت Primary Active رو کنسول شخص دربیارید. معمولا با قیمت‌های کم میفروشن و با وجود اینکه جدیدا یکم قیمتش رفته بالاتر(مخصوصا اکانت‌های که آنچارتد داره) بازهم برای خیلی‌ها روش خوبی برای تجربه بازیهاست. فقط این رو بدونید که اکانت حداکثر بعد 6 ماه به گفته خودشون بن میشه(به احتمال زیاد کمتر از این حرفاست).
اجاره و تعویض هم که دیگه روش مطمئن تری هستش، بهترین کار برای تعویض اینه که یک بازی جدید رو بخرید و با بازیهای هم سطح تعویض بکنید، هم پول کم میدید برای سر دادن(شاید هم حتی پول بگیرید!) هم مطمئن هستید اگر بازی رو میخوایید نگه دارید، بغیر از بلایای طبیعی نمیتونه به بازی صدمه بزنه
That was just a dream

پاسخ
سلام
1 - جدید ترین سری PS4 چیه ؟
2 - من اگه PS4 بخرم بعد با پسر داییم پول بزاریم رو هم از PSN بازی بخریم میتونیم 2 نفری با 1 اکانت هم زمان آنلاین بازی کنیم ؟
پاسخ
(06-28-2016, 07:53 PM)Maximum Pain نوشته است: سلام
2 - من اگه PS4 بخرم بعد با پسر داییم پول بزاریم رو هم از PSN بازی بخریم میتونیم 2 نفری با 1 اکانت هم زمان آنلاین بازی کنیم ؟

سلام
۱- جدیدترین سری 12xx هستن که اواخر سال ۲۰۱۵ منتشر شدن
۲- با یک اکانت نه اما مثلا شما میتونید با اکانت خودتون بازی بخرید و براش share کنید و اینشکلی هر دوتاتون میتونید روی اکانت های خودتون آنلاین آفلاین بازی کنید
پاسخ
(06-28-2016, 08:48 PM)Be the story نوشته است:
(06-28-2016, 07:53 PM)Maximum Pain نوشته است: سلام

سلام
۱- جدیدترین سری 12xx هستن که اواخر سال ۲۰۱۵ منتشر شدن
۲- با یک اکانت نه اما مثلا شما میتونید با اکانت خودتون بازی بخرید و براش share کنید و اینشکلی هر دوتاتون میتونید روی اکانت های خودتون آنلاین  آفلاین بازی کنید

ممنون از جواب 2 تا سوال دیگه هم دارم
1 - 1206 جدید تره یا 1216 ؟
2 - برا آنلاین بازی کردن حتما بازی رو باید پلمپ بخریم یا با بازی دسته دو هم میشه آنلاین بازی کرد ؟
پاسخ
(06-30-2016, 02:44 PM)Maximum Pain نوشته است: ممنون از جواب 2 تا سوال دیگه هم دارم
1 - 1206 جدید تره یا 1216 ؟
2 - برا آنلاین بازی کردن حتما بازی رو باید پلمپ بخریم یا با بازی دسته دو هم میشه آنلاین بازی کرد ؟

1.اون اعداد بعد از 12 مشخص میکنند برای چه ریجنی هستند، کلا توی بحث ریجن بندی مهم نیست کدوم رو بخرید، چون تنها تفاوتی که توی ریجن‌ها هست کابل برق اونهاست که با یک تبدیل درست میشود.
2.خیر، با هر بازیی میتونید به صورت آنلاین بازی کنید. فقط باید اشتراک plus داشته باشید.
That was just a dream

پاسخ
سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام فردا کنسول ps4 بخرم اما راستیتش خیلی وقته بود که از اخبار گیم دور بودم و زیاد از بازی ها و مدل های کنسول بارم نیستش و نیاز به کمک گیمر های عزیز سایت گیمفا دارم 

دوستان میشه اول از همه یک توضیحی در مورد مدل های مختلف کنسول ps4 و باندل هاش بدید و بگید دقیقا چه مدلیشو بخرم ؟

سوال دوم اینکه قیمت بازیهاش یکم بالاست چجوری باید بازی های هک شدشو بگیرم (توضیحش خیلی مهمه)

سوال سوم قیمت های همه جاها یک سان هست؟ بهترین فروشنده و معتبر ترین سایت فروشنده چیه ؟ یا این که خودم برم از مرکز فروش پایتخت بگیرم؟

سوال چهارم چه بازی هایی رو پیشنهاد میکنید اول امتحان کنم؟

ممنون میشم به ترتیب پاسخ بدید
پاسخ
(07-16-2016, 12:55 PM)alisorrow نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام فردا کنسول ps4 بخرم اما راستیتش خیلی وقته بود که از اخبار گیم دور بودم و زیاد از بازی ها و مدل های کنسول بارم نیستش و نیاز به کمک گیمر های عزیز سایت گیمفا دارم 

دوستان میشه اول از همه یک توضیحی در مورد مدل های مختلف کنسول ps4 و باندل هاش بدید و بگید دقیقا چه مدلیشو بخرم ؟

سوال دوم اینکه قیمت بازیهاش یکم بالاست چجوری باید بازی های هک شدشو بگیرم (توضیحش خیلی مهمه)

سوال سوم قیمت های همه جاها یک سان هست؟ بهترین فروشنده و معتبر ترین سایت فروشنده چیه ؟ یا این که خودم برم از مرکز فروش پایتخت بگیرم؟

فعلا بخاطر احتمال عرضه نسخه بهینه‌تر و قویتر کنسول PS4 پیشنهاد میکنم صبر کنید، به احتمال زیاد توی پاییز منتشر میشه.
ولی اگر میخواهید بخرید، نسخه جدید سری 1200 هستش. باندل‌هارو کلا پیشنهاد نمیکنم، چون جداگونه بازی رو بخرید ارزونتر درمیاد.
الان سایت‌های مختلف و کانال‌های زیادی هستش که یکسری اکانت‌های ترکیبی رو عرضه میکنند. نحوه کار این اکانت‌هارو از اینجا بخونید.
نگاهی کوتاه بر اکانت های ترکیبی PS4
قیمت‌ها زیاد نوسان نداره، هم میتونید از پایتخت بگیرید و هماز توپخونه، فکر نکنم بیشتر از 1300 قیمتش بشه. فقط حتما حتما به این نکات توجه کنید:
1. اول از همه، کنسول رو توی مغازه تست کنید، اگر هر سری که میخرید(جدیدترین سری 1200) حتما حتما روی جعبه گوشه سمت چپ سری رو نوشته باشه، و بعد از اون پایین کنسول(اگر کنسول رو روی حالت خوابیده درنظر بگیرید) یک قسمت براق داره که اونجا هم باید حتما با اطلاعات روی جعبه یکی باشه. بقیه موارد هم تست کنید.
2.  اگر میخواهید از مغازه‌ها بازی رو بگیرید، حتما بازی باز(دسته دوم) بگیرید و قبلش توی سایت دیوار قیمت بازی مورد نظر رو چک کنید.
Uncharted collection(اگر نسخه 1 تا 3 رو بازی نکردید) Uncharted 4, Witcher 3, last of us, Fallout 4, GTA V, Metal Gear solid phantom pain
dark souls و bloodborne اگر اعصاب بازی چالش برانگیز دارید!
That was just a dream

پاسخ
(07-16-2016, 01:10 PM)ERFAN RP نوشته است:
(07-16-2016, 12:55 PM)alisorrow نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز

فعلا بخاطر احتمال عرضه نسخه بهینه‌تر و قویتر کنسول PS4 پیشنهاد میکنم صبر کنید، به احتمال زیاد توی پاییز منتشر میشه.
ولی اگر میخواهید بخرید، نسخه جدید سری 1200 هستش. باندل‌هارو کلا پیشنهاد نمیکنم، چون جداگونه بازی رو بخرید ارزونتر درمیاد.
الان سایت‌های مختلف و کانال‌های زیادی هستش که یکسری اکانت‌های ترکیبی رو عرضه میکنند. نحوه کار این اکانت‌هارو از اینجا بخونید.
نگاهی کوتاه بر اکانت های ترکیبی PS4
قیمت‌ها زیاد نوسان نداره، هم میتونید از پایتخت بگیرید و هماز توپخونه، فکر نکنم بیشتر از 1300 قیمتش بشه. فقط حتما حتما به این نکات توجه کنید:
1. اول از همه، کنسول رو توی مغازه تست کنید، اگر هر سری که میخرید(جدیدترین سری 1200) حتما حتما روی جعبه گوشه سمت چپ سری رو نوشته باشه، و بعد از اون پایین کنسول(اگر کنسول رو روی حالت خوابیده درنظر بگیرید) یک قسمت براق داره که اونجا هم باید حتما با اطلاعات روی جعبه یکی باشه. بقیه موارد هم تست کنید.
2.  اگر میخواهید از مغازه‌ها بازی رو بگیرید، حتما بازی باز(دسته دوم) بگیرید و قبلش توی سایت دیوار قیمت بازی مورد نظر رو چک کنید.
Uncharted collection(اگر نسخه 1 تا 3 رو بازی نکردید) Uncharted 4, Witcher 3, last of us, Fallout 4, GTA V, Metal Gear solid phantom pain
dark souls و bloodborne اگر اعصاب بازی چالش برانگیز دارید!

نه میخوام بگیرم چون الان نگیرم دیگه پولمو خرج میکنم 
فقط یک چیزی رو میشه یکم بهم توضیح بیشتر بدید :
1/بینید من کلا اصلا نمیخوام انلاین بازی کنم و فقط افلاین بازی میکنم برای سرگرمی روزی 2 ساعت با برادرم 
میخوام بدونم الان این قضیه ی ریختن بازی ها روی هارد چیه؟(که قیمت ارزون تر هست )
2/ برای افلاین بازی کردن هم باید اکانت های مختلف رو داشته باشم ؟ اصلا مهم هست برای منی که افلاین بازی میکنم 
3/ 500gb  بهتره یا 1 ترابایت ؟ میدونم هرچی بیشتر باشه بهتره ولی منظورم اینه که 500gb کارو راه میندازه؟
4/ این بازی هایی که فرمودید رو حتما انجام میدم 

الان تنها مشکلم اینه که قیمت بازی ها زیاده دیگه توان اینو ندارم برای the last of us برم 200 تومن خرج کنم 

ممنون میشم اینارو رو هم بگید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,179 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,867 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,716 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,266 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,045 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان