امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
(07-18-2016, 12:56 PM)Polaris نوشته است:
(07-17-2016, 10:04 PM)ERFAN RP نوشته است:
(07-17-2016, 09:24 PM)Polaris نوشته است:
(07-16-2016, 02:39 PM)ERFAN RP نوشته است:
(07-16-2016, 02:31 PM)Polaris نوشته است: سلام.
بنده قصد خرید کنسول ps4 را در فصل پاییز دارم.اگر neo اون موقع عرضه شد که اونو میخرم اگه نه هم که همون مدل پایه رو میخرم،اما الان چندتا سوال دارم:

توی فروشگاه های شهرمون رو که گشتم بیشتر از 90 درصد کنسول ها هیچ نوع پلمبی ندارند و بعضی ها هم که دیدم پلمب سونی به رنگ آبی نبودن،
خواستم بپرسم که این فروشگاهایی که میفروشن ومیگن پلمب هست تا حالا کسی تجربه خرید ازشون رو داشته؟توصیه میشه خرید از این جور جاها؟
مثلا من با سایتی که تبلیغش هم توی گیمفا هست صحبت کردم،گفت تمام کنسول ها پلمب سونی هستند،نمیدونم اجازه دارم اسم سایت رو بگم یا نه ولی به طور خلاصه اسمش pro.ir** بود.

معمولا قبل از اینکه کنسول وارد بشه یک تست میکنند و بعد وارد مغازه ها میکنند، تا موقعی که محتویات داخل جعبه برداشته نشود مشکلی نیست

اینجوری من چه طور بفهمم که این کنسول نو هست یانه؟تعمیری نباشه؟

پس این فروشگاه های اینترنتی که میگن پلمب هست تست نمیکنن چرا؟ممکنه بخرم بعد مشکل داشته باشه؟

شما کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟

اگه میخوایید بفهمید تعمیری هست یا نه، کافیه پشت کنسول رو ببینید دو تا برچسب داره که اگر اون برداشته شه، زیرش 2 تا پیچ هستش، وقتی این برچسب برداشته شه یا خراشیده شده باشه گارانتی میپره(توی خارج از کشور) و توی ایران هم به معنی این هستش که چیزی رو از داخل کنسول بر نداشته اند!
اونهایی هم که میگن پلمپ هستش، برچسپ اصلی سونی رو برمیدارند و جاش یک برچسب معمولی میچسبونند، درهرحال باید یکجوری اعتماد رو جلب کنند! بهترین کار اینه که همیشه حضوری خرید کنید و خودتون از نزدیک ببینید تا چیزی رو برنداشته باشند.

خیلی ممنون.

پلمب اصلی سونی به چه شکل هست؟ عکسی ازش موجود هست؟
به من گفتن یک پلمب دایره ای شکل آبی،درسته؟
یا همون دایره شکل معمولی هستش، یا سری جدید 1200 اینطوری هستش
[تصویر:  zepqibnpf2cjyf68lnhp.jpg]
That was just a dream

پاسخ
سلام دوستان یه سوال داشتم،من میخوام Ps4بخرم به نظرتون الان این مدل رو بخرم یا صب کنم neo بیاد؟تاریخ عرضه neo کیه؟و برای منی که تلوزیون 4k ندارم فرقی داره یا نه؟ممنون
پاسخ
(07-27-2016, 01:40 AM)Alp-Ar نوشته است: سلام دوستان یه سوال داشتم،من میخوام Ps4بخرم به نظرتون الان این مدل رو بخرم یا صب کنم neo بیاد؟تاریخ عرضه neo کیه؟و برای منی که تلوزیون 4k ندارم فرقی داره یا نه؟ممنون

اگر قصد خرید کنسول دارید بهتره صبر کنید نسخه ارتقا یافته منتشر بشه. به احتمال خیلی زیاد تا قبل از تعطیلات 2016 کنسول عرضه میشه.
مهم نیست چه نوع تلوزیونی داشته باشید، چون درهرحال پیشرفت‌های نسبی گرافیکی و فریم ریت براتون حاصل میشه.
That was just a dream

پاسخ
(07-27-2016, 01:40 AM)Alp-Ar نوشته است: سلام دوستان یه سوال داشتم،من میخوام Ps4بخرم به نظرتون الان این مدل رو بخرم یا صب کنم neo بیاد؟تاریخ عرضه neo کیه؟و برای منی که تلوزیون 4k ندارم فرقی داره یا نه؟ممنون

اگه تلوزیون ندارید خریدش بصرفه نیست وقتی neoبیاد قیمت مدل معمولی میاد بایین مثلا بودجه شما الان1600هستشوقتی مدل جدید بیاد مدل معمولی میشه 1100 یا 1200اونوقت مقدار بولی هم برای خودتون میمونه این بول که مونده رو نگه میدارید وقتی نسل 9 3 یا4 چهارسال دیگه اومد کنسول نسل 9رو میخرید
neoبرای کسایی که تلوزیون4k دارند اگه ندارید اصلا بصرفه نیست بخرید مثله اینکه شما برید چندتا اسبیکر خانواده و نسل جدید بخرید ولی دستگاهی نداشته باشید که بتونه حتی از 50 درصد صدا و قدرت این اسبیکر ها استفاده بکنه
پاسخ
ببخشید یکی میشه به من درمورد بن شدن ps4 بگه که چیه و چه وقتی دستگاه بن میشه؟
ممنون میشم ازتون

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk
پاسخ
(08-04-2016, 02:20 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: ببخشید یکی میشه به من درمورد بن شدن ps4 بگه که چیه و چه وقتی دستگاه بن میشه؟
ممنون میشم ازتون

وقتی دستگاه بن بشه، دسترسی کنسول به اینترنت توسط خود سونی بسته میشه، این یعنی دیگه نمیتونید اکانت توی PSN بسازید، نمیتونید به اکانت خودتون توی PSN متصل بشید و از امکانات انلاین اون استفاده کنید.
وقتی کارهایی که برخلاف قانون هستش رو به تعداد مکرر انجام بدید و سونی بفهمه میتونه کنسول شما رو بن کنه.
That was just a dream

پاسخ
(07-27-2016, 11:25 AM)علیرضا! نوشته است:

اگه تلوزیون ندارید خریدش بصرفه نیست وقتی neoبیاد قیمت مدل معمولی میاد بایین مثلا بودجه شما الان1600هستشوقتی مدل جدید بیاد مدل معمولی میشه 1100 یا 1200اونوقت مقدار بولی هم برای خودتون میمونه این بول که مونده رو نگه میدارید وقتی نسل 9 3 یا4 چهارسال دیگه اومد کنسول نسل 9رو میخرید
neoبرای کسایی که تلوزیون4k دارند اگه ندارید اصلا بصرفه نیست بخرید مثله اینکه شما برید چندتا اسبیکر خانواده و نسل جدید بخرید ولی دستگاهی نداشته باشید که بتونه حتی از 50 درصد صدا و قدرت این اسبیکر ها استفاده بکنه
علیرضا جان این حرفت رو قبول ندارم.چرا فرقی نداشته باشه!مطمئن باش بدون تی وی 4k هم خیلی تفاوت داره!بافت گرافیکی و اضافه شدن افکت های گرافیکی و فریم ریت بالاتر و ...همه بدون داشتن تصویری با رزولوشن 4k هم قابل تشخیصه داداش.من خودم هنوز ps4 نخریدم و میخوام وایسم تا اون بیاد.و این که درست نیست ادم بیاد به خاطر یکم عجله و صرفه جویی تو پول کنسول ضعیف ترو انتخاب کنه.
[تصویر:  20151026111418_20.jpg]
پاسخ
(08-04-2016, 05:27 PM)ERFAN RP نوشته است:
(08-04-2016, 02:20 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: ببخشید یکی میشه به من درمورد بن شدن ps4 بگه که چیه و چه وقتی دستگاه بن میشه؟
ممنون میشم ازتون

وقتی دستگاه بن بشه، دسترسی کنسول به اینترنت توسط خود سونی بسته میشه، این یعنی دیگه نمیتونید اکانت توی PSN بسازید، نمیتونید به اکانت خودتون توی PSN متصل بشید و از امکانات انلاین اون استفاده کنید.
وقتی کارهایی که برخلاف قانون هستش رو به تعداد مکرر انجام بدید و سونی بفهمه میتونه کنسول شما رو بن کنه.
کنسول بن بشه باز از طریق شیر میشه گیم رو هارد ریخت؟

پاسخ
(08-04-2016, 09:07 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است:
(08-04-2016, 05:27 PM)ERFAN RP نوشته است:
ممنون میشم ازتون

کنسول بن بشه باز از طریق شیر میشه گیم رو هارد ریخت؟

خیر فقط بازیهای فیزیکی رو میتونید اجرا کنید. دلیلش این هستش که روش شیرینگ یا روش جدید ترکیبی باید کنسول به نت وصل بشه، باید بازی دانلود بشه تا بتونید بازی رو اجرا کنید
That was just a dream

پاسخ
یه سوال دیگه داشتم
خریدن گیم به وسیله شیرینگ چقدر احتمال داره که دستگاه بن بشه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,199 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,920 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,724 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,281 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,053 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان