امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره در امر خرید و ارتقا قطعات PC
(09-13-2015, 09:36 PM)ehsan1377 نوشته است:
(09-13-2015, 06:00 PM)Mr. DB نوشته است:
(09-12-2015, 07:23 PM)Amir Hiden نوشته است: بین دو مدل زیر کدوم  رو پیشنهاد میکنین ؟ صرفه نظر از گارانتی 
Asus gtx 970 strik DCU II 
EVGA gtx 970 FTW+  acx2.0

یه واتر کولر خوب هم برای 4790k تا نهایتا 350 تومن معرفی کنید

دوست من
بین این دو کارت STRIX GTX 970 DCU II پیشنهاد میشه، چون:
1- از خنک کننده جدید ایسوس با طراحی ویژه استفاده شده که دارای:
   - طراحی فن 0dB که دمای کارت تا زمانی که بالای 55 درجه نره فن کارت خاموشه( نگران دماش نباشید، پایین تر توضیح میدم)
   - از اولین خط تولید تمام اتوماتیک در زمینه تولید کارت گرافیک با اسم تجاری Auto-Extreme استفاده می کنه که از ورود گرد و خاک به کارت در حین تولید جلوگیری میشه و کارت اکسیده نمیشه، هم قطعات استفاده شده در کارت مدام توسط ربات چک شده و از کیفیتی 100 درصد در زمینه تولید بهره منده
   -با طراحی جدید در هیت پایپ و فن های باله دار فشار هوای استاتیکی بیشتری به هیت سینک وارد میشه و کارت در لود بهتر و سریعتر خنک میشه
   -از قطعات با کیفیت با استاندارد SUPER ALLOY POWER II در این سری از کارت ها استفاده شده که هیچ مشکلی با دمای بالا ندارن( چون در حین پروسه تولید دمایی بیش از این ها رو تحمل می کنند و از چک پوینت رد میشن!)
2- از مدار تغذیه قدرتمند و طراحی خاص ایسوس استفاده می کنه و تضمینی برای استفاده طولانی مدته و به راحتی امکان اورکلاک برای این کارت فراهمه
3-از نرم افزار عالیه ASUS GPU Tweak II برای بهینه سازی استفاده می کنه که از امکاناتش می شه به :
  اورکلاک آسان
بهینه سازی سیستم برای بازی مثل بستن ویژوال افکت ویندوز، توییک کردن ویندوز مخصوص بازی با بستن یه سری تسک های الکی در حال اجرا و دفرگ رم فقط با یک کلیک استفاده می کنه که حد اقل 20 درصد در اجرای بازی به شما کمک می کنه.
4-گارانتی معتبر در ایران
بازم هستا راستش حال ندارم بازم بنویسم! :D :cool:

موارد 2 و 3 که گفتید هردو در EVGA بهتره! مدل Asus به خاطر استفاده از فقط یک 8 پین اصلا به درد اورکلاک نمیخوره. GPU Tweak هم بسیار باگ داره خودم به شخصه از GPU Tweak اصلا استفاده نمیکنم. MSI After burner هست. گارانتی هم ایشون گفتن مهم نیست. 
مدل EVGA که گفتن کلاک بالا تری داره و کاراییش کمی بیشتره. تکنولوژی 0dB هم ک فرمودید تاجایی ک میدونم در مدل EVGA هم هست.
خط تولید اتوماتیک هم تو سری جدید Strix هست تا جایی ک میدونم(DCU III GTX 980Ti)

با اجازه شما بنده خودم یکی از اورکلاکر های... هستم
واسه مورد 2 عرض به خدمتتون دلیلش اینه که کارت ایسوس هیچ نیازی به مدار تغذیه مجزا مثله E-Power نداره و همون مدار تغذیه خودش برای فرکانس های خیلی بالا کفایت می کنه( یه دوری تو Hwbot.org بزنین و تست های کینگ پین رو که فقط با EVGA تست می گیره رو ببینیند، تو عکسا متوجه منظور من می شین، اما هر کسی که با کارت های سری STRIX  یا پلاتینیوم تست گرفته نیاز به این جنگولک بازیا پیدا نکرده نمونه تست های رومن رو نگاه کن) پس مدار تغذیه و کامپوننت های ایسوس از EVGA بهتره،
و ضمناً اوسی دیزاین کارت به 8 پین نیست، نیاز به توضیح کاملتر دارین بگین براتون تاپیک می زنم
در مورد GPU Tweak هم در نسل قبلیش خودم به شخصه می گم یه مزخرف به تمام معنا بود، اما حرف شما در مورد GPU Tweak II رو کاملاً رد می کنم( فردا تاپیک آموزش کامل GPU Tweak II رو براتون پست میدم، امروز شات و متنش رو آماده کردم) و اما تکنولوژی 0dB پتنت ایسوسه، و در مورد اون هم به زودی براتون تاپیک می زنم و با برندهای دیگه مقایسه می کنمش
Auto-Extreme هم تو همه سری های استریکس هست (هر سری و هر مدلی که پسوند استریکس بهش چسبیده)
I'm not a gamer,I'm an Overclocker
پاسخ
من پاور grean 530 دارم میخواستم بدونم با این پاور میشه یه gtx 970 بست
                                                     .خدا رو شکر من هیچ خدایی رو از هیچکس به ارث نبرده ام.

.من ازادم همانطور که دلم میخواهد خدای خودم را تجسم و انتخاب کنم.

.خدای من مهربان,بخشنده,دلسوز,چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است.
پاسخ
(09-15-2015, 06:24 PM)mohamad.pc نوشته است: من پاور grean 530 دارم میخواستم بدونم با این پاور میشه یه gtx 970 بست

شدن رو میشه،
اما به هیچ وجه توصیه نمیشه، چون:
1- پاور شما حداقل پاوریه که سیستم نیاز داره و هم به قطعات و هم به پاور فشار مضاعف میاد
2- پیشنهاد میشه از یه پاور 650 وات به بالا استفاده کنین که حداقل استاندارد 80 پلاس برنز رو داشته باشه :)
پاسخ
(09-15-2015, 06:27 PM)Mr. DB نوشته است:
(09-15-2015, 06:24 PM)mohamad.pc نوشته است: من پاور grean 530 دارم میخواستم بدونم با این پاور میشه یه gtx 970 بست

شدن رو میشه،
اما به هیچ وجه توصیه نمیشه، چون:
1- پاور شما حداقل پاوریه که سیستم نیاز داره و هم به قطعات و هم به پاور فشار مضاعف میاد
2- پیشنهاد میشه از یه پاور 650 وات به بالا استفاده کنین که حداقل استاندارد 80 پلاس برنز رو داشته باشه :)
Mr. DB جان گرین 850B-OC با قیمت 270 تومان دسته دوم می ارزه
                                                     .خدا رو شکر من هیچ خدایی رو از هیچکس به ارث نبرده ام.

.من ازادم همانطور که دلم میخواهد خدای خودم را تجسم و انتخاب کنم.

.خدای من مهربان,بخشنده,دلسوز,چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است.
پاسخ
دوستان من می خوام یه مادربرد DDR4 بخرم
حالا سوالم اینه که آیا قطعات DDR3 بهش می خوره؟
یه سوال دیگه
من یه رم دو گیگ DDR2 دارم
این رم به DDR4 می خوره؟
ببخشید که سوالم خیلی مبتدیانه هست
پاسخ
(09-15-2015, 10:47 PM)Amir H.S نوشته است: دوستان من می خوام یه مادربرد DDR4 بخرم
یه سوال دیگه
این رم به DDR4 می خوره؟

نه باید حتما مادربوردت سازگار باشه.نمیخوره.
پاسخ
(09-15-2015, 10:47 PM)Amir H.S نوشته است: دوستان من می خوام یه مادربرد DDR4 بخرم
یه سوال دیگه
این رم به DDR4 می خوره؟

اگه منظورتون قطعات قبلیتون مثه کارت گرافیکه، مشکلی نداره، اما ما بقی مثل رم، CPU ناسازگاره و پشتیبانی نمیشه
درمورد DDR2 هم دوستمون پاسختون رو دادن
پاسخ
(09-15-2015, 06:09 PM)Mr. DB نوشته است: با اجازه شما بنده خودم یکی از اورکلاکر های... هستم
واسه مورد 2 عرض به خدمتتون دلیلش اینه که کارت ایسوس هیچ نیازی به مدار تغذیه مجزا مثله E-Power نداره و همون مدار تغذیه خودش برای فرکانس های خیلی بالا کفایت می کنه( یه دوری تو Hwbot.org بزنین و تست های کینگ پین رو که فقط با EVGA تست می گیره رو ببینیند، تو عکسا متوجه منظور من می شین، اما هر کسی که با کارت های سری STRIX  یا پلاتینیوم تست گرفته نیاز به این جنگولک بازیا پیدا نکرده نمونه تست های رومن رو نگاه کن) پس مدار تغذیه و کامپوننت های ایسوس از EVGA بهتره،
و ضمناً اوسی دیزاین کارت به 8 پین نیست، نیاز به توضیح کاملتر دارین بگین براتون تاپیک می زنم
در مورد GPU Tweak هم در نسل قبلیش خودم به شخصه می گم یه مزخرف به تمام معنا بود، اما حرف شما در مورد GPU Tweak II رو کاملاً رد می کنم( فردا تاپیک آموزش کامل GPU Tweak II رو براتون پست میدم، امروز شات و متنش رو آماده کردم) و اما تکنولوژی 0dB پتنت ایسوسه، و در مورد اون هم به زودی براتون تاپیک می زنم و با برندهای دیگه مقایسه می کنمش
Auto-Extreme هم تو همه سری های استریکس هست (هر سری و هر مدلی که پسوند استریکس بهش چسبیده)

من خودم 970 Strix دارم تو اورکلاک خیلی محدود تر از مدل های دگ هست و بعد از یه فرکانسی محدودیت ایجاد میشه. برای مثال 1500Mhz فرکانس هسته برای سری Strix تقریبا غیر ممکنه ولی کارت های دگ حتی بالاتر از این هم اورکلاک میشن.
در مورد GPU Tweak باز هم میگم! MSI Afterburner از لحاظ امکانات و ... خیلی بهتر هست. GPU Tweak به نظرم چیز خاصی نیست که تو دلایل برتری ذکر بشه.
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
سلام خدمت دوستای گا ببخشید من میخوام ی لبتاب بگیرم تا سقف 4800000 خواستم بدونم چی بگیرم راستی لبتاب ویندوزی بگیرم یا ابل راستی کارای ابل چطورهخوبه یا بد
پاسخ
(09-16-2015, 12:18 PM)saeedcloner نوشته است: سلام خدمت دوستای گا ببخشید من میخوام ی لبتاب بگیرم تا سقف 4800000 خواستم بدونم چی بگیرم راستی لبتاب ویندوزی بگیرم یا ابل راستی کارای ابل چطورهخوبه یا بد

اپل نرم افزار و سخت افزار قوی و کاملا مچی داره و ساپورت خوبی داره اما ب درد بازی نمیخوره مال خودم هر چ قد گشتم واسش بازی نبود
[تصویر:  m0os_2r5cbox.jpg]
بهرام نورائی
50 شخصیت تاثیر گذار در فرهنگ مردم خاور میانه :
goo.gl/WRIfz3

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  //مشاوره در امر خرید لپ تاپ// Station 54 16,284 05-05-2018, 11:54 AM
آخرین ارسال: hoomanrazor
  لیست قیمت قطعات PC ehsan1377 5 2,881 12-10-2016, 06:11 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  کوله پشتی MSI VR-ready برای پیش خرید آماده است Gabit0 0 1,615 11-15-2016, 05:24 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  وقت هدیه گرفتنه: با خرید ورک استیشن های MSI یک پک مسافرتی هدیه بگیرید Gabit0 0 1,593 10-11-2016, 12:58 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  خرید سیستم مناسب sajad564 1 1,593 09-20-2016, 11:21 AM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان