امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره در امر خرید و ارتقا قطعات PC
(09-16-2015, 12:18 PM)saeedcloner نوشته است: سلام خدمت دوستای گا ببخشید من میخوام ی لبتاب بگیرم تا سقف 4800000 خواستم بدونم چی بگیرم راستی لبتاب ویندوزی بگیرم یا ابل راستی کارای ابل چطورهخوبه یا بد
لپ تاپ های ایسوس واسه گیم خوبن ام اس آی که دیگه عالیه ولی بخوای خوبشو بخری باید به نسبت پول بیشتری بدی دیگه به غیر از اینا هیچی نخر تو دیجی کالا هم سرچ کن یه لپ تاپ خوب گیر میاری . به نظر من یا بهتر بگم به نظر همه سیستم دسکتاپ یه چیز دیگست اگه واقعا لپ تاپ به دردت نمیخوره من میگم دسکتاپ بگیر. لپ تاپای اپلم فقط واسه کارای نرم افزاری ان و اصلا به درد گیم نمیخورن چون گرافیک ضعیفی دارن و واسه سیستم عاملشم بازی زیاد نمیاد قیمتشم خودت بهتر میدونی. اینم یکی از مدلای ایسوز :

ASUS G551JW - A - 15 inch Laptop
پاسخ
من فن مارک خاصی نیستم اما دوام و مقاومت Asusدر تمامی قطعات ثابت شده است ضمن اینکه Asusسختر گیر میاد،برای بدست آوردنش چند روز صبر کردم و حتی بچه های بازیسنتر شماره ی اون کسی که Asus Strix970رو داشت از من گرفتند و فکر کنم 2نفر ازش خرید داشتن و یک نفر هم4790kخریده بود
شما باید کل اینترنت رو بگردی تا جواهری مثل  Asusرو پیدا کنی،حالا چهارتا شرکت مثلEVGaو این مارک Zotac که خیلی مد شده توان رقابت با Asusرو ندارند
شما وقتی دارید برای کارتی مثل970هزینه میکنید باید در نظر بگیرید این قطعه توسط شرکت معتبری ساخته شده و استاندارد هاش رعایت شده و شرکت مورد نظر سابقه ای درخشان داشته باشه
بین برند های معتبر 970کاربران سایت tomshardwareمارکAsusرو پیشنهاد کردند که میتونه سند معتبری باشه
http://www.tomshardware.com/answers/id-2...ffers.html

(09-16-2015, 12:56 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
(09-16-2015, 12:18 PM)saeedcloner نوشته است: سلام خدمت دوستای گا ببخشید من میخوام ی لبتاب بگیرم تا سقف 4800000 خواستم بدونم چی بگیرم راستی لبتاب ویندوزی بگیرم یا ابل راستی کارای ابل چطورهخوبه یا بد
لپ تاپ های ایسوس واسه گیم خوبن ام اس آی که دیگه عالیه ولی بخوای خوبشو بخری باید به نسبت پول بیشتری بدی دیگه به غیر از اینا هیچی نخر تو دیجی کالا هم سرچ کن یه لپ تاپ خوب گیر میاری . به نظر من یا بهتر بگم به نظر همه سیستم دسکتاپ یه چیز دیگست اگه واقعا لپ تاپ به دردت نمیخوره من میگم دسکتاپ بگیر. لپ تاپای اپلم فقط واسه کارای نرم افزاری ان و اصلا به درد گیم نمیخورن چون گرافیک ضعیفی دارن و واسه سیستم عاملشم بازی زیاد نمیاد قیمتشم خودت بهتر میدونی. اینم یکی از مدلای ایسوز :

برادر من این مدل بدرد لای جرز میخوره چون980Mاز کارت970مدلPcحدود 20درصد ضعیفتره من میتونم لینک ویدیو اجرا بازی ها  رو هم بدم حالا این لپ تاپ که 960هست واقعا ارزش نداره
بهترین لپ تاپ گیمینگ از همین Asusهست که گرافیک980داره،اما با توجه به قیمتش که حدود8میلیون هست میشه یه PCکاملا بهتری بجای لپ تاپ 4کیلویی خرید!
پاسخ
ehsan1377
(09-15-2015, 06:09 PM)Mr. DB نوشته است: با اجازه شما بنده خودم یکی از اورکلاکر های... هستم
واسه مورد 2 عرض به خدمتتون دلیلش اینه که کارت ایسوس هیچ نیازی به مدار تغذیه مجزا مثله E-Power نداره و همون مدار تغذیه خودش برای فرکانس های خیلی بالا کفایت می کنه( یه دوری تو Hwbot.org بزنین و تست های کینگ پین رو که فقط با EVGA تست می گیره رو ببینیند، تو عکسا متوجه منظور من می شین، اما هر کسی که با کارت های سری STRIX  یا پلاتینیوم تست گرفته نیاز به این جنگولک بازیا پیدا نکرده نمونه تست های رومن رو نگاه کن) پس مدار تغذیه و کامپوننت های ایسوس از EVGA بهتره،
و ضمناً اوسی دیزاین کارت به 8 پین نیست، نیاز به توضیح کاملتر دارین بگین براتون تاپیک می زنم
در مورد GPU Tweak هم در نسل قبلیش خودم به شخصه می گم یه مزخرف به تمام معنا بود، اما حرف شما در مورد GPU Tweak II رو کاملاً رد می کنم( فردا تاپیک آموزش کامل GPU Tweak II رو براتون پست میدم، امروز شات و متنش رو آماده کردم) و اما تکنولوژی 0dB پتنت ایسوسه، و در مورد اون هم به زودی براتون تاپیک می زنم و با برندهای دیگه مقایسه می کنمش
Auto-Extreme هم تو همه سری های استریکس هست (هر سری و هر مدلی که پسوند استریکس بهش چسبیده)

من خودم 970 Strix دارم تو اورکلاک خیلی محدود تر از مدل های دگ هست و بعد از یه فرکانسی محدودیت ایجاد میشه. برای مثال 1500Mhz فرکانس هسته برای سری Strix تقریبا غیر ممکنه ولی کارت های دگ حتی بالاتر از این هم اورکلاک میشن.
در مورد GPU Tweak باز هم میگم! MSI Afterburner از لحاظ امکانات و ... خیلی بهتر هست. GPU Tweak به نظرم چیز خاصی نیست که تو دلایل برتری ذکر بشه.

دوست عزیز
خیلی عذر می خوام که اینو میگم
شما داری بحث اوسی رو رو ایر مطرح می کنی، من حرف از LN2 میزنم، کور 1500 برای این کارتا هیچی نیست، حالا هر برندی که باشه!
منتظر بررسی GPU Tweak II هم باشید، تا از چیزی اطلاع کامل ندارین با قاطعیت قضاوت نکنید S0 (74)
I'm not a gamer,I'm an Overclocker
پاسخ
(09-16-2015, 02:04 PM)Dark Vampire نوشته است: من فن مارک خاصی نیستم اما دوام و مقاومت Asusدر تمامی قطعات ثابت شده است ضمن اینکه Asusسختر گیر میاد،برای بدست آوردنش چند روز صبر کردم و حتی بچه های بازیسنتر شماره ی اون کسی که Asus Strix970رو داشت از من گرفتند و فکر کنم 2نفر ازش خرید داشتن و یک نفر هم4790kخریده بود
شما باید کل اینترنت رو بگردی تا جواهری مثل  Asusرو پیدا کنی،حالا چهارتا شرکت مثلEVGaو این مارک Zotac که خیلی مد شده توان رقابت با Asusرو ندارند
شما وقتی دارید برای کارتی مثل970هزینه میکنید باید در نظر بگیرید این قطعه توسط شرکت معتبری ساخته شده و استاندارد هاش رعایت شده و شرکت مورد نظر سابقه ای درخشان داشته باشه
بین برند های معتبر 970کاربران سایت tomshardwareمارکAsusرو پیشنهاد کردند که میتونه سند معتبری باشه

(09-16-2015, 12:56 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:

برادر من این مدل بدرد لای جرز میخوره چون980Mاز کارت970مدلPcحدود 20درصد ضعیفتره من میتونم لینک ویدیو اجرا بازی ها  رو هم بدم حالا این لپ تاپ که 960هست واقعا ارزش نداره
بهترین لپ تاپ گیمینگ از همین Asusهست که گرافیک980داره،اما با توجه به قیمتش که حدود8میلیون هست میشه یه PCکاملا بهتری بجای لپ تاپ 4کیلویی خرید!
ببخشید برادر ایشون گفتن چهار میلیون و هشتصد نگفتن 8 میلیون که تو این رنج قیمت لپتاپ بهتر از این گیرت نمیاد اگه لپتاپ درست حسابی میخوای برو MSI GT80 TITAN رو ببین
پاسخ
سلام دوستان،امروز برای خریدن cpuو مادربرد رفتم کامپیوتری،گفت شیش ماه صبر کن ddr4 مث الان ddr3 بشه،قیمتاش بیاد پایین،ddr4 بخر قطعات کیستو،حالا به نظر شما صبر کنم یا همون ddr3 بخرم؟در ضمن تا  دو سه سال اینده ddr3 فک کنم توو بازی کردن مشکلی ب وجود نیاره
پاسخ
(09-17-2015, 01:40 AM)parham342 نوشته است: سلام دوستان،امروز برای خریدن cpuو مادربرد رفتم کامپیوتری،گفت شیش ماه صبر کن ddr4 مث الان ddr3 بشه،قیمتاش بیاد پایین،ddr4 بخر قطعات کیستو،حالا به نظر شما صبر کنم یا همون ddr3 بخرم؟در ضمن تا  دو سه سال اینده ddr3 فک کنم توو بازی کردن مشکلی ب وجود نیاره

ddr3 و ddr4 فرق خاصی در بازی ندارن در حد 2-3 فریمه.
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
GIGABYTE GTX 950 WF 2X OC 2GB GDDR5

[font=tahoma]Zotac GTX 950 AMP! Edition 2GB GDDR5[/font]

[font=tahoma]کدوم برای گیم بهتر هست؟؟؟؟[/font]
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(09-17-2015, 09:56 AM)Son of Rome نوشته است: GIGABYTE GTX 950 WF 2X OC 2GB GDDR5

[font=tahoma]Zotac GTX 950 AMP! Edition 2GB GDDR5[/font]

[font=tahoma]کدوم برای گیم بهتر هست؟؟؟؟[/font]

مدل گیگا فکر می کنم بهتر باشه از اونجا که تفاوت خاصی تو قیمت ندارن. البته زوتک تاجایی ک میدونم فرکانس بالاتری داره ولی پیشنهاد من به شما همون گیگابایت هست

(09-16-2015, 02:04 PM)Dark Vampire نوشته است: من فن مارک خاصی نیستم اما دوام و مقاومت Asusدر تمامی قطعات ثابت شده است ضمن اینکه Asusسختر گیر میاد،برای بدست آوردنش چند روز صبر کردم و حتی بچه های بازیسنتر شماره ی اون کسی که Asus Strix970رو داشت از من گرفتند و فکر کنم 2نفر ازش خرید داشتن و یک نفر هم4790kخریده بود
اون لینکی که دادین مدل Superclocked بود نه +FTW. 
EVGA هم برند پرمیوم انویدیا هست و یکی از بهترین انتخاب هاست برای کارت های انویدیا. تاجایی هم که میدونم سریع ترین مدل هارو هم داره و این که میگید سابقه درخشان داشته باشه... S0 (43)  +FTW کلاک بالاتر و دمای پایین تری داره نسبت به Strix. مدل Strix حتی از MSI هم دما بالاتری داره و اورکلاک کمتری هم داره(Less Power=Less Overclock) حالا +FTW بماند! در ضمن در مدل ایسوس VRM ها هم داغ تر هستن و کنترل دمای جالبی نداره.(نسبت به بقیه برند ها)
بین 970 ها گیگابایت از همه سرتره! بعد از اون EVGA و ... Asus تو سری 900 اصلا جالب عمل نکرده و فقط رو Silent بودن مانور داده!
پاسخ
دوستان تا پونصد تومن بهترین cpuچیه؟برای بازی کردن amd بهتره یا intel؟
مادربرد خوب چه مدلی هست تا چهارصد تومن؟
پاسخ
(09-17-2015, 11:06 AM)parham342 نوشته است: دوستان تا پونصد تومن بهترین cpuچیه؟برای بازی کردن amd بهتره یا intel؟
مادربرد خوب چه مدلی هست تا چهارصد تومن؟

Core i5 4460 پیشنهادمه قیمت هم حدودا 570 هست. اینتل بهتره برای بازی
مادربورد هم تا 400 تومن Asus H97-Plus خوبه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  //مشاوره در امر خرید لپ تاپ// Station 54 16,236 05-05-2018, 11:54 AM
آخرین ارسال: hoomanrazor
  لیست قیمت قطعات PC ehsan1377 5 2,860 12-10-2016, 06:11 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  کوله پشتی MSI VR-ready برای پیش خرید آماده است Gabit0 0 1,606 11-15-2016, 05:24 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  وقت هدیه گرفتنه: با خرید ورک استیشن های MSI یک پک مسافرتی هدیه بگیرید Gabit0 0 1,587 10-11-2016, 12:58 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  خرید سیستم مناسب sajad564 1 1,581 09-20-2016, 11:21 AM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان