امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی FIFA 15
آقایون با این ترکیب 100 درصد درست میشه
Alt+Enter
پاسخ
دوست عزیز
این تاپیک مشکلات بازی Fifa15 هست
این ها چیه نوشتی؟؟؟
پاسخ
داداش برا من مشکل داره
کرک رو کپی میکنم بعد صفحه ی اوریجینز بالا میاد میگه که اینو اکتیو کن.
اینو نسخه رو به پسرخالم دادم بدون مشکل بازی کرده.ممنون میشم کمک کنی.در ضمن هیچ قطعه ای از amd تو سخت افزارم نیست
پاسخ
(03-18-2015, 07:07 PM)Grimm DC نوشته است: داداش برا من مشکل داره
اینو نسخه رو به پسرخالم دادم بدون مشکل بازی کرده.ممنون میشم کمک کنی.در ضمن هیچ قطعه ای از amd تو سخت افزارم نیست

احتمالاتی که در مورد مشکلات شما وجود داره:
1- ویندوز شما بهتره 64 بیت باشه ( 7 و یا 8)
2-داشتن حداقل سیستم مورد نیاز - بعید می دونم شما این مشکلو داشته باشید ولی بهتره یه بار چک کنی.
3- مشکلات ناشی از ویروس کش - اگه کرکت سالم باشه پس احتمالا ویروس کش در کرک شدن بازی مشکل ایجاد کرده. یه بار ویروس کش رو خاموش و دوباره بازی رو کرک کن.
4- درست کرک نشدن بازی - بهتره بازی رو حذف و یه بار دیگه نصب کنی. بعد دوباره کرک رو در محل نصب بازی بریز.
5- کرک نا معتبر - این کرک و آپدیت رو بریز تو بازی. اگه موارد بالا درست رعایت شده باشه، مشکلت 100% حل میشه.
کرک 3dm برای بی نیاز شدن از مشکل Origin
5- اگه مشکلت حل نشد یه سر به این جا بزن:
لینک
پاسخ
سلام... اقا من دسته دوم رو میخوام وصل کنم بازی میاد بیرون... کاری میشه کرد؟
پاسخ

سلام
عزیز با توجه به اعلام خود 3DM کرک های عرضه شده تنها 65% از GPU ها پشتیبانی می کنه...! یعنی هنوز رو 35% دیگه از سیستم ها بالا نمیاد..  ;) و تنها کاری که از دست کسایی که براشان ارور اریجینز میاد ( و بعد نصب نرم افزار + کرک و به روز رسانی ) اشکال رفع نمیشه صبر کردن برای نسخه ی بعدی کرک هست.... ;)
V4 3DM
پاسخ
(03-18-2015, 07:29 PM)MA 77 نوشته است:

احتمالاتی که در مورد مشکلات شما وجود داره:
1- ویندوز شما بهتره 64 بیت باشه ( 7 و یا 8)
2-داشتن حداقل سیستم مورد نیاز - بعید می دونم شما این مشکلو داشته باشید ولی بهتره یه بار چک کنی.
3- مشکلات ناشی از ویروس کش - اگه کرکت سالم باشه پس احتمالا ویروس کش در کرک شدن بازی مشکل ایجاد کرده. یه بار ویروس کش رو خاموش و دوباره بازی رو کرک کن.
4- درست کرک نشدن بازی - بهتره بازی رو حذف و یه بار دیگه نصب کنی. بعد دوباره کرک رو در محل نصب بازی بریز.
5- کرک نا معتبر - این کرک و آپدیت رو بریز تو بازی. اگه موارد بالا درست رعایت شده باشه، مشکلت 100% حل میشه.
کرک 3dm برای بی نیاز شدن از مشکل Origin
5- اگه مشکلت حل نشد یه سر به این جا بزن:
لینک
بازی فیفا 15 فقط بر روی سیستم عامل ویندوز هفت ۶۴ بیتی قابل اجرا می باشد وبعد از عرضه پچ که در همینجا خواهد بود بر روی ویندوز های دیگر ۶۴ بیتی قابل اجرا خواهد بود

گر با پیغام Orgin مواجعه شدید ارتباط با انترنت روو قطع کنید و با فایل Launcher.exe بازی را اجرا کنید

کرک جدید فیفا با قابلیت اجرا بر روی ویندوز ۸ و ۸.۱ با ساپورت بیش از ۵۰ درصد cpu ها

کرک ورژن سوم هم برای دانلود قرار گرفت
ابتدا آنتی ویروس سیستم تون رو غیر فعال نمایید.
- محتویات پوشه Update را به مسیر نصب بازی کپی نمایید.
- سپس محتویات پوشه Crack را به مسیر نصب بازی کپی نمایید.
- فایل Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.
- سپس جهت اجرای بازی فایل Launcher.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

همین کارو انجام بده کارت حل میشه
پاسخ
سلام..... دوستان درسته که میگن فیفا 15 چون توسط 3dm ک سده برای همین گرافیک اش خیلی پایین هست و اصلا شبیه گرافیک نسخه ایکس باکس وان نیست..... میخوام بدونم تا بازی رو دانلود کنم.... خواهشا جواب بدید.... منتظرم
پاسخ
(05-18-2015, 03:54 PM)vampire-king نوشته است: سلام..... دوستان درسته که میگن فیفا 15 چون توسط 3dm ک سده برای همین گرافیک اش خیلی پایین هست و اصلا شبیه گرافیک نسخه ایکس باکس وان نیست..... میخوام بدونم تا بازی رو دانلود کنم.... خواهشا جواب بدید.... منتظرم

سلام دوست عزیز
نه خیر چنین چیزی صحت نداره و اصلا چنین چیزی امکان نداره که به خاطر کرک گرافیک بازی پایین باشه.
شما برای اجرای درست بازی از کرک V3 به همراه هر چهار آپدیت بازی رو ک\ی کنید و بازی رو اجرا کنید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
دوستان سلام.... بازی محشریه.... راستش همش داشتم 14 رو بازی میکردم و گفتم بیام 15 امتحان کنم که واقعا عالی و بوپه مخصوصا زمانی که خودت توی ورزشگاه خودت گل میزنی..... دوربین تکون میخوره و منو یاد خاطره فینال 2008 یونایتد میندازه.... بگذریم.... سوال مهمی دارم ..... چجوری میتونم رزوریشن بازی رو تغییر بدم.... گشتم ولی پیدا نکردم..... خواهشا جواب بدید.... ممنون و متتظر هستم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,468 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,261 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,273 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,112 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,587 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان