امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی Sniper Elite 3
[تصویر:  5zwtnt19c3wyhstqwhpz.jpg]
با سلام خدمت شما دوستان
همان طور که مطلع هستید چند روز پیش بازی Sniper Elite 3 منتشر شد و دو گروه این بازی رو کرک کردند که گروه اول FTS بود و گروه دوم گروه معروف RELOADED که نسخه ای که گروه RELOADED کرک کرده کامل تر هستت و شامل یکسری از بسته های الحاقی بازی هست که شمل موارد زیر میشه این بسته ها
DLC’s included

Target Hitler: Hunt the Grey Wolf
Camouflage Weapons Pack
Hunter Weapons Pack
Allied Reinforcement Outfits Pack
Season Pass
حجم نسخه ی RELOADED حدود پانزده گیگه و حجم کرک RELOADED پنج مگ هست که می توننید اونو از لینک های زیر دنلود کنید.
CRACK ONLY
CRACK ONLY
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
آقا سلام.
تو مرحله ی اول دوربین تفنگ من هیچ علامتی نداره(منظورم از علامت همون خط هایی که توی دوربین تفنگ های تک تیرانداز هست) 
کرکی آپدیتی چیزی نداری که این مشکل رو حل کنه؟؟؟؟
ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ
(07-02-2014, 04:20 PM)'Ahmad Reza' نوشته است: آقا سلام.
تو مرحله ی اول دوربین تفنگ من هیچ علامتی نداره(منظورم از علامت همون خط هایی که توی دوربین تفنگ های تک تیرانداز هست) 

سلام دوست عزیز
دقیقا نفهمیدم مشکلت چیه برای همین خودم از بازی خودم که مرحله ی یک هستم عکس گرفتم ولی فکر کنم منظورت اون خط های کوچک پایین دوربینه که از من هست ولی شما نسخه ی بازیت مال کدوم گروه کرکی هست و اینکه کرک ریلودد رو بگیر و کپی کن و کارت گرافیکتم اپدیت کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.

پاسخ
(07-02-2014, 11:46 PM)'مجید نصر' نوشته است:

سلام دوست عزیز
دقیقا نفهمیدم مشکلت چیه برای همین خودم از بازی خودم که مرحله ی یک هستم عکس گرفتم ولی فکر کنم منظورت اون خط های کوچک پایین دوربینه که از من هست ولی شما نسخه ی بازیت مال کدوم گروه کرکی هست و اینکه کرک ریلودد رو بگیر و کپی کن و کارت گرافیکتم اپدیت کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.

آره منظورم همونه که خدارو شکر الآن مشکلم حل شد فقط یه مشکل دیگه ای که هست اینه که توی حالت x-ray من یه کم باگ داره.اگه آپدیتی چیزی اومد قوربون دستت بزار.ممنون

پاسخ
(07-03-2014, 11:24 AM)'Ahmad Reza' نوشته است:
(07-02-2014, 11:46 PM)'مجید نصر' نوشته است:

سلام دوست عزیز

آره منظورم همونه که خدارو شکر الآن مشکلم حل شد فقط یه مشکل دیگه ای که هست اینه که توی حالت x-ray من یه کم باگ داره.اگه آپدیتی چیزی اومد قوربون دستت بزار.ممنون

بیا دوست عزیز اینم از اپدیت که تازه اومده و گروه ریلودد کرک کرده.حجم اچدیت هم 35 مگ هست.
Sniper Elite 3 Update v1.02-RELOADED
این هم اپدیت 1 هست که گروه FTS دادند بیرون حالا بستگی به نسخه ی بازیت می تونی یکی از اینا رو دانلود کنی.حجم این اپدیت هم 25 مگه.
Sniper Elite 3 Update 1-FTS

پاسخ
سلام میشه کانفیگ کیبوردو برا من کامل با تصویر قرار بدین؟چون من نمیتونم هیچ آبجکتی رو بردارم
پاسخ
سلام من وقتی بازی رو باز میکنم وقتی آرم اولش میاد میره بیرون کسی اگه میدونه براچی لطفا بگید ممنون

سلام وقتی نشونه میگیرم هیچ خطی نداره

پاسخ
(07-17-2014, 04:00 PM)'امیر 0910' نوشته است: سلام من وقتی بازی رو باز میکنم وقتی آرم اولش میاد میره بیرون کسی اگه میدونه براچی لطفا بگید ممنون

سلام وقتی نشونه میگیرم هیچ خطی نداره

برای نشونه منم اول این مشکلو داشتم و براش باید اول یه مرحله از مراحل بخش solo servivel  که توی بخش challenge هست رو برو اگه توی اون دوربینت خط داشت حالا توی مراحل داستانی هم خط میاد.من این کار رو کردم شد. 

پاسخ
سلام...من این بازی رو با دی وی دی خریدم و خودش کرک داشت ولی با اینکه سیستمم بدکم نیست خیلی گیر داره بازی اصلا خوب جواب نمیده و از اون بدتر صدای بازی کلا قطعه و اصلا جیک هیچی درنمیاد
اینم مشخصات دقیق و کامل سیستم لپ تاپم...
Operating System: Windows 8.1 Enterprise 64-bit
[align=right]Processor: Intel® Core™ i5-2450M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
[align=right]             Memory: 4096MB RAM
[align=right]Available OS Memory: 4044MB RAM
[align=right]DirectX Version: DirectX 11
[align=right]VGA: Intel® HD Graphics 3000
[align=right]amd radeon hd 7450m 
[align=right] Display Memory: 3037 MB
[align=right] 
پاسخ
(07-23-2014, 05:46 AM)'Ali Jasem' نوشته است: سلام...من این بازی رو با دی وی دی خریدم و خودش کرک داشت ولی با اینکه سیستمم بدکم نیست خیلی گیر داره بازی اصلا خوب جواب نمیده و از اون بدتر صدای بازی کلا قطعه و اصلا جیک هیچی درنمیاد
اینم مشخصات دقیق و کامل سیستم لپ تاپم...
Operating System: Windows 8.1 Enterprise 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-2450M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
             Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 4044MB RAM
DirectX Version: DirectX 11
VGA: Intel® HD Graphics 3000
amd radeon hd 7450m 
 Display Memory: 3037 MB

سلام دوست عزیز
به احتمال زیاد بازی داره با گرافیک intel شما اجرا میشه ولی اینکار هایی که میگم رو انجام بده.
1.اول کرک RELOADED رو دان کن و بریز روی بازیت.
12.اپدیت مخصوص RELOADED رو رو هم بریز.
3.گرافیک رو به اخرین ورژن اپدیت کن و بازی رو توسط گرافیک AMD اجرا کن.
این کار ها رو انجام بده مشکت حل میشه چون من خودم این بازی رو به دو گیگ رم و CPU دو هسته ای و یک گیگ رم اجرا کردم بدون هیچ مشکلی حالا شا این کار هارو انجام بده مشکلت به احتمال زیاد حل میشه.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,516 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,661 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,372 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,452 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,660 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان