امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی Watch Dogs Deluxe Edition
(06-05-2014, 11:46 PM)'mehran76' نوشته است:
(06-05-2014, 10:08 PM)'◁Max Payne▷' نوشته است:
(06-05-2014, 07:05 PM)'mehran76' نوشته است: بعد بفرمایید که این مشخصات در حد نسل هشتم هستش؟ یا همین ASUS N550JK در حد کدوم نسله؟ با تشکر

تقریبا میشه گفت بله!!
اما از من به شما نصیحت اگه خیلی معتاد گیم و بازی های نسل هشتمی هستید از لپتاپ های MCI استفاده کنید...
اما خوب قیمتشون حدود 10 یا 8 میلیون هست!!!!!
که اونم واسه خودش داستانی داره!!!!!!
در کل این Asus میتونه خواسته ها و بازی هاتون رو حداقل روی Medium یا High اجرا کنه!
[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

یه سوال دیگه این کنسول های نسل هشتمی کی کپی خور میشه که بشه راحت روش watch dogs رو اجرا کرد؟

این یکی دیگه معلوم نیست یک وقت دیدی مثل Xbox 360 زود هک شدند یا مثل پلی 3 پنج شیش سال طول کشید تا هک کامل بشند یا هم مثل psvita هک نشدند هیچ چیزی معلوم نیست.فعلا فقط باید صبر کرد.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img]

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
بازی چند چپتره؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ
چرا میگن واتچ داگز با سی پی یو دو هسته ای مسئله داره؟براش ضعیفه یا ساختارش نمیخونه؟
تا چه حد اصا صحت داره؟ یعنی هیچ راهی نیست که بشه اجراش کرد؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اینم اضافه کنم که: رم 4 هم براش کمه؟؟؟؟؟ واقعا این هم صحت داره یا واقعیته کاذبه؟؟ اینطوری باشه ک اجراش یه سیستم دو میلیونی میطلبه  [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

با این اوصاف سگ دوام بزنی نمیتونی بازیو اجرا کنی ولی خب . . .
رفقا این که میگن بازی هک کردنم داره چیه جریانش؟ برا رد مراحلش باید به عمر هک وارد بود؟ یا همچینم نیس
پاسخ
(06-06-2014, 01:43 AM)game77 نوشته است: چرا میگن واتچ داگز با سی پی یو دو هسته ای مسئله داره؟براش ضعیفه یا ساختارش نمیخونه؟
تا چه حد اصا صحت داره؟ یعنی هیچ راهی نیست که بشه اجراش کرد؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اینم اضافه کنم که: رم 4 هم براش کمه؟؟؟؟؟ واقعا این هم صحت داره یا واقعیته کاذبه؟؟ اینطوری باشه ک اجراش یه سیستم دو میلیونی میطلبه  [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

با این اوصاف سگ دوام بزنی نمیتونی بازیو اجرا کنی ولی خب . . .
رفقا این که میگن بازی هک کردنم داره چیه جریانش؟ برا رد مراحلش باید به عمر هک وارد بود؟ یا همچینم نیس

نه والله اونجور هم سیستم قوی نمی خواد یک کامپیوتر در حد متوسط رو به بالا داشته باشید می تونه واستون رو مدیوم یا حداکثر high اجرا کنه!!!!!
من خودم سیستم رو 3.250 خریدم خوشبختانه داره روی Ultra اجرا میکنه....
یک موبایل دستتونه می تونید با فشردن دکمه Q چیز های الکتریکی مثل چراغ یا موبایل ها و یا ATM ها رو هک کنید.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  Maxpaynebox.jpg]

همیشه به یادت هستم اسطوره....
پاسخ
رم دو میتونه اجراش کنه؟
سی پی یوم هم اینتل دو هسته ایه. این چی؟
گرافیکو هم که ندارم باید ارتقا بدم

پاسخ
(06-06-2014, 01:25 PM)game77 نوشته است: رم دو میتونه اجراش کنه؟
سی پی یوم هم اینتل دو هسته ایه. این چی؟
گرافیکو هم که ندارم باید ارتقا بدم

نمیدونم ولی فکر کنم بتونید روی Low بازی ها رو اجرا کنید......
پردازنده به نظرم ضعیفه و نمیتونه قدرت اجرای بازی رو داشته باشه.
.....................
بهتر مشخصات دقیق رو بدید تا بتونم بهتر راهنمایی کنم.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
من سی پی یورو که داخل بخش کن آی ران ات سایت game debate برای هر بازی ای که چک میکردم رنگ تیکش سبز میومد.. حتی بتلفیلد 4 و فار کری رو هم سبز میداد.. بطور کلی اصلا از جهت سی پیو احساس ضعف نکردم.. گاهی رم کم میاورد که خب اونم گمونم بشه با خرید یکی دو گیگ دیگه درست کرد...
گرافیک هم که فعلا ندارم و در پی خرید یه گرافیک خوب که بتونه نسل بعدو حدعقل رو میدیوم اجرا کنه هستم ولی بخاطر قیمتهای بالا فک نکنم توفیقی پیدا کنم

[تصویر:  cupz01.jpg] [تصویر:  ram01.jpg]

کفایت میکنه این دیتاها؟

پاسخ
(06-06-2014, 01:42 PM)game77 نوشته است: من سی پی یورو که داخل بخش کن آی ران ات سایت game debate برای هر بازی ای که چک میکردم رنگ تیکش سبز میومد.. حتی بتلفیلد 4 و فار کری رو هم سبز میداد.. بطور کلی اصلا از جهت سی پیو احساس ضعف نکردم.. گاهی رم کم میاورد که خب اونم گمونم بشه با خرید یکی دو گیگ دیگه درست کرد...
گرافیک هم که فعلا ندارم و در پی خرید یه گرافیک خوب که بتونه نسل بعدو حدعقل رو میدیوم اجرا کنه هستم ولی بخاطر قیمتهای بالا فک نکنم توفیقی پیدا کنم

[تصویر:  cupz01.jpg] [تصویر:  ram01.jpg]

کفایت میکنه این دیتاها؟

؟!!!!!
شما با این پردارنده اصلا نمیتونید یک بازی نسل هشتمی رو اجرا کنید!!!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
حداقلش باید یک پردازنده i5 داشته باشید!!!!(تازه اونم شاید روی Medium اجرا کنه.)!!!!
...........................................................................................................
رمتون هم که زیاد تعریفی نداره........
اما خوب شاید بتونید بازی هایی مثل مکس پین 3 رو اجرا کنید باهاش(که اونم پردازنده اجازه نمیده بهتون[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]) اما نمیتونید بازی های نسل هشتم سنگین رو اجرا کنی باهاش........
!!!!!!!
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
ای بابا... اینطوری باشه که باید این تصور اقدام به  استفاده از بازی هارو ببوسم بزارم کنارو برم همون مکس پین 2وو پانیشرو مجدد بازی کنم... هرچند همون مکس پینشم اجرا نمیشه رو سیستمم :|

پاسخ
خب قربونت حقیقت همینه!!!!
این سیستم(مخصوصا پردازنده) بازی های قوی رو بالا نمیاره چه برسه اجرا کنه!!!!
اولین کار تعویض CPU هست اما رم رو شاید بشه یک کاریش کرد......
گرافیک رو هم که نگفتید.....
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,753 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,294 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 46,055 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 50,428 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,635 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان