امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات سایت
تو سایت وقتی رمزم رو درست میزنم میگه اشتباه است
میرم تو بخشی که میگه رمز رو فراموش کردین
میگم اره  ولی هیچ امیل واسم نمیاد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
یک مشکل چرا سایت گیمفا مثل پردیس گیم ابزار شمارش بازدید نداره!؟
در ضمن یک مدت قراره سایت تغییرات کنه تابستون یک هفته است شروع شده اما هنوز تغییری نکرده...
لطفا این ابزار شمارش رو حتما یک کاری بکنید وقتی یکی میاد سایت فکر میکنه متروکه سایت و مثل بقیه سایت ها کاربری نمیاد.اما وقتی تعداد رو ببینه مثل پردیس  اوضاع دستش میاد ...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

(06-28-2013, 09:18 AM)Farhan نوشته است: یک مشکل چرا سایت گیمفا مثل پردیس گیم ابزار شمارش بازدید نداره!؟
در ضمن یک مدت قراره سایت تغییرات کنه تابستون یک هفته است شروع شده اما هنوز تغییری نکرده...
لطفا این ابزار شمارش رو حتما یک کاری بکنید وقتی یکی میاد سایت فکر میکنه متروکه سایت و مثل بقیه سایت ها کاربری نمیاد.اما وقتی تعداد رو ببینه مثل پردیس  اوضاع دستش میاد ...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اولا اون کاربری که بیاد تو سایت و فکر کنه سایت متروکه هست همون بهتر که نیاد ! این خبرآپدیت،تعداد بالای دیدگاهها،این همه مقاله که هر روز هر روز روی سایت میاد و به جرات هیچ سایت ایرانی به این شکل نیست...متروکه ؟؟؟نمایش تعداد بازدیدها یک کار منسوخ شده تو سراسر دنیاست ! کافیه یه نگاه به سایت های گیم دنیا یا که نه،99درصد سایت های دنیا بندازید که یک چنین چیزی ندارن !جایگاه گیمفا هم تثبیت شده هست.

بله تغییرات در تابستان اعمال میشه.ولی تابستان 93 روز هست.پس صبرداشته باشید.
زومجی | بازی زیر ذره‌بین
www.zoomg.ir
[تصویر:  logo268.png]

سئو سایت پایین هست عکس های بندانگشتی Title نداره ورودی گوگل هم به خاطر همین پایین هستش [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
بزرگ ترین مشکل سایت گیمفا که خیلی ضایع است نمیدونم چرا حل نمیشه!!!!!!
این ویرایش نظر ها هست!!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
درستش کنید که !!!!!!!!!!!!
خود سایت خوبه اما فرومش افتضاحه اگه تبدیل به ویبتولین بکنین عالی میشه
Exclamation 
من میخاستم با نرم افزار Tapatalk اندروید فاروم گیمفا رو پیدا کنم اما هرکار کردم نشد.اگه مشکل از بی سوادیه منه لطفا راهنمایی کنید و اگه نه مدیرای عزیز انجمن لطف کنن پیگیری کنن.واسه اینکه خیلیا ممکنه مثه من نتونن داعم با کامپیوتر و لپتاپ بیان توی فاروم و نیاز داشته باشن با این نرم افزار توی فاروم بیان و استفاده کنن
ممنون
[تصویر:  user_25.jpg]
داداش میشه کسی پاسخ گوی بن شدگان هم باشه....
سلام من نمیدونم چرا هر چی تو خود سایت نام کاربر و رمز عبور میزنم هیچ اتفاقی نمی افته حتی پیغام هم نمیده...سایت دوباره میاد
کد:
[color=#000080][size=large][font=comic sans ms]انسان موجودیست که خیلی انسان نیست[/font][/size][/color]
(11-11-2013, 02:18 AM)'BlueBottle' نوشته است: سلام من نمیدونم چرا هر چی تو خود سایت نام کاربر و رمز عبور میزنم هیچ اتفاقی نمی افته حتی پیغام هم نمیده...سایت دوباره میاد

ببخشید ولی منم همین مشکل رو تو سایت اصلی دارم ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
رمز و نام کاربری رو میزنم ولی انگار صفحه رو رفرش کردی ! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] اگه ممکنه مشکل ما رو برسی کنید ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش بهینه سازی و سئو سایت maryammc 0 2,614 07-25-2016, 12:22 PM
آخرین ارسال: maryammc
  پیرامون تبلیغات سایت گیمفا Persepolis_FC 2 3,586 06-13-2015, 01:14 PM
آخرین ارسال: kasra
  نحوه عضویت در سایت gamefa.com ؟ osali 1 4,146 10-02-2014, 12:08 AM
آخرین ارسال: Javad RmR
  اطلاع رسانی مشکلات دقیق سایت توسط کاربران Alireza23 1 2,971 12-29-2013, 03:36 PM
آخرین ارسال: dark_prince277

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان