امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار اخیر صنعت گیم و سینما(آقایِ کُدی گونه)
#اخبار چند روز اخیر…(جمعه 22/10/1396)

"سازنده سری #Prince_of_persia خواهان ساخت نسخه جدیدی از آن است"
.
…داداش از همین الان بگما این پرینس پرشی مارو اوپن ورلد با پرداخت درون برنامه ای نکنید لطفا ?
.
"اکانت توییتر بازی #‌Cyberpunk2077 بعد از تقریبا ۴ سال توییتی ارسال کرد …"
.
…عمو #CDProjectred  میدونم درگیر ساختن یه بازی هستین که مثل ویچر دنیا رو بگیره ولی از این سوسول بازیای توییتری در نیارین واسه ما همون یه استاد کوجیما واسه ما بسته ?
.
"تاریخ انتشار بازی #Godofwar بزودی اعلام خواهد شد"
.
…وقتی میگم همتون اور هایپین میگین کی ما! خو لعنتیا وقتی درجه بندی سنی یه بازی منتشر میشه حداکثر ۴ ماه بعد خود بازی میاد پس لطفا کم تر جو بدین ?
.
"ریمستر نسخه اول بازی #DarkSouls منتشر شد"
.
…به به آقا به به اگه از اون دسته گیمیرا هستید که از آزار دادن خودتون لذت میبرید باید این ریمستر دارک سولز یکو بازی کنید…سازنده ها تضمین کردن خیلی high quality بمیرین با HDR ? رفقا حاظر در باندای نامکو شما هم دارین درست میزنین

اخبار چند روز اخیر (جمعه 29/10/1396)

"نویسندگان فیلم اسپایدر من :بازگشت به خانه فیلم فلشپوینت را کارگردانی خواهند کرد"
.
رفقا خبر رسیده جاناتان گلدستاین و جان فرانسیس دالی قراره فیلم فلش پوینت رو کارگردانی کنند...داداشیا لطفاً هرکاری میکنید بکنید فقط نزارید زک اسنایدر سر فیلم برداری حاضر بشه دمتونم گرم
.
"جیم رایان نایب ریس بخش سرگرمی های تعاملی سونی شد"
.
عمو رایان ضمن تبریک بخاطر این ترفیع درجه باید متذکر بشیم که شما یهو یادتون نره راه اندی هاوس رو پیش بگیرید که هاوس الحق برادری رو در حق همه فن های پلی استیشن تموم کرد
.
"سازندگان Forza Horzion ظاهراً مشغول ساخت بازی جدید Fable هستند"
.
انگار سرنوشت این جعبه مجهول با بی برنامگی گره خورده...آخه یه استودیو که کارش ساختن بازی ریسینگ آرکید بودهُ تا الان هیچ سبک دیگه ای کار نکرده باید Fable بسازه...آخه بگم خدا چیکارت کنه فیل اسپسنر هرچند خودن فن جعبمُ اینا ولی باید عرض کنم عمو مایکروسافت شما داری اشتباه میزنی
.
"نسخه کلکسیونی بازی God of War با قیمت 150 دلار و با تعداد محدود رونمایی شد"
.
رفقای جان اگه نیمچه ذوقی دارین که اکشن فیگورو این دست چیز میزا رو جمع کنیدُ مجسمه 350 دلاری ساید شو براتون زیادی گرون بوده پیشنهاد میکنم این عمو رو اصلا از دست ندین قیمتم مناسبه یه فروشنده منصف نباید بیشتر از 600 تومن قیمت بزاره واسش...سانتا مونیکا شما هم داری درست میزنی!
.
"شایعه شده بازی Cyberpunk 2077 در مراسم E3 2018 حضور خواهد داشت"
.
بابا کم شایعه بسازید ...از خدا بترسید لعنتیا خود اعضای CD PROJECT RED اعلام کردن که اگه پنلی هم داشته باشن تو E3 2018 مربوط به Cyberpunk 2077 نیست بعد شما نتیجه گرفتین که نه چاخان کردن هست! مگه اینا از فامیلا کوجیمان! از خدا بترسید
.
"بازی جدیدی بر اساس مجموعه Alien با سبک شوتر ساخته خواهد شد"
.
به به آقا به به ما که کلاً غلام حلقه به گوش این بازیاایم که تا یه ماه بعد از اینکه تموشون میکنی شب خوابت نمیبره البته آخرین نسخه از بازی های بیگانه رو نپسندیدیم ولی این یکی باید خوب باشه آقایون پشت پرده این بازی شما هم داری درست میزنی
"درجه سنی فیلن Spawn مشخص شد و بنظر میرسد با فیلیمی بزرگ سالانه تر از Deadpool طرف خواهیم بود"
.
بابا برین گم شید دیگه گندشو در آوردید همین که یه فیلم با درجه R موفق میشه همه هی از روش اسکی میرین آخه این چه کاریه!بعدشم بزرگ سالانه تر مگه واسه پیر مرد پیرزنا میخوای بسازی لعنتی تازه از اونور خبر رسیده اسپاون در کل فیلم یه خط دیالوگم نداره ...فقط همینو کم داشتیم دیگه...سونی داداش داری اشتباه میزنی بدم اشتباه میزنی!
.
این پست به مرور آپدیت میشود
صفرُ یکتم سالار...
پاسخ
سلام کدی جان! من دفعه قبل هم که یه یادداشت کوتاه نوشته بودی بهت گفتم که طنز رو خیلی خوب می نویسی و خیلی مخاطب پسنده اگر بیشتر روش کار کنی. بنظرم به جای اخبار تمرکزت رو روی مقالات طنز بگذار یا کلا روی مقالات بگذار. یک موضوع خوب قطعا وجود داره همیشه برای یک طنز نویس. دوست دارم بخونمش حتما! خیلی از کارت خوشم اومد مخصوصا اون اولیه! نقد NFS
موفق باشی... S0 (24)
حسین غزالی،
پاسخ
(01-13-2018, 02:13 PM)hosein_ghazali نوشته است: سلام کدی جان! من دفعه قبل هم که یه یادداشت کوتاه نوشته بودی بهت گفتم که طنز رو خیلی خوب می نویسی و خیلی مخاطب پسنده اگر بیشتر روش کار کنی. بنظرم به جای اخبار تمرکزت رو روی مقالات طنز بگذار یا کلا روی مقالات بگذار. یک موضوع خوب قطعا وجود داره همیشه برای یک طنز نویس. دوست دارم بخونمش حتما! خیلی از کارت خوشم اومد مخصوصا اون اولیه! نقد NFS
موفق باشی... S0 (24)
مرسی ار نظرتون و اینکه مطالعه کردید

اتفاقا دارم رو یه سری مقاله کار میکنم بزودی با عنوان ''از ابتدا تا کنون'' همینجا ارسال میکنم
صفرُ یکتم سالار...
پاسخ
پست آپدیت شد (29/10/1396)
صفرُ یکتم سالار...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استفاده از هوش مصنوعی در صنعت بازی سازی khosrobk 1 545 12-21-2023, 02:40 PM
آخرین ارسال: gptnederlands
  هوش مصنوعی هدف اول سرمایه‌ گزاری ۷۳ درصد از فعالین صنعت بازی‌های ویدئویی است White Beard 0 1,026 10-22-2019, 09:29 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مایکروسافت: اکس باکس اسکارلت فاقد هر گونه دوربین ۴K خواهد بود White Beard 0 1,071 10-07-2019, 12:47 AM
آخرین ارسال: White Beard
  یوبی‌سافت: ظرفیت بالای سرورهای استیدیا، آغازگر فصلی تازه در صنعت بازی‌های ویدئویی خوا PC FAN 0 1,065 09-22-2019, 10:06 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  ایو گیلموت: بازی Beyond Good And Evil 2 احتمالا تاثیر بزرگی را بر صنعت بازی‌های ویدئو PC FAN 0 1,320 09-20-2019, 08:38 AM
آخرین ارسال: PC FAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان