امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با اداره پست و بازی های غیر مجاز!
(05-25-2016, 05:20 PM)Mahdi Attacker نوشته است:
(05-25-2016, 04:51 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(05-25-2016, 04:08 PM)Mahdi Attacker نوشته است: یعنی انقدر قدیمیه که بلک آپس 3 رو نداره؟!

ـــ
در مورد اینکه میگید نباید بسته رو باز کنن:
فروشنده ی بازی هم به من همینو توی کال گفت. فکر کنم بسته های اینترنتی رو باز میکنن فقط، وقتی هم که برادرم خیلی پیگیر شد آخرش گفتن که ما یه نامه بهتون میدیم که برید قوه قضاییه!!!
ما هم که حوصله ی این کار رو نداشتیم و خودتونم میدونید توی این جاها چه خبره(!) ، منصرفش شدیم.
شما مطمئن هستید که حق ندارن بسته ی پستی اینترنتی رو باز کنن؟

نه تنها بنده بلکه همه می دونن که نباید بسته رو باز کرد، چون این یک قانونه که باید به دست صاحب اصلی برسه و همون پاکت رو باز کنه.
حتما پیگیری کنید تا حساب کار دستشون بیاد، در غیر اینصورت این عمل ادامه خواهد داشت.
هر فامیلی که در پاکت وجود داره و آدرس نشون از صاحب اصلی هست، پس هیچکس حق باز کردن بسته های خصوصی رو نداره و طبق قانون این یه جرمه.
جواب سوالتون هم بله هست، برای سال 1387 این لیست و خیلی از بازی های جدید در اون وجود نداره

داداش اینا زورشون زیاده.حتی اگه متن قانون هم براشون بیاری میگن که برو قوه قضایی بخاطر 1 بازی ! میری اونجا میگن آره توی قانون اینجوری بوده ولی چون بازیه شما بتلفیلده (!) بهتون نمیدیم و شما ام باید یه چیزی به ما بدید!
کسی توی این موارد تجربه ای نداشته؟

شما یه کاری کنید.
بهترین کار این که برید کافی نت و بازی رو دانلود کنید.
کافی نت ها هم زیاد هزینه ای دریافت نمی کنن و حتی بعضی از اون ها ساعتی حساب می کنن نه براساس دانلودها.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
(05-25-2016, 05:26 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(05-25-2016, 04:08 PM)Mahdi Attacker نوشته است: یعنی انقدر قدیمیه که بلک آپس 3 رو نداره؟!

ـــ
فروشنده ی بازی هم به من همینو توی کال گفت. فکر کنم بسته های اینترنتی رو باز میکنن فقط، وقتی هم که برادرم خیلی پیگیر شد آخرش گفتن که ما یه نامه بهتون میدیم که برید قوه قضاییه!!!
ما هم که حوصله ی این کار رو نداشتیم و خودتونم میدونید توی این جاها چه خبره(!) ، منصرفش شدیم.

نه تنها بنده بلکه همه می دونن که نباید بسته رو باز کرد، چون این یک قانونه که باید به دست صاحب اصلی برسه و همون پاکت رو باز کنه.
حتما پیگیری کنید تا حساب کار دستشون بیاد، در غیر اینصورت این عمل ادامه خواهد داشت.
هر فامیلی که در پاکت وجود داره و آدرس نشون از صاحب اصلی هست، پس هیچکس حق باز کردن بسته های خصوصی رو نداره و طبق قانون این یه جرمه.
جواب سوالتون هم بله هست، برای سال 1387 این لیست و خیلی از بازی های جدید در اون وجود نداره

داداش اینا زورشون زیاده.حتی اگه متن قانون هم براشون بیاری میگن که برو قوه قضایی بخاطر 1 بازی ! میری اونجا میگن آره توی قانون اینجوری بوده ولی چون بازیه شما بتلفیلده (!) بهتون نمیدیم و شما ام باید یه چیزی به ما بدید!

شما یه کاری کنید.
کافی نت ها هم زیاد هزینه ای دریافت نمی کنن و حتی بعضی از اون ها ساعتی حساب می کنن نه براساس دانلودها.
فکر نکنم این چیزی که میگید امکان داشته باشه! چون فکر کنم اگه با سرعت 500 کیلوبایت هم دانلود باید یک روز روی دانلود باشه! 
خب طبیعتا یارو میاد میگه تو داری چیکار میکنی که این همه تو کافی نتی؟! میاد میبینه رو دانلوده  S0 (2) 
اینجا هم همه ی کافی نت هاش هم بر اساس ساعت حساب میکنن و هم بر اساس حجمی که مصرف میشه. هر 50 مگ رو هزار تومن میگیرن !!!
بعدش هم وجدانم اجازه نمیده که اینکارو بکنم  S0 (2)
پاسخ
(05-25-2016, 03:45 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(05-25-2016, 03:40 PM)mohammad6701 نوشته است:
(05-25-2016, 02:38 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(05-25-2016, 02:14 PM)mohammad6701 نوشته است:
(05-25-2016, 01:23 PM)Mahdi Attacker نوشته است: مستحضر هستید که وقتی سی دی کی بازی رو میگیرید باید بکاپ بازی رو هم تهیه کنید تا بتونید بازی کنید.
من به دلیل حجم بالای بکاپ مجبورم که بازی رو از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنم و از طریق پست به دستم برسه و اگه بخوام دانلود کنم پولش اندازه ی خوده سی دی کی میشه !
پست از تهران ارسال میشه به سمت قم و وقتی که به شعبه ی ما میرسه توسط ارشاد یا خوده پست (فکر کنم ارشاد این کارو انجام داده) توقیف و ظبط میشه.یعنی بسته رو در خونه ی ما نمیارن و میبرن به انبار خودشون.
وقتی برادر من رفت و پیگیر شد این آقایون اصلا جواب درست و حسابی ندادن.چند بار گفتن که زنگ بزن که ما زنگ زدیم و گفتن بیایید اداره پست و وقتی رفتیم اونجا گفتن که چند روز دیگه بیاید و وقتی چند روز دیگه اومدیم دوباره مارو پیچوندنو گفتن فردا و پس فردا بیایید و ما هم بیخیال شدیم و فهمیدیم که نمیخوان پس بدن یا اینکه گند زدن نمیتونن جمعش کنن.

ـــــــ
این لیست بازی های غیر مجازی که دادید قبلا دیدم و توی همه ی سایت ها هم هست.اگه بر اساس این لیست توقیف کنن که اکثر بازی ها مشکلی نداره ! حتی بتلفیلد 3 که ضد ایرانی هم هست توی این عناوین لحاظ نشده! چه برسه به دوتا2 !
به نظرم لیست دیگه ای هم وجود داشته باشه.

دوست عزیز این لیست ایشون معتبر نیست خود بنیاد یه لیست داره باید اونو ببنید که من دقیقا یادم نیست ادرس اون لینک چیه ولی بیشتر بازی ها غیر قانونیه

دوست من این لینک بازی های غیر قانونی شده توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای هست S0 (43)
پس چرا ما نمی تونیم blck ops 3 تو سایت بفروشیم ؟ از خودت یه کم فکر کنی میفهمی این لیستش نیست

یه سرچی بی زحمت داخل اینترنت کنید و لیست رو ببینید و لطفا بحث رو ادامه داره نکنید.
مرتبط با بنیاد
این هم لینک سند.
این لیست کمی قدیمیه، پس طبیعیه که Black Ops 3 در اون وجود نداشته باشه، چون این بازی سال 2015 معرفی شده و این لیست برای چندین سال پیش هست.

شما دوست عزیز دوست دارین حرفتون به کرسی بنشونید چون یه کاربر فعال هستین حرفتون خریدار داره این لینک ببین بعد بیا حرف بزنیم
 اینجا
وضعیت قرمز و زرد غیر قانونیه
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ
بنده اصلا کاری به کاربر فعال بودن یا ... ندارم؛ ولی نظرم اینه که همه باید نظر خودشون رو ارائه بدند. چه بهتر اینکه دلیل با مدرک همراه باشه.
در کل اگر باعث ناراحتی شدم، عذرخواهی می کنم S0 (74) ولی این لیست که لینک دادین عناوینی مثل Medal Of Honor در اون دیده میشه. اتفاقا چند روز پیش هم بنده فروشگاه بازی های رایانه ای در اهواز بودم که دیدم بازی Medal Of Honor با لوگو شرکت پرنیان و به صورت اورجینال برای فروش گذاشتند. پس چطور جزء عناوین غیرقانونی هستند؟ بعد این لیست اصلا فکر نمی کنم عناوین غیر مجاز باشه. نظر رو به کاربران میسپاریم؛ اما اگر حرف شما ثابت شد بنده هم قانع میشم S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
(05-25-2016, 07:37 PM)スヌーピーアミニ نوشته است: بنده اصلا کاری به کاربر فعال بودن یا ... ندارم؛ ولی نظرم اینه که همه باید نظر خودشون رو ارائه بدند. چه بهتر اینکه دلیل با مدرک همراه باشه.
در کل اگر باعث ناراحتی شدم، عذرخواهی می کنم S0 (74) ولی این لیست که لینک دادین عناوینی مثل Medal Of Honor در اون دیده میشه. اتفاقا چند روز پیش هم بنده فروشگاه بازی های رایانه ای در اهواز بودم که دیدم بازی Medal Of Honor با لوگو شرکت پرنیان و به صورت اورجینال برای فروش گذاشتند. پس چطور جزء عناوین غیرقانونی هستند؟ بعد این لیست اصلا فکر نمی کنم عناوین غیر مجاز باشه. نظر رو به کاربران میسپاریم؛ اما اگر حرف شما ثابت شد بنده هم قانع میشم S0 (24)

من هم تو دزفول که هستم دیدم ولی وقتی بهشون میگم بنیاد گیر بهتون نمیده میگن بنباد با ما اینه یعنی بهشون پول میدن یا پارتی دارن
پاسخ
دوستان دعوا نکنید  S0 (2)

ــــ
الان بتل 4 رو زده مشروط ! یعنی اگه من بخرم چه بلایی سرش میاد؟
پاسخ
http://www.post.ir/DesktopModules/Articl...&mid=10823
S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) 
اگه مرسلتون مشکوک ( S0 (43) ) باشه حق دارن باز کنن S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
(05-25-2016, 05:30 PM)Mahdi Attacker نوشته است:
(05-25-2016, 05:26 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:

ـــ

شما یه کاری کنید.
فکر نکنم این چیزی که میگید امکان داشته باشه! چون فکر کنم اگه با سرعت 500 کیلوبایت هم دانلود باید یک روز روی دانلود باشه! 
خب طبیعتا یارو میاد میگه تو داری چیکار میکنی که این همه تو کافی نتی؟! میاد میبینه رو دانلوده  S0 (2) 
اینجا هم همه ی کافی نت هاش هم بر اساس ساعت حساب میکنن و هم بر اساس حجمی که مصرف میشه. هر 50 مگ رو هزار تومن میگیرن !!!
اگه خیلی براتون مهمه بازی ها من یه پیشنهاد دارم شما یک ماه رو برین اینترنت مخابرات بگیرین پینگ نداره که باهاش بازی کنید ولی باهاش میتونید راحت هر چقدر میخواهید دانلود کنید چون یه سرویس داره دو مگ 50 گیگ 85 تومن دانلود شبانه هم داره تو یه هفته یه بازی میتونید بگیرید
پاسخ
(05-25-2016, 10:38 PM)mohammad6701 نوشته است:
(05-25-2016, 05:30 PM)Mahdi Attacker نوشته است: فکر نکنم این چیزی که میگید امکان داشته باشه! چون فکر کنم اگه با سرعت 500 کیلوبایت هم دانلود باید یک روز روی دانلود باشه! 
اگه خیلی براتون مهمه بازی ها من یه پیشنهاد دارم شما یک ماه رو برین اینترنت مخابرات بگیرین پینگ نداره که باهاش بازی کنید ولی باهاش میتونید راحت هر چقدر میخواهید دانلود کنید چون یه سرویس داره دو مگ 50 گیگ 85 تومن دانلود شبانه هم داره تو یه هفته یه بازی میتونید بگیرید
یا می تونید برین اینترنت صبحی ایرانسل رو بگیرین. 6 تا 12 ظهر. 5 گیگ. هفته ای 2 تومن ماهی 3 تومن.
البته قبلا روزی هزارتومن هم داشت که مسخره ها برش داشتن.
با 85 هزار تومن میش 212 گیگ دانلود کرد ازش.
سرعیت هم بستگی به منطقه داره
من که 3 جی دارم توی خونه بین  500kB تا 1mb دانلود می کنم اما توی محله دیگه تا سرعت 3 مگ هم رسیده. اما توی بعضی منطقه ها هم سرعتم زیر 100kB میره.
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
بهترین راحش اینه سری بعدی که سفارش دادی بگی به یک اسم دیگه برات بفرستن یا بدن به باربری با تیپاکس هزینش یکم بیشتر میشه ولی خوب دیگه این درد و سر هارو نداره
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 718 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم Station 2,030 273,373 06-26-2022, 12:18 PM
آخرین ارسال: sajadshah
  مشکل رفع اهستکی resident evil 0 hd Hossein4545 0 984 06-09-2021, 09:22 PM
آخرین ارسال: Hossein4545
  مشکل در اجرای بازی Alice Madness Returns NinaWilliams 1 2,100 08-13-2020, 10:51 PM
آخرین ارسال: ghorbani
  مشکل صدا در gtav gta v. جی تی ای وی Sadeghashrafi 4 16,776 07-11-2020, 07:12 PM
آخرین ارسال: AA2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان