امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل صدا در gtav gta v. جی تی ای وی
سلام دوستان عزیز
من یک مشکل تو بازی gtav دارم اونم مشکل صدا در pc..
بازی به راحتی اجرا میشه و بدون هیچ مشکل فقط وقتی بازیو اجرا میکنم اولش صدای آژیر و شلیک و... پخش میشه اما از اون به بعد صدای بازی کاملا قطع میشه و دیگه هیچ صدایی داخل بازی پخش نمیشه.
سیستمم هیچ مشکل صدایی تو بازیهای دیگه تو پخش موزیک و فیلم و .... نداره فقط همین gtav داره اذیت میکنه.
اگه اول بازی هم که باز میکنم صدا نداشت میگفتم از سیستمه اما اول صدا داره ولی داخل بازی هیچ..
بدون صدا هم که gtav معنا نداره.....
لطفا راهنماییم کنین دوستان
پاسخ
یعنی هیچ کس نیست تو این انجمن بیاد منو راهنمایی کنه....
پاسخ
(09-17-2018, 09:07 PM)Sadeghashrafi نوشته است: یعنی هیچ کس نیست تو این انجمن بیاد منو راهنمایی کنه....

دوست عزیز این انجمن بازدید کنندگان زیادی ندارد و به همین خاطر است که،دیر به شما جواب داده میشود.این مشکل شما ریشه در چندین مورد دارد،یکیش اینکه،چک کن ببین آپدیت کارت صدا رو نصبی و چون خودم بازی رو نصب نیستم،نمیتونم در مورد تنظیمات داخلی بازی،نظری رو بیان کنم،اگر همینطور بی جواب موندید یه سر به این آدرش هم بزنید:http://forum.bazicenter.com
با تشکر.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
(09-17-2018, 09:54 AM)Sadeghashrafi نوشته است: سلام دوستان عزیز
من یک مشکل تو بازی gtav دارم اونم مشکل صدا در pc..
بازی به راحتی اجرا میشه و بدون هیچ مشکل فقط وقتی بازیو اجرا میکنم اولش صدای آژیر و شلیک و... پخش میشه اما از اون به بعد صدای بازی کاملا قطع میشه و دیگه هیچ صدایی داخل بازی پخش نمیشه.
سیستمم هیچ مشکل صدایی تو بازیهای دیگه تو پخش موزیک و فیلم و .... نداره فقط همین gtav داره اذیت میکنه.
اگه اول بازی هم که باز میکنم صدا نداشت میگفتم از سیستمه اما اول صدا داره ولی داخل بازی هیچ..
بدون صدا هم که gtav معنا نداره.....
لطفا راهنماییم کنین دوستان
بازی رو کرکی نصب کردی و یا از استیم؟احتمالا مشکل از فایل  نصب شده بازیه تو نصب بازی فایل صدا ناقص بوده منم همین مشکلو تو اسیسینز کرید برادر هود داشتم از یک ناشر مفتخور ایرانی دیگه خریداری کردم که خوشبختانه فایل صداش کامل بود و مشکلی نداشت Ghelion

(09-17-2018, 09:07 PM)Sadeghashrafi نوشته است: یعنی هیچ کس نیست تو این انجمن بیاد منو راهنمایی کنه....

من هستم کی بهتر از من؟ S0 (2)
پاسخ
سلام دوست عزیز 
با اینکه دو سال از پرسش شما گذشته ولی هنوز پاسخ درستی نگرفتید ، پس من تصمیم گرفتم که راه حل خودم را به شما و به سایر افراد بگویم ، اول از همه باید direct x خود را به روز کنید (به انگلیسی سرچ و از سایت رسمی دانلود کنید) و بعد visual c++ را نصب کنید ، اگر باز هم مشکل درس نشد هنگامی که بازی رو اجرا کردید با استفاده از کلید ترکیبی tab+alt بازی رو minimize کنید و در بخش تنظیم صدای خود ویندوز روی mixer کلیک کنید و اگر gta v  بی صدا بود ان را با صدا کنید (تیک mute را بردارید ) 

خود من gta v رو روی لپ تاب دارم و بعد تمامی اینها باز هم صدایی نداشتم ولی بعد وصل کردن هدست به لپ تاپ صدا به طور کامل پخش شد 

امیدوار هستم که مشکل شما و بقیه افراد درست شده باشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 697 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  مشکل رفع اهستکی resident evil 0 hd Hossein4545 0 954 06-09-2021, 09:22 PM
آخرین ارسال: Hossein4545
  مشکل در اجرای بازی Alice Madness Returns NinaWilliams 1 2,065 08-13-2020, 10:51 PM
آخرین ارسال: ghorbani
  اموزش شگفت انگیز اجرای بازی GTAV در کامپیوتر های فوق زغالی علیرضا! 56 84,782 07-26-2019, 01:25 AM
آخرین ارسال: White Beard
  حل مشکل black list شدن تیم اسپیک MohsenPunisher 1 5,927 06-21-2019, 01:31 PM
آخرین ارسال: eghbal333

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان