نظرسنجی: مصاحبه بعدی؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Vass - Farcry 3
46.30%
25 46.30%
Edward Kenway - AC:Black Flag
29.63%
16 29.63%
Vito - Mafia 2
24.07%
13 24.07%
در کل 54 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه 6|گفت و گو با Big Boss (بیگ باس)
دمت گرم خیلی خندیدم. برای قسمت بعدی vito
only call of duty series
پاسخ
از ابهت بیگ عباس استفاده نکردی، معمولا مصاحبه باید مثه شخصیت اون طرف باشه، همونجوری که با CJ چقدر شوخیدی و با اتزیو چقد با کلاس حرف زدی با اینم باید بیگ عباسی صحبت میکردی
نفر بعدی همEdward Kenway - AC:Black Flag این 100000000 بار :| تا حالا با شخصیت مست که بحث نکردی :D

(11-05-2015, 09:04 AM)Big Killer نوشته است: ابن که الان ونوم بود عباس که شاخ نداره پس خرشم نکردی S0 (43)نباید از اول اینو میزاشتی داستان متال اینقدر پیچیدست که

نقل و قول Amir-PC
نقل‌قول: بهشون بگو بی ادوارد رای بدن وگرنه اخطار بارونشون می کنم Confused0 (40):
اینم واسه یاد آوری تو تلگرام گفت ولی شکلکو خودم گذاشتم

ایناهاش، خشم من تا اینجا هم رسیده !!!!!!!
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
خیلی خوب بود وخیلی زحمت کشیدی فقط ای کاش یکم راجب کوایت با بیگ باس مصاحبه میردی
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
عاغا مصاحبه بعدی با ویتو (محبوبترین شخصیت من) باشه :D

مصاحبه خیلی خوب بود درسته طنزش کمتر بود ولی خیلی جالب نوشته شده
مرسی نویسنده :heart:
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
(11-05-2015, 09:04 AM)Big Killer نوشته است: ابن که الان ونوم بود عباس که شاخ نداره پس خرشم نکردی S0 (43)نباید از اول اینو میزاشتی داستان متال اینقدر پیچیدست که

نقل و قول Amir-PC
نقل‌قول: بهشون بگو بی ادوارد رای بدن وگرنه اخطار بارونشون می کنم Confused0 (40):
نگرفتی دیگه،ما الان پیچیده ترش کردیم! Eee
(11-05-2015, 10:19 AM)علیرضا! نوشته است: چند نکته  بگم برم 

اولند بنده احساس میکردم شما ميخواستيد با کارهای فان و دلقک بازی خواننده رو به زور بخندونيد که باعث نمیشه خواننده بخنده بلکه  باعث میشه خواننده احساس بدی بهش دست بده
دوم سعی کن عوض ترول کردن استفاده از مبحث های بی مزه سعی کنید لحن توضیح رو عوض کنید که تاثیر بسزایی  فان کردن موضوعداره زيادم از شکلک ها استفاده نکنید چون در اصل این شکلک ها برای چت یا نظر و....هست
مورد اول به نظرم هر کی سلیقه ای داره و من بنظرتون احترام میزارم،انشالله قسمت های بعدی بهتر بشه!
مورد دوم هم نمیفهمم منظورتون از لحن چیه؟! چون من از اول که داشتم روی این مجموعه مقالات کار میکردم سعی کردم فقط از جنبه طنز بهش نگاه بشه! شکلک هم بنظرم بعضی جا ها نیاز به یه نحوی احساس کاراکتر رو به خواننده منتقل کرد! حالا مثلا میتونیم با یک پوکر فیس هم شده،احساس کاراکترو بیان کنیم!
(11-05-2015, 12:13 PM)AMIR_PC نوشته است: از ابهت بیگ عباس استفاده نکردی، معمولا مصاحبه باید مثه شخصیت اون طرف باشه، همونجوری که با CJ چقدر شوخیدی و با اتزیو چقد با کلاس حرف زدی با اینم باید بیگ عباسی صحبت میکردی
نفر بعدی همEdward Kenway - AC:Black Flag این 100000000 بار :| تا حالا با شخصیت مست که بحث نکردی :D

نقل و قول Amir-PC

امیر خب بیگ عباس خیلی بچه مثبت شده از موقعی که به اسلام روی آورده! 301
خشمت هم تاثیر بسزایی داشته، ادِی جان الان اوله! ولی رقابت خیلی نزدیکه! Nau
(11-05-2015, 01:08 PM)white.wolf نوشته است: خیلی خوب بود وخیلی زحمت کشیدی فقط ای کاش یکم راجب کوایت با بیگ باس مصاحبه میردی
رفیق حتما قراره یه اتفاقاتی بیفته که نزاشتم!!، "منتظر باشید..."  Confused0 (40):
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
(11-05-2015, 01:32 PM)lord mahdi نوشته است:

نقل و قول Amir-PC
نگرفتی دیگه،ما الان پیچیده ترش کردیم! Eee
(11-05-2015, 10:19 AM)علیرضا! نوشته است: چند نکته  بگم برم 

اولند بنده احساس میکردم شما ميخواستيد با کارهای فان و دلقک بازی خواننده رو به زور بخندونيد که باعث نمیشه خواننده بخنده بلکه  باعث میشه خواننده احساس بدی بهش دست بده
دوم سعی کن عوض ترول کردن استفاده از مبحث های بی مزه سعی کنید لحن توضیح رو عوض کنید که تاثیر بسزایی  فان کردن موضوعداره زيادم از شکلک ها استفاده نکنید چون در اصل این شکلک ها برای چت یا نظر و....هست
مورد اول به نظرم هر کی سلیقه ای داره و من بنظرتون احترام میزارم،انشالله قسمت های بعدی بهتر بشه!
مورد دوم هم نمیفهمم منظورتون از لحن چیه؟! چون من از اول که داشتم روی این مجموعه مقالات کار میکردم سعی کردم فقط از جنبه طنز بهش نگاه بشه! شکلک هم بنظرم بعضی جا ها نیاز به یه نحوی احساس کاراکتر رو به خواننده منتقل کرد! حالا مثلا میتونیم با یک پوکر فیس هم شده،احساس کاراکترو بیان کنیم!
(11-05-2015, 12:13 PM)AMIR_PC نوشته است: از ابهت بیگ عباس استفاده نکردی، معمولا مصاحبه باید مثه شخصیت اون طرف باشه، همونجوری که با CJ چقدر شوخیدی و با اتزیو چقد با کلاس حرف زدی با اینم باید بیگ عباسی صحبت میکردی

نقل و قول Amir-PC

امیر خب بیگ عباس خیلی بچه مثبت شده از موقعی که به اسلام روی آورده! 301
خشمت هم تاثیر بسزایی داشته، ادِی جان الان اوله! ولی رقابت خیلی نزدیکه! Nau
(11-05-2015, 01:08 PM)white.wolf نوشته است: خیلی خوب بود وخیلی زحمت کشیدی فقط ای کاش یکم راجب کوایت با بیگ باس مصاحبه میردی
رفیق حتما قراره یه اتفاقاتی بیفته که نزاشتم!!، "منتظر باشید..."  Confused0 (40):

سعی نکن هایپ کنی که نمیزارم  Confused0 (40): هیچی غیر این نید فور اسپید جدیده منو هایپ نکرده بود S0 (43) نمی تونی منو هایپ کنی Barare
NvB4Ever
پاسخ
جالب بود. دمت درد نکنه.
پاسخ
داستانی قشنگه تره. اما اینم عالی بود
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
عالی بود . خیلی دوست داشتم ادامه ماجرای نیتن و لارا رو بفهمم حیف که نیتن کم اورد  :( بی زحمت تو نظر سنجی بعدی دوباره نیتن رو بزار. :heart:
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
خیلی حال کردم، بخش اسپویل رو نخوندم، در ضمن حاجی افغانی‌ها نمیگن«ایستَه کن» میگن اِستاد شو،
در ضمن مگه قرار نبود توی اون لیستی که برای رأی گذاشتی The Joker هم باشه S0 (66)
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه‌ با سازندگان Man of Medan | صحبت‌ درباره‌ی داستان، فضاسازی و عناصر بازی White Beard 0 1,221 11-25-2018, 12:34 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چالش طاقت فرسای نینجا | مصاحبه با کارگردان بازی Nioh B.A.T 0 1,559 11-14-2016, 12:44 AM
آخرین ارسال: B.A.T
  تابلوی نقاشی برعکس | مصاحبه با کارگردان بازی Gravity Rush 2 B.A.T 0 1,365 10-23-2016, 02:16 AM
  ارواح جان سخت جریان‌ساز | مصاحبه با هیدتاکا میازاکی B.A.T 0 1,503 10-21-2016, 03:30 AM
  رویایی که به واقعیت می‌پیوندد | مصاحبه با کارگردان بازی Final Fantasy XV B.A.T 2 1,698 10-05-2016, 12:45 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان