امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت PARCDLدانلود فیلم و بازی
سلام به همه گیمفایی های عزیز می خوام یک سایتی رو براتون معرفی کنم که انواع فیلم و بازی در اون قرار می گیره .
1.یکی از خوبی های این سایت اینکه برخلاف سایت های دیگه که بعد چن روز لینک دانلود به دستور کار گروه مصادیق حدف میشن در این سایت حذف نمیشن و همیشه وجود دارند.در این سایت سعی میشه تمام اپدیت ها از بازی کم حجم تا بازی پر حجم قرار بگیره حتی بازی های انلاین تحت استیم که باید از استیم دانلود کرد یعنی بک اپ انها رو نیز برای دانلود میذاریم

2.انواع فیلم در این سایت قرار می گیره که می توانید در قسمت نظرات یا ارتباط با ما در خواست فیلم خود را بدهید و در همان روز قرار می گیره

3.به محض انتشار بازی ما حل مشکلات اون بازی رو در سایت قرار می دیم

لطفا در محبوبیت این سایت مارا یاری دهید.

لینک سایت:پارســــــــــــــــــــــــــی دانلود
پاسخ
سلام بهتر بود توی این تاپیک معرفی میکردید و تاپیک جاگانه نمیزدید

تاپیک معرفی سایت
پاسخ
بله S0 (29)
پاسخ
ممنون از سایت خوبتون عالی بود S0 (29)
پاسخ
درود خدمت شما دوست عزیز
به نظر من راه اندازی یک وبسایت اونم در مورد دانلود فیلم و بازی مطمئنا توسط یک نفر هیچ فایده ای نداره و به تنهایی اگه بخواید ادامه بدید پس از مدتی دیگه از ادامه دادن کار منصرف خواهید شد.
خصوصا با وجود سایت های رقیب که بسیار قدرتمند هستند!
در ضمن ایجاد یک وبلاگ و اتصال یک دامنه و بدون داشتن حتی یک هاست برای آپلود و همچنین کپی کردن مطالب که بماند.
پاسخ
اسم کپی زدید... S0 (44) S0 (2) S0 (86)

یه سایت بزرگ داریم و اسمش پارسی دانلود هست S0 (2) ای ناقلا... 167

باید پشت کار داشته باشید و همین سایتی که گفتم + سایت هایی مث فردا دانلود و فیلم تو مووی الگو قرار بدید که چطور رشد کردن S0 (24)

تمرکز بزارید رو تکمیل آرشیو خصوصا تو بخش سریال که خیلی مخاطب جلب می کنه ( فیلم و سریال )
پاسخ
(04-02-2016, 02:27 PM)Free man نوشته است: اسم کپی زدید... S0 (44) S0 (2) S0 (86)

یه سایت بزرگ داریم و اسمش پارسی دانلود هست S0 (2) ای ناقلا... 167

باید پشت کار داشته باشید و همین سایتی که گفتم + سایت هایی مث فردا دانلود و فیلم تو مووی الگو قرار بدید که چطور رشد کردن S0 (24)

تمرکز بزارید رو تکمیل آرشیو خصوصا تو بخش سریال که خیلی مخاطب جلب می کنه ( فیلم و سریال )
ممنون از نظرت
اما اون سایت پارسی دانلود مال من پارس دی ال در هر حال ممنون از نظرت

(04-02-2016, 02:02 PM)CTTR نوشته است: درود خدمت شما دوست عزیز
به نظر من راه اندازی یک وبسایت اونم در مورد دانلود فیلم و بازی مطمئنا توسط یک نفر هیچ فایده ای نداره و به تنهایی اگه بخواید ادامه بدید پس از مدتی دیگه از ادامه دادن کار منصرف خواهید شد.
خصوصا با وجود سایت های رقیب که بسیار قدرتمند هستند!
در ضمن ایجاد یک وبلاگ و اتصال یک دامنه و بدون داشتن حتی یک هاست برای آپلود و همچنین کپی کردن مطالب که بماند.

ممنون از نظرت ولی ما یک نفر نیستیم سه نفر هستیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 4 980 03-08-2024, 07:41 AM
آخرین ارسال: ulnaoperating
  سایت های درخواستی Farhan 251 61,449 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,696 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 1 915 05-16-2022, 11:05 PM
آخرین ارسال: mobinastra
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 749 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان