امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی والت های بازی fallout4
fallout4 بازی گسترده ای است و این امر بر هیچکس پوشیده نیست و دارای مکانهای مخفی زیادی است.یکسری از مهمترین مکانهای بازی والت ها هستند.در این سلسله مقالات تلاش من بر این است که به معرفی والتهای بازی و اطلاعات انها بپردازم.بازی دارای 5 والت هست که در اولین مقاله به معرفی والت 75 میپردازم.

والت75 
مکان:the commonwealth  
کوئست:والت75 

این والت واقع شده در مدرسه راهنمایی مالدن و به عنوان یک مکان امن به اجتماع معرفی شده بود که کودکان میتوانستند در ان پناه بگیرند برای در امان بودن از خطرات جنگ اتمی و عواقب آن.
هنگام شروع جنگ در سال 2077 بچهها به همراه والدین خود و معلمهایشان وارد والت شدند.درحالی که بچه ها به دهلیز اسکورت میشدند بزرگترها جدا شدند و تواسط ماموران امنیتی والت به قتل رسیدند.هدف این والت بالا بردن سطح ژنهای اقامت کنندگانش بود تا افرادی قویتر و باهوشتر درست کند.کودکان نجات یافته از لحاظ توانایی های ذهنی و فیزیکی به عنوان بخشی از ازمابشات والت بررسی میشدند.کودکان رشد میکردند و درباره خطرات دنیای بالا یاد میگرفتند دنیای بالا اسم مستعاری بود که برای ویستلند به کار میرفت.به ساکنین بچه سن انجا گفته میشد که انها در اینده به اندازه کافی قدرتمند خواهند بود که پا به ویستلند گذاشته و به مردم زجر کشیده انجا کمک کنند.
اگر انها به اندازه کافی قدرتمند و باهوش بودند برای ژنهای خوبشان چیده میشدند و وقتی به 18 سالگی میرسیدند در تیم دانشمندان والت75 استخدام میشدند بعد از فارغ تحصیل شدن.اما کسانی که به استاندارد های والت نمیرسیدند در سن 18 سالگی و بعد از فارغتحصیل شدن کشته میشدند.
اما اطلاعات بعضی از ترمینالهای داخل والت اشاره به این موضوع دارد که انها بعد از برداشت ژنهای خوبشان کشته میشدند.در نهایت هدف اصلی والت75 ارتقاء ژنهای انسانها بود.
هرچند که درسال 2287 والت هیچ ساکنی ندارد و تبدیل شده به یکی از مقرهای gunner ها ولی اگر در اواخر بازی طرف اینستیتو یا ریلرود را بگیرد(نابودی کامل برادرهود) در ان شاهد سربازانی با یونیفرم bos نیز خواهید بود که هم با گانرها هم با شما درگیر خواهند شد برای کنترل والت75.

ورودی والت یک ورودی والت استاندارد هستش که از طریق زیرزمین مدرسه مالدن قابل دسترسی هستش.یک اسانسور شما رو به درون والت میبرد.وارد شدن به والت باعث فعال شدن کوئست والت75 میشود.ورودی والت توسط تعداد زیادی از افراد گانرها محافظت میشود اما احتمالش هست که با اعضای برادرهود و سینسس ها مواجه شوید که با گانرها درگیر شده اند.
دهلیز دارای 2 بخش است در طبقه بالایی شما یک کلاس درس و دری به اتاق ناظران پیدا خواهید کرد.در طبقه پایینی دهلیز شما یک اشپزخانه و یک غار پیدا خواهید کرد که ژنراتورها در ان هست.در غار یک ماکان برای شبیه سازی جنگ پیدا میکنید که میتواند از طریق تر مینال ان فعال شود. 

لوتهای قابل توجه  والت:
عروسک علم که در غذاخوری که در طبقه سوم زیرزمین قرار دارد پیدا خواهید کرد.
گورگناک بربر در اتاق کناری اتاق ناظران 

نکات جالب والت75:
در اتاق غربی ساکنین 4 تا بلوک چوبی پیدا میکنید که با انها اسم گری نوشته شده که اشاره دارد به کلونهای گری در والت 108 در شماره سوم بازی

دوستان اولین مقاله ای بود که مینوشتم اگه کوتاه بود یا کم کاری درش دیده میشد به بزرگی خودتون ببخشید.
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
(12-21-2015, 12:35 PM)SPIDERGOBLIN نوشته است: مکان:the commonwealth  
جون من ؟
راست میگی ؟
من فکر می کردم توی skyrim !

commonwealth که اسم کل نقشه بازیه !. یکم دقیق تر ادرس بده
اقا دستت درد نکنه که داری اطلاع رسانی می کنی
اما حد اقل یک عکس از منطقه بزار
یا مختصات منطقه رو بزار

________
http://vignette3.wikia.nocookie.net/fall...1112221107
http://www.idigitaltimes.com/fallout-4-h...ect-494125
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
ممنون مفید و پر کاربر بود
عکس هم میذاشتی خیلی باارزش تر میشد  113
پاسخ
دوستان کسی نظری نداره؟
از استادید هم مننون میشم که اشکالاتم رو بگن
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
عالی بود. بازم از اینجور مقاله ها بزار
ففقط سعی کن دفعه بعد عکس بزاری
منتظر ادامش هستم Ghelion
پاسخ
خیلی خوب بود. بازم از اینجور مقاله ها بزار.  Ghelion
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
در مورد این والت یک نکته ای رو بگم که شاید به درد هکر ها بخوره
توی اتاق admin یک ادمک (از همون ادمک های والت) وجود داره که با برداشتنش می تونین در موقع هک ترمینال ها به جای 4 حدس ، 5 حدس بزنین. که خیلی مفیده
گفتم بدونین که یک وقت از دستش ندین
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
با سلام
خیلی ممنون ببت مقاله ی خوبتون
خب همین جور که دوستان اشاره کردند برای مقاله ی خودتون حداقل چند تصویر قرار بدید تا متن شما از خشک بودن خارج بشه و با تصاویر جلوه ی خوبی به مقاله ی خودتون می بخشید.
بریم سراغ مشکلات
غلط املائی داشتی. تواسط = توسط
خیلی جاها جمله بندیت اشتباه بود و یکسری جاها هم جلمه رو بدون فعل تموم کردی.
به خوبی علائم نگارشی رو استفاده نکردی.
قوی‌تر رو نباید به بچسبونی و باید جدا از هم بنویسی همچنین کلمه های مثل میباشد ، میکند و غیره رو هم نباید به هم چسبیده باشند و باید جدا از هم باشند. برای جدا سازی باید از نیم فاصله استفاده کنید که اینجوری می‌شه. می‌کند، می‌باشد.
برای بهتر درک کردن این موضع بهتره به این تاپیک مراجعه کنید.
اندر حکایات نکات نگارشی در زبان فارسی
خیلی از مشکلاتی که داشتی رو می تونی با مطالعه تاپیکی که بهت دادم رفع کنی مثل این انها غلط آن‌ها درست
حالا به غیر از خوندم اون تاپیک می تونه از کاربران حرفه ای برای کمک کردن بهت مشاوره بگیری تا بتونی مقالاتت رو با بهترین کیفیت در انجمن منتشر کنی.
با تشکر از شما
مشتاق دیدن مقالات بیشتر در سطح های بالاتر از شما هستم.
موفق باشید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام. من با دوستان موافقم فقط سعی کن حتما عکس اضافه کنی چون که تاثیر زیادی در جذب خواننده داره
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQugKLufuOVuLO80fEXlyn...wYEQGMJMEQ]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,412 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  معرفی نرم افزار Low Specs Experience + آموزش | کاهش گرافیک بازی‌ها Yves Guillemot 56 71,415 08-01-2019, 09:14 AM
آخرین ارسال: saraomidi
  راهنمای بازی کامل و فارسی Fallout4|قسمت دوم| روش پیدا کردن پاور ارمور X-01 Nice Hat 3 2,621 08-30-2016, 07:38 PM
آخرین ارسال: Qeiji
  راهزنان آخرالزمان - معرفی Raiders بازی Fallout 4 Funny Man 7 2,879 03-26-2016, 10:53 PM
آخرین ارسال: Funny Man
  معرفی والت های بازی fallout4 -والت111 Funny Man 9 4,048 12-27-2015, 03:11 PM
آخرین ارسال: Funny Man

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان