امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی 101 بازی رایگان PC
همه ما با جذابیت بازیهای چندنفره اشنا هستیم، و حس زیبای انجام انها را میدانیم و چه خوب که میتوانید انها را با دوستانتان تجربه کنید و با تیم شکست ناپذیرتان تبدیل به کابوس بقیه شوید و چه خوبتر که ان بازی مجانی باشد. میتوان هزاران بازی رایگان پیدا کرد ولی همه انها هم بازیهای خوبی نیستند در این مقاله ما با 101 بازی رایگان برتر برای پلتفرم PC اشنا میشویم. 
راستی ان بالا گفتم همه این بازیها هم بازیهای خوبی نیستند، مگر اهمیتی دارد این بازیها مجانی هستند. 

پ.ن: سایتی که این مقاله از ان ترجمه شده دارای رتبه بندی نیست پس از نبود رتبه بندی ناراحت نشوید.  

World Of Warships 

دنیای کشتی های جنگی در دسترس است و خیلی معرکه است. در حالی که world of warplanes کشمکشی داشت تا خود را به عنوان دومین قسمت بازیهای جنگی (wargaming) جا بیندازد دنیای کشتیهای جنگی این کار را به زیبایی انجام داده است، بازی خیلی باحالتر است. در اوایل شاید بازی مسخره به نظر برسد ولی یک شانس دوباره به ان بدهید، مخلوطی از اکشن،استراتژی و کار تیمی شما را مجبور به بازی کردن میکند. 

[تصویر:  vuuc_play_world_of_warships_for_free.jpg] 

Skyforge 

skyforge مخلوطی از ژانر علمی تخیلی و فانتزی است،برای یک بازی اکشن و mmo که خوشحال است خیلی از قوانینی را که بازیهای دیگر به ان پایبند هستند را نقض میکند. هیچ لول بندی و کلاسهای مستقیمی در بازی وجود ندارد، در عوض میتوانید شخصیت خود را درست کنید و بین هر کدام از سبکهای مبارزه ای که خواستید تعویض انجام دهید. 
و هر چقدر که قدرتتان بیشتر شود تبدیل به یک تجسم خدایی میشوید، که مریدان خود را دارد و با انها تکمیل میشود. ولی خدا بودن شرایط و مسئولیتهای خود را دارد، وقتی که خدا میشوید باید از دنیای AELION در برابر خدایان دشمن محافظت کنید. 

[تصویر:  cv5o_play_skyforge_for_free.jpg] 

World Of Tanks 
یکی از قدرتمندترین بازیهای مجانی که تا بحال بوده، دنیای تانکها یک بازی قابل دسترس و هیجان انگیز است،این بازی یک شبیه سار تانک کامل است. که از تعدادی از مکانیک های پیچیده صرف نظر کرده است. بازی شما را در یک زمین بازی در مقابل یک تیم دیگر قرار میدهد تا برای پیروزی مبارزه کنید، بازی پر است تانکهایی که قابل باز کردن است از مدلهای سرعتی گرفته تا تانکهای سنگین، هیچوقت باورتان نمیشود که این تعداد تانک وجود داشته است.  
[تصویر:  kh5w_world_of_tanks_free_pc_game.jpg]        

Lords of the rings online 

سومین بازی mmo پرطرفدار دنیا و فقط به خاطر نقض کردن تمام ان مدلهای به اشتراک گذاشته شده، فروشگاه بازی جایی است که شما میتوانید پولتان را خرج کنید و بازیکنهای خسیس تر میتوانند در دنیای میانه بچرخند بدون اینکه پولی خرج کنند برای قویتر کردن خود یا خرید تجهیزات اضافه که در بازی نیز میتوان به دستشان اورد. 
[تصویر:  b3dr_lotronline.jpg] 

Guild Wars2 
یکی از بهترین mmo هایی موجود است. و حتی بهتر از ان که میتوانید بسیاری از بخشهای ان را به صورت مجانی بازی کنید، این بازی برای ان معرکه است که با خیلی از کلیشه های موجود در این سبک مخالفت میکند و به طور کلی holy trinity یا سه گانه مقدس را به کلی از بین میرد شما دیگر به یک تانک، dps و یک شفادهنده نیاز ندارید تا بتوانید به عنوان یک تیم عملکرد خوبی داشته باشد. حالا از هر کلاسی که باشد میتوانید در ضربه زدن شرکت کنید و هچنین خط جان خود را هم سالم نگه دارید. در بازی سیل مختلفی از کارها است که میتوانید انجام دهید از ماموریت های جانبی مختلف تا zone events ها که به صورت اتفای به یک تیم میپیوندید تا یک باس را از پای در بیاورید یا کار های دیگری که میتوان انجام داد. 
[تصویر:  94mp_play_guild_wars_2_for_free.jpg] 

War Thunder 
یک بازی سرعتی و اکشن که درباره جنگ جهانی دوم است و تمامی انفجارها و کارهایی را که هواپیما ها و تانکها میتوانند انجام دهند به نمایش میگذارد و تمامی ان هیجانها و اتفاقات را برای شما به ارمغان می اورد، همچنین با اپدیت تازه بازی جنگده های پر سرعت و تعداد زیادی از ماشینها و گیم مدهای تازه که اضافه شده است. 
[تصویر:  q5j_play_war_thunder_for_free.jpg]  

Armored Warfare 

در این بازی شما میتوانید در نقش تانکهای دیروز و امروز جنگها قرار بگیرید و به جنگ تیم های دشمن بروید. ایده اصلی بازی این است که شما در نقش سریازان ارتشهای خصوصی به جنگ میروید. بازیکنان بزرگ در برابر توده ای دیگر از بازیکنان جالب به نظر میرسد ولی اگر از این حالت خوشتان نمی اید میتوانید در کمپین چند نفره بازی شرکت کنید خوش بگذرانید. 
[تصویر:  hvo7_sundaydrivers.jpg] 

Warframe 
همه چیز در فضا بهتر است.این بازی با نینجاهایش و تم فضایی که دارد این مسئله را ثابت میکند. یک co-op سوم شخص که در ان تیمی از نینجا ها در زرهایی موسوم به warframe و باید بروند و ادم بدها رو تکه تکه کنند، یا اصلا در dojo جمع شوید. بازی تعدادی المان mmo هم دارد که با یک اکشن سر  راست مخلوط شده اند و یک بازی جذاب،هیجان انگیز و اجتماعی درست کرده است   
[تصویر:  o0gl_wf_4.jpeg] 
Winning Putt 

خیلی ها دنبال بازی کردن گلف هستند و بازیهای mmo برای تعداد زیادی از افراد درست شده است که گلف بازان یک دسته از انها هستند. تمام جیزهایی را که انتظار دارید در یک بازی قابل دسترس و خوب جمع شده است. ارتقائ های زیادی هم برای خریدن است مانند وسایلی برای اتاق خوابتان و انتخابات دوستانه بسیار زیادی که وجود دارد. به همراه یک مرد خوش صدا که شما را برای ادامه دادن تشویق میکند، بازی در این لیست تازه وارد است ولی مطمئنا ارزش تجربه کردن را دارد. 
[تصویر:  yqrm_winning-putt-screenshot-rw4.jpg] 
Blade&Soul 

بازی سفری است به غرب،که به خوبی در اسیا در نظر گرفته شده است زیرا 10000 درخواست داشته برای یک عرضه کاملتر و بزرگتر، این mmo که دارای هنرهای رزمی است ولی چه چیزی باعث موفقیت بازی شده است؟ مبارزات با شمشیر هیجان انگیز به همراه یک پلات انتقام برگرفته از فیلم بیل را بکش. 
[تصویر:  6uda_bladeandsoul.png]  

خب دوستان این بود اولین قسمت از این مقاله طولانی که امیدوارم بتونم کامل کنم. خوشحال میشم که نظراتتون رو بدونم.
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
احسنت درود بر تو بزرگمرد
راه سختیو شروع کردی امیدوارم پایانی براش باشه
یادش بخیر اون اولا که اومده بودم تو انجمن یه مقاله زده بودم 100 بازی برتر open world که آخرم تمومش نکردم 
هیییییییی  S0 (31)
پاسخ
جسارتن اینا 101 بازی نیستن که
ببخشید ها

میگم ها بهتر معرفی کن.
اینا بدرد نمیخورن

روزها فكر من اين است و همه شب سخنم

كه چرا غافل از احوال دل خويشتنم

پاسخ
وجود همچین مقالاتی لازمه
دستت درد نکنه
موفق باشی
پاسخ
احسنت دوسته جوانه من  S0 (2)
مطمعنم مقاله رو تموم میکنی!
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(03-09-2016, 11:56 PM)Herolife نوشته است: جسارتن اینا 101 بازی نیستن که
ببخشید ها

میگم ها بهتر معرفی کن.
اینا بدرد نمیخورن

اولین قسمت از این مقاله طولانی 
 دقت کنید که ذکر کردم اولین قسمت وگرنه فرق10 و 101 رو میدونم 

مگه همه اینها رو تجربه کردید که این رو میگید؟

(03-09-2016, 11:53 PM)BadBoy4Ever نوشته است: احسنت درود بر تو بزرگمرد
راه سختیو شروع کردی امیدوارم پایانی براش باشه
یادش بخیر اون اولا که اومده بودم تو انجمن یه مقاله زده بودم 100 بازی برتر open world که آخرم تمومش نکردم 
هیییییییی  S0 (31)

خواهش میکنم دادا کسری 
اگه خدا یاری کنه تمومش میکنم

(03-09-2016, 11:59 PM)cttr نوشته است:
وجود همچین مقالاتی لازمه
دستت درد نکنه
موفق باشی

بله اطلاع دارم 
خیلی خیلی ممنون که حمایت کردید

(03-10-2016, 12:03 AM)Hunterson نوشته است: احسنت دوسته جوانه من  S0 (2)
مطمعنم مقاله رو تموم میکنی!

ایول به این روح و اتحاد قزوینیت 
حتما سعی میکنم تمامش کنم

پاسخ
عالیه دوست عزیز ادامه بده موفق باشی و بتونی این تاپیکو تموم کنی S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
(03-10-2016, 12:12 AM)ash-1999 نوشته است: عالیه دوست عزیز ادامه بده موفق باشی و بتونی این تاپیکو تموم کنی S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)

خیلی ممنون که مطالعه کردید 
حتما سعی میکنم با یاری خداوند و تلاش مضاعف تمامش کنم و همچنین تشویق و حمایت شما دوستان

پاسخ
سلام  و خسته نباشید
واقعا داری روی یک پروژه‌ای کار میکنی که اتمام آن کار هر کسی نیست امیدوارم بتونی تا تهش بری.
موفق باشید S0 (24)
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(03-10-2016, 12:35 AM)Yves Guillemot نوشته است: سلام  و خسته نباشید
واقعا داری روی یک پروژه‌ای کار میکنی که اتمام آن کار هر کسی نیست امیدوارم بتونی تا تهش بری.
موفق باشید S0 (24)
با حمایت شما تا اخرش میریم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تجربیات شما در مورد جم رایگان کلش۸ m38rd4d 0 720 09-04-2022, 02:49 PM
آخرین ارسال: m38rd4d
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,952 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  معرفی بزرگترین سرور سمپ زندگی مجازی ایران! AmirTTX 0 7,879 11-02-2019, 02:26 PM
آخرین ارسال: AmirTTX
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی Crysis Wars + لینک دانلود (برای اولین بار در ایران !!!) pooyafb.910 3 4,706 06-24-2019, 09:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
  معرفی سرور ورد آف وارکرافت "تهران-گیمینگ" TGGame 1 2,069 12-12-2018, 09:43 AM
آخرین ارسال: top10fa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان