امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله: آیا PlayStation 4 واقعا هک شده است؟
(12-31-2015, 06:49 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(12-31-2015, 06:07 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-31-2015, 06:00 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: احتمال داره کی هک به صورت کامل منتشر شه؟

(12-31-2015, 05:59 PM)Project Amir نوشته است: ای کاش هر چه سریع تر هک بشه پدرمون دراومد اینقدر پول بازی دادیم

خدا خیرت بده من خودم عذاب وجدان میگیرم این همه پول برا بازی میدم شاید بالغ بر نصف پول کنسول هزینه بازی شده خدایی عذاب وجدان داره دیگه خیلی ها هم میخوان هک نکنن :
ادم که نباید زندگی رو فدای بازی کنه

فکر نکنم حتی اگه کامل هک بشه،سونی اجازه پخشش رو بده!!!!
مگر اینکه دیگه خیلی سریع روشش به صورت گسترده پخش بشه و دیگه کاری از سونی برنیاد

سونی اگه اجازه نده بخش نمیشه؟!

سر برزیلی سونی جلوش رو گرفت پس فرداش کل توپخونه داشتش

الان خیلی از هک های افلاین اومده ولی وقتی میگیم هک یعنی هک انلاین وگرنه هک افلاین زیاد خوب نیست هر چند برای اپدیت کردن بازی ها میشه رفت مغازه بریزه ولی انلاین میپره(هر چند برای بعضی ها مهم نیست) من خودم تو نسل هفت یک ماه تو انلاین بودم ولی نمیدونم این نسل به خاطر یه مدت پلاس های رایگان زیاد بودم الانم مجبورم بخرم

کاری که مغازه دارهای توپخونه میکنند،حتی نزدیک به کاری که هک برزیلی انجام میده رو نداره.مغازه دارهای ایرانی از روش شیرینگ اومدن اونو به اسم هک استفاده کردن.حالا یهسری ها هم اومدن با باز کردن کنسول و پاک کردن اطلاعات پروفایل و.... یه پول اضافه هم میگیرند.حالا بگذریم طرف ناشی نباشه و به قطعات کنسول اسیبی نرسونه و......
That was just a dream

پاسخ
(12-31-2015, 06:46 PM)isapor123 نوشته است: همینطوریش هم بعضی ها با وجود امکانات اورجینال و قیمت نجومی ps+plus و بازی های جدید و اینترنت ظعیف و گرون طرف آنلاین بازی کردن نمیرن 
مگه نسل قبل چند نفر اورجینال باز بودن و آنلاین بازی میکردن ؟ تعداد خیلی کم 
ولی متاسفانه بازی مثل  need for speed که هم آپدیت میخواد و هم اینترنت دایمی برا بازی کردن تو هک مشکل داره  S0 (44) 
از نظر من هک شه مثل هک نرم افزاری ps3 خیلی خوبه و بتونیم بازی های آفلاین رو اجرا کنیم و با خیال راحت بازی های جدید رو با قیمت کمتر خریداری کنیم و نگهشون داریم خودش نعمتیه واسه ما دانشجو های بدبخت بی عار بی پول کم درامد  :S0 (2)
تازه فکر کنم خبر مال 2-3 هفته پیشه
محض اطلاع بگم هیچ بازی‌ای رو تو این نسل پیدا نمیکنی که آپدیت نخواد، بدون آپدیت هم که ماشالا دست و پای بازی افلیج ـه  S0 (2) 
======
در کل هکی که نشه باهاش از همه‌ی امکانات آنلاین بازی فقط با 2 پنی استفاده کرد، هک نیست، تفاله‌اس، باس انداخت سطل گاربیج  S0 (2)
پاسخ
(12-31-2015, 06:57 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-31-2015, 06:49 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(12-31-2015, 06:07 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-31-2015, 06:00 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: احتمال داره کی هک به صورت کامل منتشر شه؟

(12-31-2015, 05:59 PM)Project Amir نوشته است: ای کاش هر چه سریع تر هک بشه پدرمون دراومد اینقدر پول بازی دادیم

خدا خیرت بده من خودم عذاب وجدان میگیرم این همه پول برا بازی میدم شاید بالغ بر نصف پول کنسول هزینه بازی شده خدایی عذاب وجدان داره دیگه خیلی ها هم میخوان هک نکنن :
ادم که نباید زندگی رو فدای بازی کنه

فکر نکنم حتی اگه کامل هک بشه،سونی اجازه پخشش رو بده!!!!
مگر اینکه دیگه خیلی سریع روشش به صورت گسترده پخش بشه و دیگه کاری از سونی برنیاد

سونی اگه اجازه نده بخش نمیشه؟!

سر برزیلی سونی جلوش رو گرفت پس فرداش کل توپخونه داشتش

الان خیلی از هک های افلاین اومده ولی وقتی میگیم هک یعنی هک انلاین وگرنه هک افلاین زیاد خوب نیست هر چند برای اپدیت کردن بازی ها میشه رفت مغازه بریزه ولی انلاین میپره(هر چند برای بعضی ها مهم نیست) من خودم تو نسل هفت یک ماه تو انلاین بودم ولی نمیدونم این نسل به خاطر یه مدت پلاس های رایگان زیاد بودم الانم مجبورم بخرم

کاری که مغازه دارهای توپخونه میکنند،حتی نزدیک به کاری که هک برزیلی انجام میده رو نداره.مغازه دارهای ایرانی از روش شیرینگ اومدن اونو به اسم هک استفاده کردن.حالا یهسری ها هم اومدن با باز کردن کنسول و پاک کردن اطلاعات پروفایل و.... یه پول اضافه هم میگیرند.حالا بگذریم طرف ناشی نباشه و به قطعات کنسول اسیبی نرسونه و......
خوب تو برزیلی هم دستگاه رو باز میکنن کلا شیرینگ با برزیلی هم قیمتش فرق داره هم طرز ریختنش

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
سلام ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی هک افلاین ps4 تو ایران اومده؟,
پاسخ
(12-31-2015, 09:30 PM)soheil sangari نوشته است: سلام ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی هک افلاین ps4 تو ایران اومده؟,

والا هک که نه. ولی یه روش شیرینگی هست که میشه باهاش بازی رو با قیمت خیلی پایین تری تهیه کرد. که قائدتاً یه سری معایب هم داره؛ مثلا اگه اهل جم کردن تروفی باشید، با شیرینگ باید قیدشو بزنید. اگه آنلاین بازی کردنُ دوست دارید خیلی محدود میشید.
البته اینا مربوط میشه به ظرفیت سوم. ظرفیت دوم هم هست که کارایی نسخه اصلی رو داره، فقط یه 40، 50 گیگ دانلود میفته رو دوش طرف. قیمتش هم نصف نسخه اوریجینال بازی هست.
 از اونجایی که خودم پی اس 4 ندارم و زیاد هم پیگیر این چیزا نیستم، ممکنه اشتباه گفته باشم. در کل شیرینگ یه همچین چیزیه.  S0 (2)
پاسخ
به به خسته نباشن خدا قوت
اون زمان ایکس باکس رو پایرت کرده بودن تو ایران پلی استیشن فراموش شده بود حالا ببینیم این کنسول کوچک میتونه یه رکورد دیگه به جا بذاره یا نه (رکورد رسمی نیست ولی خوب برا خودش موفقیتیه)
پاسخ
اگرم هک شده باشه نباید بی گدار به آب زد چون هر کودم ی مزیایی دارن کلا اگر هک کنی یچور دزدی میشه دیگه یارو اون همه زحمت میکشه(همین رمندی و رفع باگای QB) یا (UNCHARTED) بعد ما مثلا با 20 تومن به جای 200 میخریم .
پاسخ
من که تو توپ خونه گشتم هک حتی افلاین هم پیدا نکردم  فقط یه سری سودجو دارن روش شیرینگو به جا هک قالب میکنن پول به میزنن Cowboypistol111

(01-01-2016, 01:06 PM)happy12 نوشته است: اگرم هک شده باشه نباید بی گدار به آب زد چون هر کودم ی مزیایی دارن کلا اگر هک کنی یچور دزدی میشه دیگه یارو اون همه زحمت میکشه(همین رمندی و رفع باگای QB) یا (UNCHARTED) بعد ما مثلا با 20 تومن به جای 200 میخریم .

بزار یه چی بهت بگم اینجا ایرانه لس انجلس نیست که قانون کپی رایت باشه توش بعد تازه شرکتای بازی سازی برا ایران ارزش قاعل نیستن ما بریم اوریجینال ازشون بخریم Wall
پاسخ
(01-01-2016, 05:23 PM)arno0144 نوشته است: من که تو توپ خونه گشتم هک حتی افلاین هم پیدا نکردم  فقط یه سری سودجو دارن روش شیرینگو به جا هک قالب میکنن پول به میزنن Cowboypistol111

(01-01-2016, 01:06 PM)happy12 نوشته است: اگرم هک شده باشه نباید بی گدار به آب زد چون هر کودم ی مزیایی دارن کلا اگر هک کنی یچور دزدی میشه دیگه یارو اون همه زحمت میکشه(همین رمندی و رفع باگای QB) یا (UNCHARTED) بعد ما مثلا با 20 تومن به جای 200 میخریم .

بزار یه چی بهت بگم اینجا ایرانه لس انجلس نیست که قانون کپی رایت باشه توش بعد تازه شرکتای بازی سازی برا ایران ارزش قاعل نیستن ما بریم اوریجینال ازشون بخریم Wall

برادر من دزدی دزدیه دیگه ایرانو آمریکا و آلمان نداره که بعدشم من حرفی از شرکتای ایرانی زدم ؟؟؟من گفتم بازی که مثلا 6سال برای ساختش وقت هزینه خرج میشه درست نیست که ما با 20 سر تهشو هم بیاریم بعدشم بازی های ایرانی تنها پلدفرم مصدشون PC هستش و هیچ ربطی به کنسولا ندارن.بعدش هم بازی ها قبل از عرضه ی جهانی تو ایران هستش دیگه

(01-01-2016, 05:23 PM)arno0144 نوشته است: من که تو توپ خونه گشتم هک حتی افلاین هم پیدا نکردم  فقط یه سری سودجو دارن روش شیرینگو به جا هک قالب میکنن پول به میزنن Cowboypistol111

برادر من دزدی دزدیه دیگه ایرانو آمریکا و آلمان نداره که بعدشم من حرفی از شرکتای ایرانی زدم ؟؟؟من گفتم بازی که مثلا 6سال برای ساختش وقت هزینه خرج میشه درست نیست که ما با 20 سر تهشو هم بیاریم بعدشم بازی های ایرانی تنها پلدفرم مصدشون PC هستش و هیچ ربطی به کنسولا ندارن.بعدش هم بازی ها قبل از عرضه ی جهانی تو ایران هستش دیگه
پاسخ
(01-01-2016, 06:05 PM)happy12 نوشته است: من گفتم بازی که مثلا 6سال برای ساختش وقت هزینه خرج میشه درست نیست که ما با 20 سر تهشو هم بیاریم

الان ویندوز و idm و نرم افزار های دیگتون رو شما با لایسنس فعالشون کردی یا کرک؟ بازی های pc رو از استیم خریداری میکنید یا رایگان؟ نرم افزار ها و بازی های گوشیه اندرویدیتون که این همه براشون وقت و هزینه میزارن از گوگل پلی خریداری کردید یا رایگان دانلود کردید؟

بهتره هر وقت اینارو رعایت کردیم دَم از دزدی و ... بزنیم
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان