نظرسنجی: به نظر شما کدام یک از کنسول های PS4 و XBOX ONE برنده ی نسل بعدی کنسول ها خواهد بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
PS4
63.33%
19 63.33%
XBOX ONE
36.67%
11 36.67%
در کل 30 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه ی PS4 با XBOX ONE
از نظر سخت افزاری بازم پلی استیشن قویتره، از نظر بازی هم همینطور ولی نمیدونم چرا از ایکس باکس بیشتر خوشم میاد [img]images/smi/s0 (23).gif[/img]
اصلا این ماکروسافت یه ابوهتی داره برای خودش ولی در کل اگه بتونم پلی استیشن میخرم.
دلیل:
1. god of war [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
2. David Cage [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3. inFamous 
4. killzone
5. Naughty Dog [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6. Gran Turismo 

[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ
من به این دلایل XBox می گیرم:

1- Halo
2- Gears Of war
3- Forza
4- Fable
5- بیل گیتس!
6- Quantum Break
7- دسته به شدت خوش دست.
8- کنسول به شدت زیبا (فقط یه کم بزرگ که مهم نیست زیاد!)
9- Kinect
10- Ghosts اول واسه Xbox one میاد.
و.....
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
با توجه به حرفای دوستان PSقوی تره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]ولی انحصاری مهم تره که بازمPSبهتره.همیشه بهترین بوده.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]شرکت موفقیه.

گزینه ی آخر چی بود نفهمیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
Call Of Duty: Ghosts اول واسه Xbox One میاد و بعد واسه بقیه پلتفرم ها.
==================================================
100 % مایکروسافت تو E3 از انخصاری های بیشتری رونمایی میکنه.
پاسخ
این جا نمیخوام بحث سخت افزاری و نرم افزاری بکنم .
حالا نظر من در مورد دو کنسول در ایران :
هر دو کنسول قوی و قدرتمند هستند و به هیچ کدوم نمیشه خورده گرفت این یک
از لحاظ ساختار و قیافه هم اگر دو کنسول رو مقایسه کنیم به جزء خود کنسول رو دسته ps4  زیباتر و فانتزی اسپرت طراحی شده از اون ور کینکت xbox one زیبا این دو.
سوم این که چون مایکرو سافت یک شرکت امریکایی هست و در بازار هدفش در امریکا و اروپا هست بر روی اینترنت حساب ویژه ای باز کرده است که واقعا ایکس باکس در این قضیه بسیار خوب است ولی در ایران با این سرعت و قیمت بالای کارت های بازی و دلار و نداشتن حساب خارجی که در این دو کنسول به توان استفاده کرد . بنده میل بیشتری به کنسول ps4  دارم.
و چهارم اگر کسی به بازی های بیشتر ریل و با زمان حال  بیشتر حال میکنه بره به سمت psو کسایی که به بازی های تخیلی و فضایی دوست دارن برن به سمت xbox ولی از هر چیزی بگذریم دیوید کیج و تاگتی داگ یه چیز دیگه است.

پاسخ
(05-22-2013, 03:11 PM)'javad' نوشته است: این جا نمیخوام بحث سخت افزاری و نرم افزاری بکنم .
از لحاظ ساختار و قیافه هم اگر دو کنسول رو مقایسه کنیم به جزء خود کنسول رو دسته ps4  زیباتر و فانتزی اسپرت طراحی شده از اون ور کینکت xbox one زیبا این دو.
سوم این که چون مایکرو سافت یک شرکت امریکایی هست و در بازار هدفش در امریکا و اروپا هست بر روی اینترنت حساب ویژه ای باز کرده است که واقعا ایکس باکس در این قضیه بسیار خوب است ولی در ایران با این سرعت و قیمت بالای کارت های بازی و دلار و نداشتن حساب خارجی که در این دو کنسول به توان استفاده کرد . بنده میل بیشتری به کنسول ps4  دارم.
و چهارم اگر کسی به بازی های بیشتر ریل و با زمان حال  بیشتر حال میکنه بره به سمت psو کسایی که به بازی های تخیلی و فضایی دوست دارن برن به سمت xbox ولی از هر چیزی بگذریم دیوید کیج و تاگتی داگ یه چیز دیگه است.
مثل اینکه ایکس باکس دوس نداشتی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]واقعا PSبهتره در ضمن PSم تخیلی و فضایی داره از اون عجیب غریبا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
(05-22-2013, 03:15 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است:
(05-22-2013, 03:11 PM)'javad' نوشته است: این جا نمیخوام بحث سخت افزاری و نرم افزاری بکنم .
مثل اینکه ایکس باکس دوس نداشتی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]واقعا PSبهتره در ضمن PSم تخیلی و فضایی داره از اون عجیب غریبا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اگه کنفرانس سونی رو دانلود کرده باشی میبینی چه سالن بزرگ و حماسه سازی برای رونمایی از دسته کنسول اماده کرده بودن.

پاسخ
ای بابا چرا همه بازی انحصاری میبینین؟
این همه دلیل هست که این دو کنسول رو از هم متمایز میکنه بعد شما ها چسبیدین به بازی انحصاری؟!
بازی انجصاری میخواین Xbox هم داره Fable , Gears of war , Halo , forza , Quantum Break و.... دیگه که تو E3 رونمایی میشن.
عوامل دیگه هم هستند مثل خوش دست بودن دسته: همه میدونن که دسته های Xbox در چند سال اخیر جزو خوش دست ترین دسته های جهان شناخته شده اند. (البته قبل از اینکه کنسول Ouya بیاد.) همچنین Xbox در محیط اینترنت هم خیلی خوب عمل کرده و تعداد کاربرانی که در روز در آنجا بازی میکنند خیلی بیشتر از شبکه PSN هست.
البته اینو هم قبول دارم که تو این تسل بازی های انحصاری PS3 خیلی بهتر از 360 عمل کرد (مخصوصا Journory) ولی مطمئن باشین تو نسل بعد مایکروسافت همه اشتیاهاتش رو جبران میکنه.
پاسخ
(05-22-2013, 03:18 PM)'javad' نوشته است:
(05-22-2013, 03:15 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است:

اگه کنفرانس سونی رو دانلود کرده باشی میبینی چه سالن بزرگ و حماسه سازی برای رونمایی از دسته کنسول اماده کرده بودن.
سونی که کارش بیسته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]انحصاریاش به کنار با واچداگزخیلی حالیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ایکس باکس اگه انحصاریای خوبنداشته باشه بازم به دردنمیخوره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
(05-22-2013, 03:22 PM)'Amir Fenix' نوشته است: ای بابا چرا همه بازی انحصاری میبینین؟
این همه دلیل هست که این دو کنسول رو از هم متمایز میکنه بعد شما ها چسبیدین به بازی انحصاری؟!
بازی انجصاری میخواین Xbox هم داره Fable , Gears of war , Halo , forza , Quantum Break و.... دیگه که تو E3 رونمایی میشن.
عوامل دیگه هم هستند مثل خوش دست بودن دسته: همه میدونن که دسته های Xbox در چند سال اخیر جزو خوش دست ترین دسته های جهان شناخته شده اند. (البته قبل از اینکه کنسول Ouya بیاد.) همچنین Xbox در محیط اینترنت هم خیلی خوب عمل کرده و تعداد کاربرانی که در روز در آنجا بازی میکنند خیلی بیشتر از شبکه PSN هست.
البته اینو هم قبول دارم که تو این تسل بازی های انحصاری PS3 خیلی بهتر از 360 عمل کرد (مخصوصا Journory) ولی مطمئن باشین تو نسل بعد مایکروسافت همه اشتیاهاتش رو جبران میکنه.

همه این ها رو گفتی شرایط ایران رو نگفتی که در بالا نوشته بودم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مقایسه با کنسول‌ها، تجربه‌ی چندنفره‌ی بازی‌ها برروی گوگل استیدیا «بسیار بهتر» خواه White Beard 0 1,010 09-24-2019, 11:57 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی‌های ماه جولای Xbox Game Pass مشخص شد White Beard 0 1,065 07-04-2019, 09:52 PM
  E3 2019 | از سری دوم کنترلر Xbox Elite Wireless رونمایی شد + تریلر White Beard 0 883 06-10-2019, 02:36 AM
  دو بازی جدید به قابلیت Backwards Compatibility برروی Xbox One اضافه شدند White Beard 0 880 05-07-2019, 01:52 PM
  بازی‌های ماه آوریل Xbox Game Pass مشخص شد White Beard 0 955 04-11-2019, 07:45 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان