نظرسنجی: به نظر شما کدام یک از کنسول های PS4 و XBOX ONE برنده ی نسل بعدی کنسول ها خواهد بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
PS4
63.33%
19 63.33%
XBOX ONE
36.67%
11 36.67%
در کل 30 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه ی PS4 با XBOX ONE
(05-22-2013, 03:22 PM)'Amir Fenix' نوشته است: ای بابا چرا همه بازی انحصاری میبینین؟
این همه دلیل هست که این دو کنسول رو از هم متمایز میکنه بعد شما ها چسبیدین به بازی انحصاری؟!
بازی انجصاری میخواین Xbox هم داره Fable , Gears of war , Halo , forza , Quantum Break و.... دیگه که تو E3 رونمایی میشن.
عوامل دیگه هم هستند مثل خوش دست بودن دسته: همه میدونن که دسته های Xbox در چند سال اخیر جزو خوش دست ترین دسته های جهان شناخته شده اند. (البته قبل از اینکه کنسول Ouya بیاد.) همچنین Xbox در محیط اینترنت هم خیلی خوب عمل کرده و تعداد کاربرانی که در روز در آنجا بازی میکنند خیلی بیشتر از شبکه PSN هست.
البته اینو هم قبول دارم که تو این تسل بازی های انحصاری PS3 خیلی بهتر از 360 عمل کرد (مخصوصا Journory) ولی مطمئن باشین تو نسل بعد مایکروسافت همه اشتیاهاتش رو جبران میکنه.
اگه انحصاری نبود دیگه همه باPCبازی میکردن(به دلایل زیاد) و دیگه پولی صرف خردی کنسول نمی کردن.PCهمه چی داره

در ضمنPSتو همه نسلا بهتر ازکنسولای دیگه عمل کرد.توPS2خدای جنگ یه طرف خودکنسول یه طرف
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
(05-22-2013, 03:29 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است:
(05-22-2013, 03:22 PM)'Amir Fenix' نوشته است: ای بابا چرا همه بازی انحصاری میبینین؟
این همه دلیل هست که این دو کنسول رو از هم متمایز میکنه بعد شما ها چسبیدین به بازی انحصاری؟!
بازی انجصاری میخواین Xbox هم داره Fable , Gears of war , Halo , forza , Quantum Break و.... دیگه که تو E3 رونمایی میشن.
عوامل دیگه هم هستند مثل خوش دست بودن دسته: همه میدونن که دسته های Xbox در چند سال اخیر جزو خوش دست ترین دسته های جهان شناخته شده اند. (البته قبل از اینکه کنسول Ouya بیاد.) همچنین Xbox در محیط اینترنت هم خیلی خوب عمل کرده و تعداد کاربرانی که در روز در آنجا بازی میکنند خیلی بیشتر از شبکه PSN هست.
البته اینو هم قبول دارم که تو این تسل بازی های انحصاری PS3 خیلی بهتر از 360 عمل کرد (مخصوصا Journory) ولی مطمئن باشین تو نسل بعد مایکروسافت همه اشتیاهاتش رو جبران میکنه.
اگه انحصاری نبود دیگه همه باPCبازی میکردن(به دلایل زیاد) و دیگه پولی صرف خردی کنسول نمی کردن.PCهمه چی داره

در ضمنPSتو همه نسلا بهتر ازکنسولای دیگه عمل کرد.توPS2خدای جنگ یه طرف خودکنسول یه طرف

بازی رو رها کن چیز های دیگه رو بچسب واقعا دوستان از دیدن کنترل جدید ایکس باکس شکه نشدن چرا  صفحه نداره
پاسخ
(05-22-2013, 01:17 PM)'amir game' نوشته است: ps4 بهتر از ایکس باکس 1 هست.
2 روز دیگه ایکس باکس وان مثل وی یو میشه.میزندازنش کنار 
ولی پس اس 4 ماندگار میشه

جالبه . ما نفهمیدیم شما بالاخره فن کدوم ps یا pc یا ایکس باکس . تو یه سایت میای خودت رو عشق ایکس باکس می کنی و .... تو یه سایت از ps4 دفاع میکنی . خوب نیست ادم دو رو باشه داداش .
در باره دو کونسول هم باید بگم هر کدوم قابلیت های خاص خودشون رو دارن و نمی شه گفت کدوم بهتره .
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
پاسخ

این حرف رو جایی نزنی امیر که بهت میختدن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] Ps تو این همه سال بهتر عمل کرده رو از کجا آوردی؟! خوبه تو خود کنفرانس رونمایی از Ps4 آمار فروش رو گفتن و ایکس باکس از Ps بیشتر بود که!!
واسه Pc هم که گقتی: بعضی ها نمیتونن خوب با موس و کیبورد بازی کنن و میرن کنسول میگیرن مثل خودم. در ضمن خیلی بازی های مشترک دو کنسول هم هست که واسه Pc نیومدن این هم یکی دیگه از دلایل.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
ببخشید تو کدوم سایت؟
بستگی به نوع رقابت داره
بین پی اس 4 و ایکس باکس وان پی اس4
بین پی اس 4 و پی سی=پیسی
من کجا خودم رو عشق ایک باکس معرفی کردم؟

پاسخ
دسته Xbox صفحه نداره؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ببخشید پس اونی که بالاش بود و روش لوگو ایکس باکس بود چی بود؟! خوبه خودشون گفتن که اون صفحش LED هست! و قابلیت های زیادی داره!

دوستان به نظرم ادامه بحث رو بیاین تو پروفایل انجام بدیم چون الان مرتضی میاد به هممون اخطار میده و این موضوع رو میبنده.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(05-22-2013, 03:43 PM)'Amir Fenix' نوشته است: دسته Xbox صفحه نداره؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ببخشید پس اونی که بالاش بود و روش لوگو ایکس باکس بود چی بود؟! خوبه خودشون گفتن که اون صفحش LED هست! و قابلیت های زیادی داره!

الان عکس ها رو دیدم متوجه صفحه نمایش کوچیکش شدم.
 واقعا دستگاه زیبایی هست اما به خاطر بعضی از شرایط باید دید کدوم یکی کپی خورمیشه در نسل قبل  که در ایران استقبال از xbox 360 بیشتر بود این نسل فکر کنم ps4  بشه باز هم نمیدونم.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(05-22-2013, 03:40 PM)'Amir Fenix' نوشته است:

این حرف رو جایی نزنی امیر که بهت میختدن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] Ps تو این همه سال بهتر عمل کرده رو از کجا آوردی؟! خوبه تو خود کنفرانس رونمایی از Ps4 آمار فروش رو گفتن و ایکس باکس از Ps بیشتر بود که!!
واسه Pc هم که گقتی: بعضی ها نمیتونن خوب با موس و کیبورد بازی کنن و میرن کنسول میگیرن مثل خودم. در ضمن خیلی بازی های مشترک دو کنسول هم هست که واسه Pc نیومدن این هم یکی دیگه از دلایل.
PS3بهخاطر اینکه دیرتر وارد بازار شد کم تر فروخت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]خودت بنگر ببین همیشهPSبهتر بوده اصلا گرافیکGOD OF WAR1ازHALO2بهتر بوده حالا اونPS2[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این چه ربطی داشت؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]کمتر کسی نمی تونه با موس وکی بورد بازی کنه در ضمن بهPCمیشه دسته وصل کردهر نوعی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]من خودم دو نوع دسته دارم یکی براا استریت فایتر یکی هم همین جوری بی استفاده ست[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(05-22-2013, 03:47 PM)'javad' نوشته است:
(05-22-2013, 03:43 PM)'Amir Fenix' نوشته است: دسته Xbox صفحه نداره؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

الان عکس ها رو دیدم متوجه صفحه نمایش کوچیکش شدم.
 واقعا دستگاه زیبایی هست اما به خاطر بعضی از شرایط باید دید کدوم یکی کپی خورمیشه در نسل قبل  که در ایران استقبال از xbox 360 بیشتر بود این نسل فکر کنم ps4  بشه باز هم نمیدونم.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به خاطر کپی خور بودن می خری؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]من به خاطر حال کردن می خرم فوقش بازی فقط انحصاری می رخم یا دست دومم ولی کم می خرم.البته تو ایران اصل گرون میوفه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

(05-22-2013, 03:40 PM)'amir game' نوشته است: ببخشید تو کدوم سایت؟
بستگی به نوع رقابت داره
بین پی اس 4 و ایکس باکس وان پی اس4
بین پی اس 4 و پی سی=پیسی
من کجا خودم رو عشق ایک باکس معرفی کردم؟
چندباز تو فروم گفتی من ایکس باکسوترجیح میدم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]LOL

[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
فن های ایکس باکس ترو خدا یکم منطقی باشین .
اونایی که می گن مگه کنسول به بازی انحصاریه : پس به چیه ؟ کنسول بدون بازی که به درد نمی خوره . در ضمن سونی تو هر زمینه ای بازی انحصاری تولید میکنه و هر گیم بازی رو جذب میکنه .
اونایی که میگن دسته ی ایکس باکس بهتره : اولا از لحاظ خوش دستی که نمی شه حرفی زد چون شما بر هر کدوم بیشتر بازی کنی دستت بیشتر عادت میکنه دوما مایکروسافت کجا اومده دسته ی جدید طراحی کرده ؟ الان امکانات جدید دسته ی سونی رو ببینین ( share , صفحه ی وسط دسته . چراغ جلوی دسته و....) .
سخت افزار هم که مشخصه پلی 4 قوی تره
خداییش شما دوست داری مجانی انلاین بزنی یا پولی ؟ 
تنها برتریی که ایکس باکس داره همین کینکتشه که اون هم برای عده ی خاصی از گیمرا ( به خصوص دخترا ) جذابه
اقایون اگه حرفم منطقی نبود  بگین 
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
پاسخ
میگم اون ماکرو نی مایکرو هستش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مقایسه با کنسول‌ها، تجربه‌ی چندنفره‌ی بازی‌ها برروی گوگل استیدیا «بسیار بهتر» خواه White Beard 0 1,009 09-24-2019, 11:57 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی‌های ماه جولای Xbox Game Pass مشخص شد White Beard 0 1,064 07-04-2019, 09:52 PM
  E3 2019 | از سری دوم کنترلر Xbox Elite Wireless رونمایی شد + تریلر White Beard 0 883 06-10-2019, 02:36 AM
  دو بازی جدید به قابلیت Backwards Compatibility برروی Xbox One اضافه شدند White Beard 0 880 05-07-2019, 01:52 PM
  بازی‌های ماه آوریل Xbox Game Pass مشخص شد White Beard 0 955 04-11-2019, 07:45 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان