نظرسنجی: به نظر شما کدام یک از کنسول های PS4 و XBOX ONE برنده ی نسل بعدی کنسول ها خواهد بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
PS4
63.33%
19 63.33%
XBOX ONE
36.67%
11 36.67%
در کل 30 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه ی PS4 با XBOX ONE
gddr5 که توی کارت گرافیک به کار میره بر پایه ddr3 ساخته شده اما خطوط اطلاعاتیش دو برابره (یه جوری برای اطلاعات توی حجم بالاتر بهتر عمل میکنه)
بافر اطلاعاتش روی چیپ dram مثل اینکه 8 بیتیه، کلا من خودمم چیزی بیشتر از اینا نمیدونم اما به طور کلی توی حجم های اطلاعات بالا gddr5 بهتر از ddr3 عمل میکنه اما ddr3 اطلاعات با حجم کمو بهتر ردو بدل میکنه
من خودم دوست داشتم در مورد اینا بحث کنم تا یاد بگیرم اما مثل اینکه مردم با دعوا کردن بیشتر حال میکنن
پاسخ
(05-22-2013, 03:43 PM)'Amir Fenix' نوشته است: دسته Xbox صفحه نداره؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ببخشید پس اونی که بالاش بود و روش لوگو ایکس باکس بود چی بود؟! خوبه خودشون گفتن که اون صفحش LED هست! و قابلیت های زیادی داره!

دوستان به نظرم ادامه بحث رو بیاین تو پروفایل انجام بدیم چون الان مرتضی میاد به هممون اخطار میده و این موضوع رو میبنده.

چی صفحه نمایش لمسی چرا اینقدر دروغ میگین حتی خود یارو اومد گفت توقع صفحه لمسی تو دسته نداشته باشین چقدر دروغ اخه

پاسخ
وقتی ایکس باکس وان میخواد تو همون سال اول 15 بازی انحصاری ارائه بده که فقط هیلو یکی از شاهکاراشه شما رو نمیدونم ولی من سخت افزار و قیافه از یادم میره تازه این همه شرکت هم ازش حمایت کردن از جمله کرایتک که شرکتش تو گرافیک حرف اول رو میزنه و میخواد بازیای انحصاریشو بسازه من که میگم ایکس باکس وان این نسل رو برای خودش میکنه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  hesam_moshakhasat.gif]
پاسخ
ولا نمی دونم دیگه چی بنویسم از قدیم گفتن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

just  ps4
sony make belive
                                                                       Life Is SHORT,,,PLAY MORE
پاسخ
یک حسی به من میگه سونی شاید بهتر عمل کنه ولی باید دید انحصاری های مایکروسافت چیه!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مقایسه با کنسول‌ها، تجربه‌ی چندنفره‌ی بازی‌ها برروی گوگل استیدیا «بسیار بهتر» خواه White Beard 0 1,010 09-24-2019, 11:57 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی‌های ماه جولای Xbox Game Pass مشخص شد White Beard 0 1,065 07-04-2019, 09:52 PM
  E3 2019 | از سری دوم کنترلر Xbox Elite Wireless رونمایی شد + تریلر White Beard 0 883 06-10-2019, 02:36 AM
  دو بازی جدید به قابلیت Backwards Compatibility برروی Xbox One اضافه شدند White Beard 0 880 05-07-2019, 01:52 PM
  بازی‌های ماه آوریل Xbox Game Pass مشخص شد White Beard 0 955 04-11-2019, 07:45 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان