امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه xbox one با ps4
(06-20-2013, 06:48 PM)'azizalizad' نوشته است:
(06-20-2013, 06:42 PM)'Expellite' نوشته است:
(06-20-2013, 06:38 PM)'azizalizad' نوشته است:
(06-20-2013, 06:32 PM)'Expellite' نوشته است:
(06-20-2013, 06:28 PM)'azizalizad' نوشته است: نه داداش بحث انحصاری بشه که من سنتا مونیکا، کوانتیک دریم، ناتی داگ، Worldwide Studios استدیو ،ساکر پانچ ،گوریلا،اولوشن،ردی ات داونو کلی استدیو دیگه هم هست که یادم نمیاد
که اینا در مقابل lionhead و turn 10 و رمدی هست اگه استدیویی جا مونده که بازیه قابل رقابت داشته باشه بگید اهان 343 هم هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] حالا خودت بشمر تازه میکرو کلا استدیو سکند پارتی نداره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی سونی کلی داره که یکی Tarsier Studios هست

شما یه انجین درست حسابی مثل Unreal 4 نام ببر که دست سونی باشه.

کی گفته unreal انحصاری میکرو هست؟ unreal توی مراسم معرفی پلی 4 معرفی شد بعدشم کل کل موتور گرافیکی نکن همه میدونن موتور ناتی داگ یه چیزیه برا 2 تا نسل بعد (با اون قدرت رندر و ... این جا جاش نیست) بعدشم موشن کپچر کوانتیک دریم که توی نسل فعلی استفاده میشد تازه توی نسل بعد داره ازش استفاده میشه بخوای به بخش گرافیک و فیزیک و ... هم سر بزنی بزن بعدشم اینو همه میدونن که نورپردازی استفاده شده توی موتور جدید گوریلا کل نور پردازیارو میخوره بحث موتور نکن خود دام متریک میاد این جا گریه میکنه [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

سازنده موتور به بهترین شکل میتونه ازش استفاده کنه. Epic هم که برا مایکرو گیم میده. در ضمن Lionhead هم قراره از این انجین استفاده کنه. شرکتای Third party نمیتونن درست استفاده کنند. مثل بتمن که در مقابل GeOW هیچی نبود.

الان یوبی سافت با unreal 2 یجوری بازی میسازه (اسپلینتر سل) انگار که برای نسله بعده دلیل نمیشه چون موتور رو ساختی بتونی بهتر ازش استفاده کنی برادر من بسته دیگه کم میاری جاده خاکی نزن

اسپلینتر سل؟ شما اگر یه نگاه بش بندازی میبینی تکسچر هاش چقدر ضعیفن. همین بایوشاک که مثلا با UE3 ساخته شده بافت هاش در حد پنیرن. ولی عوضش به Bulletstorm نگاه کن که خود epic ساخته. به کرایسیس نگاه کن که Crytek ساخته. Sniper 2 اصلا شبیه بازی CE3 بود؟ انگار من ساخته بودمش. به قول Maximum-Dev، پروژه Liberico که دارن روش کار می کنن خیلی بهتر از Sniper 2 هستش. دقیقا هم همینطوریه.

شما دموی infiltrator رو ببین بعدش میفهمی چه گرافیکی در انتظار Xbox هست. Epic مطمئنا از همه ی پتانسیل eSRAM استفاده خواهد کرد.
پاسخ
(06-20-2013, 06:53 PM)'Expellite' نوشته است:
(06-20-2013, 06:38 PM)'azizalizad' نوشته است:
(06-20-2013, 06:32 PM)'Expellite' نوشته است: شما یه انجین درست حسابی مثل Unreal 4 نام ببر که دست سونی باشه.

کی گفته unreal انحصاری میکرو هست؟ unreal توی مراسم معرفی پلی 4 معرفی شد بعدشم کل کل موتور گرافیکی نکن همه میدونن موتور ناتی داگ یه چیزیه برا 2 تا نسل بعد (با اون قدرت رندر و ... این جا جاش نیست) بعدشم موشن کپچر کوانتیک دریم که توی نسل فعلی استفاده میشد تازه توی نسل بعد داره ازش استفاده میشه بخوای به بخش گرافیک و فیزیک و ... هم سر بزنی بزن بعدشم اینو همه میدونن که نورپردازی استفاده شده توی موتور جدید گوریلا کل نور پردازیارو میخوره بحث موتور نکن خود دام متریک میاد این جا گریه میکنه [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

سازنده موتور به بهترین شکل میتونه ازش استفاده کنه. Epic هم که برا مایکرو گیم میده. در ضمن Lionhead هم قراره از این انجین استفاده کنه. شرکتای Third party نمیتونن درست استفاده کنند. مثل بتمن که در مقابل GeOW هیچی نبود.

الان یوبی سافت با unreal 2 یجوری بازی میسازه (اسپلینتر سل) انگار که برای نسله بعده دلیل نمیشه چون موتور رو ساختی بتونی بهتر ازش استفاده کنی برادر من بسته دیگه کم میاری جاده خاکی نزن

اسپلینتر سل؟ شما اگر یه نگاه بش بندازی میبینی تکسچر هاش چقدر ضعیفن. همین بایوشاک که مثلا با UE3 ساخته شده بافت هاش در حد پنیرن. ولی عوضش به Bulletstorm نگاه کن که خود epic ساخته. به کرایسیس نگاه کن که Crytek ساخته. Sniper 2 اصلا شبیه بازی CE3 بود؟ انگار من ساخته بودمش. به قول Maximum-Dev، پروژه Liberico که دارن روش کار می کنن خیلی بهتر از Sniper 2 هستش. دقیقا هم همینطوریه.

شما دموی infiltrator رو ببین بعدش میفهمی چه گرافیکی در انتظار Xbox هست. Epic مطمئنا از همه ی پتانسیل eSRAM استفاده خواهد کرد.

هه خوشم میاد قبول نمیکنی برادر من بازی unreal 2 رو باید با unreal 2 مقایسه کنی Dishonored هم هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تازه بازیه thief هم هست که دیگه تو آخریه اینو در نظر بگیر که با unreal 3 دارن میرن تو شکم نسل بعد لطفا چیزی نگو بعدشم شما یه اسکرین شات درست حسابی از کیلزون ببینی بد نیست اصلا شما خودت بازی watch dogs رو دید با ps ران کردن چه گرافیکی داشت؟ در عوض bf هم دیدیم روی xbox [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] روی اسپلینتر سل شما به نور پردازیا توجه کردی تاحالا؟ کل گرافیک توی تکچر خلاصه نمیشه فیزیکس  نورپردازی انعطاف موتور همه اینا رو در نظر بگیر
تازه spec ops the line هم اضافه کن با اون گرافیک محشرش
درضمن اگه دنبال گرافیک هستی پیشنهاد میکنم بازی the division رو برو ببین که اونم روی ps ران شده
پاسخ
(06-20-2013, 06:59 PM)'azizalizad' نوشته است:
(06-20-2013, 06:53 PM)'Expellite' نوشته است:
(06-20-2013, 06:38 PM)'azizalizad' نوشته است: کی گفته unreal انحصاری میکرو هست؟ unreal توی مراسم معرفی پلی 4 معرفی شد بعدشم کل کل موتور گرافیکی نکن همه میدونن موتور ناتی داگ یه چیزیه برا 2 تا نسل بعد (با اون قدرت رندر و ... این جا جاش نیست) بعدشم موشن کپچر کوانتیک دریم که توی نسل فعلی استفاده میشد تازه توی نسل بعد داره ازش استفاده میشه بخوای به بخش گرافیک و فیزیک و ... هم سر بزنی بزن بعدشم اینو همه میدونن که نورپردازی استفاده شده توی موتور جدید گوریلا کل نور پردازیارو میخوره بحث موتور نکن خود دام متریک میاد این جا گریه میکنه [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

هه خوشم میاد قبول نمیکنی برادر من بازی unreal 2 رو باید با unreal 2 مقایسه کنی Dishonored هم هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تازه بازیه thief هم هست که دیگه تو آخریه اینو در نظر بگیر که با unreal 3 دارن میرن تو شکم نسل بعد لطفا چیزی نگو بعدشم شما یه اسکرین شات درست حسابی از کیلزون ببینی بد نیست اصلا شما خودت بازی watch dogs رو دید با ps ران کردن چه گرافیکی داشت؟ در عوض bf هم دیدیم روی xbox [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] روی اسپلینتر سل شما به نور پردازیا توجه کردی تاحالا؟ کل گرافیک توی تکچر خلاصه نمیشه فیزیکس  نورپردازی انعطاف موتور همه اینا رو در نظر بگیر
تازه spec ops the line هم اضافه کن با اون گرافیک محشرش
درضمن اگه دنبال گرافیک هستی پیشنهاد میکنم بازی the division رو برو ببین که اونم روی ps ران شده

جای Maximum-Dev خالیه. من دیگه جواب نمیدم چون شما یه جای دیگه هستی کلا ... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
خودمونیما ولی این azizalizad فکرکنم تو به جون هم انداختن دیگران تخصص (( یا شاید دکترا )) داره !!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
خوب آقا قبول شما همه انحصاری ها رو دارید .[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
 ولمون کنید ما با مایکروسافت حال میکنیم .!!!![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اول مایکروسافت X-360 & X-One !!![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
 سونی من فقط پلی2 شو رو قبول دارم . !!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین ........... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
                                                                  Just X-One & X360
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
(06-20-2013, 11:03 PM)'javad.speed 5' نوشته است: خودمونیما ولی این azizalizad فکرکنم تو به جون هم انداختن دیگران تخصص (( یا شاید دکترا )) داره !!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
خوب آقا قبول شما همه انحصاری ها رو دارید .[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
 ولمون کنید ما با مایکروسافت حال میکنیم .!!!![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اول مایکروسافت X-360 & X-One !!![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
 سونی من فقط پلی2 شو رو قبول دارم . !!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین ........... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
                                                                  Just X-One & X360
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

برادر من مگه من مشکل روحی دارم؟ من یه نظری میدم یکی انتقاد میکنه،سوال میپرسه من جواب میدم ، یه نفر اشتباه میکنه من درستش میکنم
اصلا از طرفدارای میکرو من توقع ندارم بیان طرف سونی اصلا مگه من برای این کار تشویق میشم یا چیزی بهم میرسه؟ من فقط یکم منطقی بحث کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شما از موقعی که من عضو این سایت بودم تا الان رو ببینی من خیلی کم پست میزارم اونم دیگه چی بشه ... این یکی دوروز دیگه دیدم طرفدارای میکرو رو ول کنی طرفدارای سونی رو از سایت میندازن بیرون یکم دفاع کردم همین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
شما مطمئنی داری منطقی صحبت می کنی شما؟
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
چه خوب به جون هم افتادین سر دوتا کنسول.بی خیال شین دیگه اصلا جفتشونم آشغالن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
منم خودم از بحث کردن این 2 کنسول به شدت بدم میاد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی بعضی ها حرف هایی میزنن که اگه بهشون جواب ندی ، واسه خودشون همینجوری میرن! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

Just Nintendo And Mario [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
شما ها فقط دارین وقت تلف می کنین. موقعی که ما حق نداریم این کنسولا رو داشته باشیم و کشورمون ساپورت نمی شه یعنی از سوی SONY و Micro آدم محسوب نمی شیم و اصلا اهمیتی نداریم. اون موقع برا دو تا کنسول که باید با هزارتا مشقت و بدبختی و به صورت هک شده استفاده کنین دارین اینهمه بحث می کنین؟ اونور آبیا که همه چیز در اخیتارشونه اینقدر باهم بحث نمی کنند. همینایی که میگن PS4 بهتره بعد از این که بدونن هکش چقدر سخته خیلی زود پراکنده میشن. PS3 شش ساله که اومده ولی یک ساله که به طور کامل هک شد و ریباگ براش اومد. نسل بعدی با هزارتا امکانات امنیتی که جای خود دارد. توی این مملکت فقط میشه PC رو مثل آدم بازی کرد. واقعا تجربه انحصاری ارزش اینقدر سختی کشیدن داره؟
پاسخ
(06-21-2013, 11:38 AM)'Amir Fenix' نوشته است: شما مطمئنی داری منطقی صحبت می کنی شما؟

شما یه حرف منو بگو که توش منطق نباشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] حداقل توی جواب سوالاتی که من دادم هیچکدوم بی منطق نبوده

(06-21-2013, 02:23 PM)'Expellite' نوشته است: شما ها فقط دارین وقت تلف می کنین. موقعی که ما حق نداریم این کنسولا رو داشته باشیم و کشورمون ساپورت نمی شه یعنی از سوی SONY و Micro آدم محسوب نمی شیم و اصلا اهمیتی نداریم. اون موقع برا دو تا کنسول که باید با هزارتا مشقت و بدبختی و به صورت هک شده استفاده کنین دارین اینهمه بحث می کنین؟ اونور آبیا که همه چیز در اخیتارشونه اینقدر باهم بحث نمی کنند. همینایی که میگن PS4 بهتره بعد از این که بدونن هکش چقدر سخته خیلی زود پراکنده میشن. PS3 شش ساله که اومده ولی یک ساله که به طور کامل هک شد و ریباگ براش اومد. نسل بعدی با هزارتا امکانات امنیتی که جای خود دارد. توی این مملکت فقط میشه PC رو مثل آدم بازی کرد. واقعا تجربه انحصاری ارزش اینقدر سختی کشیدن داره؟

دوست من کی گفته همه ما ها دنبال هک شدنیم؟ یه سری از مردم توی همین ایران وجود دارن که عشقشون آنلاین بازی کردنه در هر صورت باید ارجینال بازی بخرن و... بعدشم فکر کردی میکرو که قرار بود هر 24 ساعت یه بار چک بشه به همین راحتی ها هک میشه؟ الان سرعت جیلبریک به شدت بالا رفته جوری که وقتی اپل نسخه جدید میده خیلی طول بکشه 2 ماه بعد جیلبریک میشه بعدشم توی همین 2 تا بحث معمولی که من بعد مدت ها داشتم فقط بهم توهین شد شما خودت توی بحث قبلی گفتی که من از خودم حرف در میارم که منبع هم بهت دادم بعد بیخیال شدی و یکی از کاربران بالا به من خیلی شیک گفتش که من بیماری روحی دارم که مردم رو به جون هم بندازم همین الانم آخرین نفر سایت به من گفت بی منطق [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من آدمی نیستم که به این حرفا اهمیت بدم اما دیگه کم مونده شما بیاین فحش بدین اصلا من دنبال بحث نبودم کل بحث ما از سر اون قضیه سخت افزاری شروع شد بعدش شما سوال پرسیدی که موتور نام ببر و ... من ادامه نمیدادم شما ادامه میدادین همون جوری هم که میبینی من زیاد پست نمیزارم تاریخ عضویت و تعداد پست هامم ببینی منو تایید میکنه
در کل بهت بگم که سونی و هیچ شرکت دیگه هیچ کسی رو آدم حساب نمیکنه مگر برای پول و از اونجایی که تو داری بازی کپی بازی میکنی و اگه مثل انسان ازشون حمایت می کردیم ما رو هم آدم حساب میکردن مشکل از خودمونه .... و اگه شما اکانت پی اس ان و... بخری در کل اگه پول بدی آدم حساب میشی. همین جوریم که میبینی تحریم الکترونیک رو از رو کشورمون بر داشتن و اینم برای پوله. قانون دنیا کثیفه و همه چی به پول وصله مثلا اگه روسیه هم بازی کپی بازی میکنه و پی اس ان هک میکنه و... اونام آدم حساب نمیشن چون پول نمیدن بحث ما سر این بود که بعضی از ما که داریم پول میدیم چرا از پولی که میدیم بهترین استفاده رو نبریم؟ الکی بحث رو قاطی می کنی تهش به من میگی بی منطق [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مقایسه با کنسول‌ها، تجربه‌ی چندنفره‌ی بازی‌ها برروی گوگل استیدیا «بسیار بهتر» خواه White Beard 0 1,026 09-24-2019, 11:57 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی‌های ماه جولای Xbox Game Pass مشخص شد White Beard 0 1,076 07-04-2019, 09:52 PM
  E3 2019 | از سری دوم کنترلر Xbox Elite Wireless رونمایی شد + تریلر White Beard 0 889 06-10-2019, 02:36 AM
  دو بازی جدید به قابلیت Backwards Compatibility برروی Xbox One اضافه شدند White Beard 0 886 05-07-2019, 01:52 PM
  بازی‌های ماه آوریل Xbox Game Pass مشخص شد White Beard 0 963 04-11-2019, 07:45 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان