امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهمانی قهرمانان (پیش نمایش بازی: Injustice: Gods Among Us)
در همین کلام اول بگم بازی Injustice: Gods Among Us یکی از بهترین عنوان های فایتینگ در سال آینده هست من اینو بهتون قول میدم چون هرچی یک بازی فایتینگ میخواد این بازی داره و مطمئن باشید سوپر من با لیزرش بتمن رو به دو قسمت تقسیم نمیکنه چون درجه سنی بازی M است! حالا من پیش نمایشی کوتاه از این بازی آماده کردم که امید وارم خوشتون بی یاد.

به نام خدا

نام بازی: Injustice: Gods Among Us

سبک: Fighting

سازنده: Warner Bros. Interactive

تهیه کننده: Netherrealm

تاریخ انتشار: فروردین 92

پلتفرم ها: PlayStation 3 , Xbox 360 , Wii: U

[تصویر:  47452-injustice-gods-among-us.jpg?t=1341464491]

بازی
Injustice جدید ترین عنوان مبارزه ای استدیو Netherrealm است که مراحل ساخت خود را برای کنسول های ایکس باکس 360 ، پلی استیشن 3 و Wii U پشت سر می گذارد. هرچند بیشتر بازی کننده ها Netherrealm را با مجموعه بازی های مورتال کامبت می شناسند، اما در این بازی خبری از اسکرپیون و ساب زیرو نخواهد بود و شخصیت های شناخته شده دنیای DC هستند. گیم پلی Injustice بر مبنای یک در برابر یک طراحی شده است؛ فرمولی که اخیرا سازندگان بازی های مبارزه ای اعتقاد زیادی به آن ندارند و ترجیح میدهند بازی هایشان را در حالت تیمی بسازند.

[تصویر:  news_trailer_of_injustice_gods_among_us-12888.jpg]

از سوی دیگر مشابه بیشتر بازی های مبارزه ای یک سال اخیر شخصیت ها و زمین های مبارزه ی آن در حالت کاملا سه بعدی طراحی شده اند، اما مبارزه ها در حالت دو بعدی و در راستای سه محور اصلی انجام می شوند. اِد بوون، موسس و مرد شماره ی یک
Netherrealm بار ها در مصاحبه اش تاکید کرده است او و تیم طراحی بازی ابدا قصد ندارند تجربه مورتال کامبات سال گذشته را در Injustice تکرار کنند و تمام تلاششان را به کار بسته اند تا محصولی کاملا متفاوت از حیث بصری و محتوایی تولید کنند.

[تصویر:  news_injustice_welcomes_nighwing_cyborg-13061.jpg]

هکتور سانچز، تهیه کننده ی بازی هم در تایید سخنان بوون بار ها گفته است که ابدا قصد ندارند پارامتر های امتحان پس داده ی مورتال کامبات را در بازی جدید اعمال کنند و ترجیح می دهند طراحی همراه با ریسک را در پروژه ی ساخت
Injustice تجربه کنند. بازی Injustice قصه دارد؛ از آن قصه های بی سر و ته بازی های مبارزه ای، بلکه چیزی شبیه به مورتال کامبات پارسال و شاید فراتر از آن. دو تیم نویسنده از استدیو ی Netherrealm و مجموعه ی DC Comics روی بخش داستانی بازی کار می کنند. جان ادواردز، طراح ارشد بازی در مصاحبه های اش قصه در این بازی اهمیت دارد، چون توجهی خواهد بود بر مکانیک های گیم پلی و اینکه چگونه شخصیت هایی که تا به حال با هم مبارزه نکرده اند رو در روی هم قرار می گیرند.

[تصویر:  news_gc_catwoman_joins_injustice_cast-13174.jpg]

برای محکم کاری هم جاستین گری و جیمی پالمیوتی از تیم نویسندگان DC به کمک

Netherrealm تا نتیجه کار از هر حیث راضی کننده باشد. همچنین Injustice قرار است بخش چند نفره ی آنلاین پروپیمانی داشته باشد و اِد بوون قول داده است با تغییر زیر ساخت های شبکه ی بازی دیگر شاهد تاخیر های آزار دهنده مورتال کامبات نخواهیم بود. برای ساخت بازی هم از جدید ترین نسخه ی موتور پایه آنریل انجین 3 استفاده شده است.

[تصویر:  news_injustice_gods_among_us_making_of-13567.jpg]

بوون پس از عرضه ی مورتال کامبات اعلام کرد که موتور گرافیکی داخلی استدیو ی
Netherrealm برای ساخت بازی جدید کاملا به سازی شده است و شاهد سیستم نور پردازی پویاتری خواهیم بود. همچنین موتور پردازش گیم پلی بسیار سریع تر از نسخه قبلی خواهد بود. با این تفاسیر می توان امیدوار بود که یک بازی مبارزه ای خوش ساخت دیگر در پیش داریم که در فروردین ماه سال آینده عرضه خواهد شد.

[تصویر:  news_deathstroke_brought_to_injustice-13626.jpg]

امیدوارم از این پیش نمایش لذت برده باشدConfused74:

گفتنی است که این پیش نمایش از اطلاعات قبلی خودم و سایت های Vg247 و GameInformer گرفته شده است.

[تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
سه سوال کاملا کلی دارم

چرا pc انیقدر بدبخته؟؟
پاسخ
(01-17-2013, 12:13 AM)MOSTAFA.SHZ نوشته است: سه سوال کاملا کلی دارم

چرا pc انیقدر بدبخته؟؟

این که یک سوال بود
جواب: بدبخت نیست بد شانسه Confused43:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
كلن pc وسيله اي كه اكثرا بازي ادونچر يا استراتيجي و شوتر اول شخص روش بهترين تجربه رو داشته باشه
پاسخ
خیلی ممنون جامع و کامل.Confused29:Confused62:
تازه ناراحت نباشید همچین بازی مالی هم نیست که حسرت بخوریم برای PC نمیاد. مگه THE LAST OF US هست؟نه.Confused24:
از طراحی چهره هاش معلومه بازی مزخرفیه.Confused25:
پاسخ
ممنون پیش نمایش خوبی بود . . .
اول ها که اولین تریلرش رو دیدم اصلا خوشم نیومد ، اما از ایده کلیش خوشم اومد (عاشق کاراکترهای DC هستم) اما هر چی تریلر های بعدیش هم اومد علاقم بهش بیشتر شد ، واقعا منتظر بازیش هستم ، چیز خوبی میشه . . .
نقل‌قول: از طراحی چهره هاش معلومه بازی مزخرفیه.[تصویر:  s0%20%2825%29.gif]
عجب ؟!
[تصویر:  27963115139608164876.jpg]
پاسخ
(01-17-2013, 12:20 AM)Amir Fenix نوشته است:
(01-17-2013, 12:13 AM)MOSTAFA.SHZ نوشته است: سه سوال کاملا کلی دارم

چرا pc انیقدر بدبخته؟؟

این که یک سوال بود
جواب: بدبخت نیست بد شانسه Confused43:

اومدم بنویسم یه نوشتم سه کنار همن دیگه!!!!
پاسخ
I LOVE BATMAN 4EVERConfused29:Confused29:
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ
کلا من الان برا این بازیه که نفس میکشم
پاسخ
این بازی درجه سنیش بزرگساله
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,657 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,136 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,724 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,542 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان