امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظردهی و مشاوره جهت خرید گیم پد
سلام دوستان
یک مدت هست که به فکر خرید گیم پد(همون دسته ی بازیه حودمون S0 (43) ) افتادم. می خواستم اگه بشه دوستانی که توی این زمینه اطلاعات بیشتری  دارند یک اطلاع و کمکی هم به من یا دیگران برای خرید یک دسته خوب بکنند.
من خودم این مدل دسته رو انتخاب کردم:Farassoo FGP-567 Gamepad
ممنون میشم شما هم بنده رو راهنمایی کنید.(نظرتون در مورد مدل انتخابی خودم هم بگید :huh: )
:heart:
[تصویر:  w0r_cool-wallpapers-cat_l0hvkmy.jpg]
>نیازمند همکاری شما در بازی SplinterCell:Black List می باشم!<
:)

پاسخ
اگه میتونی دسته XboxOne بگیر.
اگه بودجه ات نرسید، Xbox360 بگیر.
اگه به اون هم نرسید، Logitech F310 بگیر.
پاسخ
یه گیم پد معمولی (مثل ماله خودم) کلا 20 تومن بیشتر هزینش نیست
ولی اگه میخوای یه چیز واقعا حرفه ای و برای همه گیم ها هم داشته باشی گیم پد xbox for windows رو بگیر کهچیزی حدود 100 به بالاست
پاسخ
(08-10-2015, 01:22 PM)BadBoy4Ever نوشته است: یه گیم پد معمولی (مثل ماله خودم) کلا 20 تومن بیشتر هزینش نیست
ولی اگه میخوای یه چیز واقعا حرفه ای و برای همه گیم ها هم داشته باشی گیم پد xbox for windows رو بگیر کهچیزی حدود 100 به بالاست
قیمت XBOX for Win یه چیزی حدود 170 هزاره 
به نظرم واسه یه گیم پد اینقد فال گرفتن لازم نیس یه معمولی بخر چون تو بیشتر بازیا کاربرد نداره زود ازش خسته میشی.
پاسخ
(08-10-2015, 01:14 PM)masterpourya نوشته است: اگه میتونی دسته XboxOne بگیر.
اگه بودجه ات نرسید، Xbox360 بگیر.
اگه به اون هم نرسید، Logitech F310 بگیر.
والله فکر کنم خیلی زور بزنم شاید تونستم Logitech رو خریدم ایکس باکس ها رو دورش خط بکشم بهتره :D
(08-10-2015, 01:22 PM)BadBoy4Ever نوشته است: یه گیم پد معمولی (مثل ماله خودم) کلا 20 تومن بیشتر هزینش نیست

کسری ببین داداش واسه من فقط عملکردش مهمه همین که 3 یا 4 سال کار کنه برام بسه. حالا من خودم هم موندم که یک گیم پد معمولی هم میتونه این خواستمو برطرف کنه یا نه. میشه یک دسته معمولی اما حداقل یکم موندگار برام معرفی کنی؟
.............................................................................................................................................................
یک سوال دیگه... :idea:
به نظر شما دکمه های جهت توی دسته بهم چسبیده باشند بهتره یا هر 4 تا جدا باشند!؟
بازم ممنون

(08-10-2015, 01:27 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
قیمت XBOX for Win یه چیزی حدود 170 هزاره 
به نظرم واسه یه گیم پد اینقد فال گرفتن لازم نیس یه معمولی بخر چون تو بیشتر بازیا کاربرد نداره زود ازش خسته میشی.

میگم صادق جان این قیمتی که گفتی الان واسه xbox 360 هستش یا وان؟
فک کنم قیمته ایکس وان که 210 ت هستش نه؟!
[تصویر:  w0r_cool-wallpapers-cat_l0hvkmy.jpg]
>نیازمند همکاری شما در بازی SplinterCell:Black List می باشم!<
:)

پاسخ

کسری ببین داداش واسه من فقط عملکردش مهمه همین که 3 یا 4 سال کار کنه برام بسه. حالا من خودم هم موندم که یک گیم پد معمولی هم میتونه این خواستمو برطرف کنه یا نه. میشه یک دسته معمولی اما حداقل یکم موندگار برام معرفی کنی؟
.............................................................................................................................................................
بازم ممنون

[تصویر:  qh120tp5f621cf05azja.jpg]

اینا دسته هامن همونطور که گفتم 20 هزار خریدمشون
و 1 ساله دارمشون و هنوز کار میدن
کلا دسته این شکلی که مدل پلی استیشن طراحی شده خیلی عالیه
اگه این سبکی دیدی بگیر
پاسخ
(08-10-2015, 01:46 PM)BadBoy4Ever نوشته است:

بازم ممنون

[تصویر:  qh120tp5f621cf05azja.jpg]

اینا دسته هامن همونطور که گفتم 20 هزار خریدمشون
و 1 ساله دارمشون و هنوز کار میدن
کلا دسته این شکلی که مدل پلی استیشن طراحی شده خیلی عالیه
اگه این سبکی دیدی بگیر

من دسته ps4 دارم عالیه
تاچ پدش تو بازی جنگیا محشره
باتریش بدک نیست
همه چیش عالیه
پیشنهاد من صد درصد اینه
پاسخ
من دسته ps3 دارم خیلی هم راضیم تو همه بازیا هم جواب داده تا الان  S0 (83) S0 (16) Gamer4
پاسخ
من خودم 4 دارم و رو لپ تاپ هم با دسته 4 میزنم البته کلا ویبره نمیده و خیلی رو مخ هستند البته کیبورد و موس هم ویبره نمیدن برا همین من براتون پیشنهاد میکنم اگه قیمت مهمه میتونید دسته xbox 360 بخرید وصل کنید

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای خرید بازی های اورجینال از فروشگاه های خارجی با کارت های عضو شتاب!!! sina3965 0 1,429 03-14-2017, 12:30 PM
آخرین ارسال: sina3965
  کمک در خرید لپ تاپ گیمینگ برای نسل جدید بازی ها samanjimmy 3 2,704 04-08-2015, 09:22 PM
آخرین ارسال: Station
  Game of Thrones را هم اکنون از steam پیش خرید کنید+سیستم مورد نیاز احتمالی handsomewolf666 0 1,726 11-24-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: handsomewolf666
Exclamation خرید کارت گرافیک skylight12566 2 1,796 11-12-2014, 10:03 PM
آخرین ارسال: handsomewolf666
  مشاوره در خریدن pc atcorp 2 1,512 09-23-2014, 08:45 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان