امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در خرید لپ تاپ گیمینگ برای نسل جدید بازی ها
سلام دوستان.نمیدونم چند بار به این سوالا جواب دادین و دیگه اعصابتون له و لورده شده..ولی خوب دیگه باور کنید کلی گشتم و به جواب نرسیدم.موضوع اینه که یه لپ تاپ گیمینگ ,(حالا گیمینگ نه یه لپ تاپ قوی )واسه بازی معرفی کنید .(حالا چرا pc نباشه: والا زیاد اینور و اونور میرم که در همه مواردم یه گیمی میزنیم).نیاید مثلا alienware معرفی کنید .(آخه 4000$ از کجا بیارم )از یه طرفم نیاین یه لپ تاپ معرفی کنید که:آره اگه همه چیو رو low بزاری جواب میده.در مورد بودجه فعلیمم نپرسید چون فعلا صفره ولی واسه لپتاپ میتونم اگه به صرفه باشه خرج کنم.خلاصه>>>>(درخواست یه نیمچه گیمر به اساتید گیم ..دیگه باید حرف همو خوب بفهمیم ;) )
دیگه حرفام تموم شد با تشکر. ;)
با سلام.
اول اینکه خریدش بستگی به بودجه ی شما داره ولی من به شما Lenovo y5070 رو پیشنهاد میکنم چون یه ساله که خودم خریدم مثل ماه برام کار کرده.البته به نظر من تنها مشکلی که داره اینه که سریع داغ میکنه که البته این وسط بازی ها بیش میاد چون حجمش سنگینه.خلاصه همه ی بازی ها رو عالی بازی کردم تا حالا مثلا AC ROGUE و DYING LIGHT و COD ADVANCED WARFARE و FAR CRY 4 و AC UNITY و RYSE SON OF ROME.البته این لب تاپ تا اون حد قوی نیست که تا آخرین تنظیماتو بکشه.مثلا من همه ی اینا رو 1080P و فول اچ دی بازی کردم و تنظیمات هم همه روی HIGH بود.واقعا صفحه ش هم خیلی عالیه ونسبت به کارایی خوب و قدرت عالیش 4 میلیون قیمتشه.از نظر من که عالیه قیمتش.اینم مشخصاتش:
RAM;16
VGA:NVIDIA GEFORCE GTX 850 4G
CPU:INTEL CORE I7 4470
یعنی با این وضع من تا 3یا 4 سال دیگه هم میتونم بازی کنم البته روی MEDIUM.
[تصویر:  big.php?i=541299]

my best game
لطفا سوال خود رو در این تاپیک بپرسید :

مشاوره در امر خریدو ارتقاء قطعات PC
سوال خود را در تاپیک مذکور مطرح کنید.
بسته شد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست بهترین برندهای لپ‌تاپ‌های گیمینگ (2017) Gabit0 1 1,788 10-30-2021, 11:19 AM
آخرین ارسال: Crystobal
Question مشکل سوییچ نشدن گرافیک AMD برای بازی GTA v _Amir_ 1 2,548 06-26-2019, 11:58 AM
آخرین ارسال: mmdvb
  مشکل شناساندن دسته بازی به بازی dakar 18 Mfmy 1 2,201 09-29-2018, 01:39 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
Star روش های افزایش قدرت سیستم برای اجرای بازی های سنگین AtabakT 4 2,009 09-21-2018, 04:17 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی قدیمی برای سیستم های ضعیف !! E-Matador 3 2,484 11-12-2017, 01:53 AM
آخرین ارسال: M.E.R.L.I.N

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان