امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمره ی شما به کنفرانس های E3 2015 + انتخاب بهترین نمایش
[تصویر:  E3.jpg]
همونجور که از تیتر معلومه این تاپیک رو برای این ایجاد کردم که به کنفرانس های E3 امسال نمره بدین.

امّا چن تا قانون هست که باید رعایت کنید:

1. در این تاپیک هر فرد فقط می تواند یک پست بدهد! (اگر در آینده یک کنفرانس را دیدید، فقط پست قبلی ـتان را ویرایش کنید، نیاز به فرستادن پست جدید نیست.)
2. تنها به یک نمره ی خشک و خالی بسنده نکنید. همراه با نمره دادن می توانید دلایل خودتون رو برای دادن نمره ی مورد نظر مشخص کنید و یا یک توضیح مختصر در مورد اون کنفرانس بدید.
3. فقط به کنفرانس هایی نمره بدهید که آن ها را دیده و یا پوشش متنی صفحه اصلی را دنبال کرده باشید.  
4. از هرگونه مسخره بازی و یا ترول در پست خود جداً خودداری کنید.
5. منطقی نمره بدهید.
6. پست دیگران را نقل و قول نکنید. لطفا بگذارید تاپیک روند منظم خود را طی کند. هر گونه تبادل نظر را نیز در این مورد به پروفایل خود انتقال دهید.
7. نمره ای که می دهید از 10 باشد.
8. پس از دادن نمره ی مورد نظر خود به کنفرانس، می توانید بهترین نمایش آن کنفرانس را نیز انتخاب کنید.

و در آخر:
 پس از اینکه با رعایت قوانین پستتون رو آماده ی ارسال کردین، می تونین در آخرش، به شکل زیر بهترین نمایش کل E3 رو هم انتخاب کنید.

بهترین نمایش E3 امسال: [بازی مورد نظر]

دقت کنید که این انتخابتون برای بهترین بازی هر کنفرانس و خودِ E3، کلی باشه؛ یعنی فقط یک بازی رو به عنوان بهترین نمایش انتخاب کنید.

با تشکر از تمامی دوستان بابت همکاری و شرکت در تاپیک
پاسخ
EA نمره = 4 |: بسیار کسل کننده. بهترین نمایش هم Unravel بود.
PC Gaming. نمره = 4 |: بسیار حوصله سر بر!
square enix. نمره = 6. بهترین نمایش Deus Ex

bethesda. نمره = 8. Fallout 4 عالی بود.
microsoft. نمره = 9.
Ubishoft. نمره = 6.
Sony. نمره = 9. horizon و Uncharted 4 خیلی خوب بودن.

بهترین نمایش = MGS: TPP
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
سونی: 9/10 به خاطر انحصاری های زیاد و مولتی پلتفرم های زیبا!!!!!!
مایکروسافت: 7/10 به علت انحصاری کم!!
یوبیسافت:7.5/10 آی پی های جدید و فوق العاده و معرفی نسخه جدید بازی های قدیمی!
الکترونیک آرتز:7.5/10 درست مثل یوبی سافت
بدستا:8/10 بازیای جدید فوق العادش!!!!!
پی سی گیمینگ: 2/10 فوق چرت
اسکوئر انیکس:6/10 نصفش فقط بازی ژاپنی بود!!!!!

بهترین کنفرانس: سونی
بهترین نمایش: آنچارتد 4
پاسخ
اگه بخوام به کنفرانس هایی که دیدم نمره بدم به این ترتیب می شه

Sony :10
Bethesda:10
Microsoft:8.5
EA:8
Ubisoft:7
square enix:5!

دلیل برای هر نمره:
می شه گفت سونی نسبت به سال گذشته نمایش بهتری رو به نمایش گذاشت و عناوین زیادی رونمایی کرد و همچنین نمایشی از گیمپلی اون ها رو در مراسم خود پخش کرد(!) شاید کسی انتظار نداشت ولی در ابتدا تونست با نمایش The last Guardian و Horizon خیلی ها رو شکه کنه و بعد از اون با نمایش محتوای انحصاری از سمت بازی های COD و Hitman و همچنین نمایش دادن جهان بی کران No mans sky و بازی پر طرفدار Street Fighter و نمایش پر هیجان Uncharted و دنیای پر خلاقیت Dreams توانست هر شخصی رو با هر سلیقه ای به سمت خودش بکشونه 
بعد از اون بتثدا هست که با نمایش سه عنوان که خیلی ها انتظارش رو می کشیدند یعنی Dishonored و Doom و Fallout4 همه رو به وجد آورد و دنیایی پر از آزادی رو در Fallout 4 نمایش داد و علاوه بر اون بازی هایی که برای گوشی های هوشمند معرفی کرد بسیار سرگرم کننده بودند و درست کردن بازی برای رقابت با Heathstone واقعا جرِءت می خواست!
می رسیم به کنفرانس مایکروسافت که نمایش هیلو و گیرز جدید بسیار عالی بودن ولی از اون طرف شاهد یک نمایش بسیار ساده از TR بودیم که صرفا جهت نمایش گرافیک بازی بود و به شخصه چیزی جدید در اون تریلر نیافتم! از ی طرف هم دسته جدید XO واقعا زیبا و پرکاربرد به نظر می رسید و از طرف دیگه قیمت فضایی اون به عنوان یک دسته برای بازی!
شاید نمایش EA رو یکم زیاد نمره دادم بهش ولی این نمره صرفا برای این بود که بازی های مورد علاقه من رو نمایش داد و هر فن استار وارزی از خداش هست که چنین بازی اون هم بر پاییه مولتی پلیر گیمپلیش به نمایش گذاشته بشه و واقعا نمایش Star wars رو یکی از بهترین های E3 می دونم از طرف دیگه هم نمایش PVZ و... بسیار زیبا و سرگرم کننده بود
بعد از EA می رسیم به کنفرانس Ubisoft که تنها یک عنوان از این کنفرانس تونست من رو خوشحال کنه و اون هم For Honor بود که تونست نمایش خوبی رو بزاره و امیدوارم که در پایان نیز یوبیسافت به قول هاش عمل کنه از طرف دیگه در ابتدا که نمایش گوست ریکون رو دیدم فکر کردم که دیویژن هست که هنوز گجت هاشون به دستشون نرسیده!!!  |: نمی دونم برای من اینطور هست یا نه ولی بازی های یوبیسافت دارن به طرف تکراری شدن می رن و کم پیش میاد با ی ایده جدید از طرف یوبی سافت روبه رو بشم! ولی از زمان بندی خوب کنفرانس یوبیسافت خوشم اومد با وجود اینکه کلا 45 تا 55 دقیقه بود ولی سعی کرده بود که از تمام وقت استفاده کنه

و در آخر کنفرانس اسکویر! زمان بندی نامناسب-خسته کننده بودن بیش از حد-و دستپاچه بودن مدیران! اینا باعث شدن که از نظر بنده این کنفرانس به یکی از خسته کننده ترین کنفرانس ها تبدیل بشه هر دفعه که کنفرانس میومد که به اوج برسه مدیران دست پاچه شروع به حرف زدن با لحجه غیر قابل فهمشون می کردن و دقایق زیادی رو مانند یک زامبی شروع به خورد مغز تماشاچی ها می کردن و 5 نمره ای که کم کردم به خاطر همین دلایلی بود که گفتم وگدنه نمایش زیبای Just Cause 3 به یک طرف و Deus Ex و هیتمن نیز طرف دیگر عناوین ژاپنی هم که کم نبودند !

انتخاب بهترین نمایش هم بسیار سخت هست چرا که عناوین زیادی معرفی شدند که هر کدام شکه کننده بودند همچنین شاید از این تصمیم من شما هم شکه شوید ولی از نظر بنده بهترین و جدید ترین عنوان معرفی شده بازی Dreams بود!!!کدوم فن ماینکرفتی هست که دلش نخواد آزادی عمل بیشتری نسبت به بازی ذکر شده داشته باشه! هر عنوان که فکرش رو می کنم دارای نقصی هست و عنوان Dreams تنها بازی جدیدی بود که به نظر بنده بی نقص بود. البته شک نکنید که نظر ها با هم فرق داره(!)

ممنون بابت تاپیک خوب
پاسخ
خب خودمم نمره بدم:

بتسدا: 9
4 بازی کلا داشت، یکی از یکی بهتر. :heart: 
بهترین نمایش: Doom

ماکروسافت: 9
معرفی قابلیت ها و کنترلر جدید برای X1 و انحصاری بسیار زیاد!
بهترین نمایش: Halo 5

EA: 6
بازیایِ خیلی خوبی داشت ولی بلد نبود کنفرانس برگزار کنه! در کل نسبت به پارسال خیلی بهتر بود کنفرانس ـش.
بهترین نمایش: Star Wars: BF

UBiSoft: 6.5
منتظر ریمن جدید بودم که معرفی نشد. وسط کنفرانس هم که کنسرت راه انداخته بودن. |:
دوتا بازی خوب و جدید معرفی کردن که خوشم اومد. For Honor و GS: wildlands
بهترین نمایش: The Division

سونی: بدون هیچ تاملی 10!
سه سوپرایز رو کرد که مردم سال ها منتظرشون بودن. توی کنفرانس نمایش هایی هم بود که اینو بهتر و بهتر می کرد. الان موندم بهترین نمایشو چی انتخاب کنم |: TLG? U4? Dreams? Horizon? انتخاب بین اینا خیلی خیلی سخته!
با این حال، بهترین نمایش: Uncharted 4: A Thif's End

اسکوئر انیکس: 6
مطمئناً بازیای ژاپنی خیلی خوبی نشون داد، ولی برا منی که ژاپنی نمی پسندم کنفرانس خیلی خوبی نبود.
بهترین نمایش کنفرانس هم بدون شک: Dues Ex: MD

بهترین نمایش E3 به طور کل: Uncharted 4: A Thief's End :heart:
پاسخ
به اونایی که پیگیرش بودم نمره میدوم بدون شرح
سونی10
مایکروسافت8.5
بتسدا9
square enix7

[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
اونا که دیدم رو میگم

ُSony: 9 نمایش عالی انچارتد و Horizon و ...
PC: 4 این 4 نمره رو هم به خاطر Gears دادم!!!!
Square: 8 معرفی هیتمن و نمایش های خوبش
MicroSoft: 9 نمایش عالی توم ریدر و هیلو و معرفی گیرز 4
Bethesda: 9 نمایش عالی Fallout. معرفی Dishonored
بهترین کنفرانس: مایکروسافت

بهترین نمایش: Rise of The Tomb Raider & Uncharted 4
پاسخ
سونی=10 
نمایش واقعا فوق العاده بودش! سراسر هیجان و رونمایی از هورایزن واقعا با شکوه بودش و همچنین بعد از مدت ها last guardian رو نشون دادن! واقعا حقش نمره ی 10 هست

بتسدا=9.5 
کلا 4 تا بازی نشون دادش که سه تاش واقعاaaa بودش و اون یکی هم یه بازی فری تو پلی جذاب! به نظر بهترین نمایش هم برای دووم بودش که فوق العاده ظاهر شدش!

مایکروسافت=9.5

کنفرانس مایکروسافت هم واقعا جذاب بود! از همه بیشتر از کنترلی که رونمایی کردن خوشم اومد! صد در صد بهترین کنترلی هستش که من تا به حال دیدم! همچنین نمایش تامب راید و هیلو هم بسیار جذاب بود!

یوبی سافت= 7.75
نمایش هاش بسیار جالب و متنوع بودش! کلا از این کنفرانس خوشم اومدش و نمایش های دیویژن و رینبو خیلی خوب بودش! ولی اساسین که مثل هر سال با وعده های زیاد و در نهایت بد بودن:| در کل راضی ام ازش

ea=7

کنفرانسشون بسیار جالب بود ولی وقتی که به سمت ورزشی رفت کنفرانس کمی کسل کننده شدش! بهترین نمایش توی کنفرانس هم برای نید فور اسپید و همچنین Unravel بودش!

اسکوئر انیکس:5

واقعا من نمیدونم کی این کنفرانس رو درست کرده بودش! به بدترین نحو ممکن کنفرانس برگزار شدش! من متعجبم که این همه بازی های فوق العاده داره ولی کنفرانس فوق العاده حوصله سر بر بودش! از هیچ بازی AAA ای گیمپلی کامل نشون نداد و همش با صحنه های سینماتیک بودش! واقعا کنفرانس رو بد برگزار کردند. واقعا پتانسیل نمره بیشتر رو داشت ولی اخرش این شد

بهترین نمایش هم صد در صد برای انچارتد4 بودش که هنوز وقتی من تریلرش رو میبینم کف و خون قاطی میکنم! در جایگاه دوم هم هورایزن هستش و جایگاه سوم هم doom و Unravel هست.

ممنون!
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
با سلام
نمرات من به این شرح هستند! :

1- مایکروسافت = 9.1 از 10 ------ به دلیل نمایش گرز + قابلیت اجرای بازی های X360 رو Xone + نمایش گیم پلی Tomb Raider
2- سونی = 9.2 از 10 ------ نمایش لست گاردین + آنچارتد 4 + Horizon
3- EA بهش 6.3 از 10 میدم ---- چون خیلی کنفرانسش در کل جالب نبود برام! فقط نمایش FIFA 16
4- PC gaming = یک افتضاح واقعی |: 4.9 از 10 --- تنها نکته ی مثبتش معرفی گرز برای PC بود..... خدایی کافی بود ساعت 5-6 آنلاین بودید و اخبار و تریلر های این کنفرانس دنبال می کردید تا درک کنید چقدر با انتظارات فرق داشت و ضعیف تر بود!
5- بتسدا = 8 از 10 ---- به دلیل نمایش Doom و Fallout 4 + [font=tahoma]Dishonored 2[/font]
[font=tahoma]6- یوبی سافت = 7.9 از 10---- کلا از یوبی خوشم میاد! + نمایش دیویژن و AC : S ( هر چند جذابم نبودن D: )[/font]

[font=tahoma]بهترین نمایش از نظر من = آخرین نگهبان. ( لست گاردین )..... کلا از سبک بازی و استودیو سازندش خوشم میاد![/font]
پاسخ
بابت ایجاد تاپیک تشکر.

1- سونی، کنفرانس خیلی خوبی بود. آخرین نگهبان خیلی عالی بود، میشه لقب بهترین نمایش رو بهش داد. بهترین IP جدید تو کل کنفرانس‎ها بازی " هوریزان" بود که واقعاً چه از نظر جنبه های بصری و از نظر گرافیک خیلی معقول بود! نمایش هیتمن جالب بود، اما نمی‎دونم اون زیبایی نسخه‎های قبلیش رو نداشت ...! نمایش آنچارتد 4 هم که دوستان بهتر میدونن خیلی عالی بود، تخریب پذیری بالا و...
9.5

2- مایکروسافت، به نظرم شگفتی ساز کنفرانس کنرترلر الایت بود واقعاً جالب و خوش دست برای بازی های رایسینگ ... تعجب برانگیز این هست که بر طبق شنیده ها دارک سولز 3 لید پلتفرمش اکس باکس وان خواهد بود. تام رایدر خیلی زیبا و جالب بود. گرز او وار 4 هم مطمعناً مانند نسخه های قبلیش خوب عمل می‎کنه.
9.5

3- یوبی‎سافت، شاید دلیل این که یوبی سافت از بقیه کنفرانس ها جذاب تر بود، وجود مجری خوبی مثله خانم آیشه تایلره ...  بازی برای افتخار (FOR HONOR) نمایش زیبایی داشت. بازی دیویژن خیلی خوب بود مخصوصاً با موتور اسنودراپ ساخته میشه از لحاظ جنبه های گرافیکی یک سر و گردن از بازی های یوبی‎سافت بالاتره!
8/10

EA، پر از بازی‎های خوب بود، خیلی عالی بودن، اما به قول دوستان کنفرانس رو خوب پوشش نمی‎دادند. نید فور اسپید که ریبوت هست می‎تونه عالی باشه. میرور ادج که خوب بود، اما نمی‎دونم چرا اون قشنگی نسخه یک رو حداقل برای من نداشت. بهترین بازیش هم استار وارز بود واقعاً زیبا و جالب مخصوصاً تجربه‎ی هر دو حالت سوم شخص و اول شخص، تجربه‎ی بازی‎های شاهکاری رو تداعی می‎کنه. بازی Unravel، هم که ....
7/10

بتسدا، جداً با معرفی بازی های مانند Doom و Fallout 4  و Dishonored 2  بیننده رو وادار می‎کرد که بشینه و ادامه رو ببینه! مخصوصاً بازیFallout 4 که میشه با پیدا کردن آیتم های مختلف به ساخت و... بپردازید، خونه بسازید و بهش ویژگی و امکانات اضافه کنید. نمایش DOOM و Dishonored 2 که واقعاً عالی! 
9/10

متأسفانه کنفرانس PC واقعاً در حد انتظارات نبود. در اوایل شروع کنفرانس 2 میلیون نفر هم‎زمان در حال دیدن کنفرانس بودند که مدتی بعد به قدری خسته کننده شد که این مقدار به 20 هزار نفر کاهش پیدا کرد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برنامه زمانی کنفرانس‌های E3 2019 در فروم‌گیمفا White Beard 1 1,691 06-10-2019, 05:12 PM
آخرین ارسال: White Beard
  E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس دیوالور دیجیتال [تمام شد] White Beard 0 1,289 06-09-2019, 11:27 PM
  E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس بتسدا [تمام شد] White Beard 0 1,332 06-09-2019, 10:54 PM
Star E3 2019 | پوشش زنده کنفرانس Microsoft [تمام شد] White Beard 0 1,346 06-09-2019, 09:13 PM
  زمان کنفرانس خبری ایکس‌باکس در E3 امسال مشخص شد Station 0 1,733 02-16-2017, 03:15 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان