امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر
توصیه من به شما عزیزان:
همه درس رو تو اولویت خودتون قرار بدید! هیچ چیزی نمیتونه جای درس رو بگیره  همین درسه که آینده شما رو میسازه با برنامه ریزی همه کار میشه کرد

پس درس بخونید اینقدر درس رو به یک هیولای بی شاخ و دم ( [تصویر:  s0%20%282%29.gif] )تشبیه نکنید!
در کنار درس میتونید به تفریح هاتون هم برسید (با برنامه ریزی)
حالا این تفریح ها به سلیقه خودتون بستگی داره که بهتون پیشنهاد میکنم متنوع باشه
به حرفام فکر کنید...
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
(11-26-2015, 09:36 PM)Zoom Hunter نوشته است:
(11-26-2015, 09:32 PM)Nami نوشته است:
(11-26-2015, 09:26 PM)Zoom Hunter نوشته است:
(11-26-2015, 09:22 PM)Nami نوشته است:
(11-26-2015, 09:20 PM)Zoom Hunter نوشته است: ازت شفاهی میپرسن؟
نه کتبی 
شفاهی که کلا نمیپرسن:| یه جغرافی هستش که اونم اسونه چیزی نداره S0 (2)

خب اینو گوش کن اگه ایوون داری برو بشین به صدا ها اطرافت به صدای برگ درخت به صدای مردم به صدای پس گردنی : S0 (2) و اینجور چیزا گوش کن

بعد موقع امتحان بگو من می تونم راحت این درس رو نمره بگیرم اگه نتونستم دفعه بعد میتونم

برای خودت قانون و جریمه بزار مثلا وقتی که نمرت بد شد بری به بچه های کلاست شکلات یا ... بدی!

بازم هست ولی فعلا اینارو امتحان کن

تا اموزش های بعدی S0 (97)

S0 (2)
من نمراتم بد نمیشه که! بین 19 تا 20 هست ولی استرس دارم و این اعصاب آدم رو خورد میکنه... بعدش همونطور که گفتم به خاطر یه اشتباه الکی که ناشی از همون استرسه هستش یه غلط الکی میکنی و میشه 19.5 :| اعصابی دیگه نمیمونه S0 (2) اون گزینه اولی جالب میزد ولی فضائش نیست S0 (36) این به کلاس شکلات دادن که بیشتر باعث استرس میشه S0 (45) دیگه خدا نکنه نمرم بد بشه هر چی پول داشته باشم باید خرج هم کلاسی هام بکنم S0 (2)

یا مثلا به کسی قول و وعده نده که من برات فلان کار رو میکنم با ینکه میدونی نمیتونی یا از پسش بر نمیای یا حوصله نداری و....
اینکار باعث میشه کل روز استرس داشته باشی اگه احساس مسولیت در قبال اطرافیانت داری

آره این انتظار اطرافیان خیلی مهمه... ولی خب خود به خود پیش میاد وقتی تو چند تا امتحان رو خوب بشی بقیه انتظار دارن که امتحان های دیگه رو هم خوب بشی Wall
پاسخ
(11-26-2015, 09:43 PM)Nami نوشته است:
(11-26-2015, 09:36 PM)Zoom Hunter نوشته است:
(11-26-2015, 09:32 PM)Nami نوشته است:
(11-26-2015, 09:26 PM)Zoom Hunter نوشته است:
(11-26-2015, 09:22 PM)Nami نوشته است: نه کتبی 
شفاهی که کلا نمیپرسن:| یه جغرافی هستش که اونم اسونه چیزی نداره S0 (2)

خب اینو گوش کن اگه ایوون داری برو بشین به صدا ها اطرافت به صدای برگ درخت به صدای مردم به صدای پس گردنی : S0 (2) و اینجور چیزا گوش کن

بعد موقع امتحان بگو من می تونم راحت این درس رو نمره بگیرم اگه نتونستم دفعه بعد میتونم

برای خودت قانون و جریمه بزار مثلا وقتی که نمرت بد شد بری به بچه های کلاست شکلات یا ... بدی!

بازم هست ولی فعلا اینارو امتحان کن

تا اموزش های بعدی S0 (97)

S0 (2)
من نمراتم بد نمیشه که! بین 19 تا 20 هست ولی استرس دارم و این اعصاب آدم رو خورد میکنه... بعدش همونطور که گفتم به خاطر یه اشتباه الکی که ناشی از همون استرسه هستش یه غلط الکی میکنی و میشه 19.5 :| اعصابی دیگه نمیمونه S0 (2) اون گزینه اولی جالب میزد ولی فضائش نیست S0 (36) این به کلاس شکلات دادن که بیشتر باعث استرس میشه S0 (45) دیگه خدا نکنه نمرم بد بشه هر چی پول داشته باشم باید خرج هم کلاسی هام بکنم S0 (2)

یا مثلا به کسی قول و وعده نده که من برات فلان کار رو میکنم با ینکه میدونی نمیتونی یا از پسش بر نمیای یا حوصله نداری و....
اینکار باعث میشه کل روز استرس داشته باشی اگه احساس مسولیت در قبال اطرافیانت داری

آره این انتظار اطرافیان خیلی مهمه... ولی خب خود به خود پیش میاد وقتی تو چند تا امتحان رو خوب بشی بقیه انتظار دارن که امتحان های دیگه رو هم خوب بشی Wall

بعدش برنامه ریزی کن و قبل از امتحان ایت الکرسی بخون
من یه بار امتحان ریاضی نخونده بوندم این سوره رو خوندم 20 شدم S0 (43)
پاسخ
بازی ها هر چقدر هم سرگرم کننده باشند همیشه بازی هستند و بیشتر از این کارایی ندارند. فقط چیزی برای گذرانوقت و عمر با شادی هستند و فراتر از این نمتوانند باشند.
خودتونو در قفس بازی ها اسیر نکنین. به زندگیتون نگاه کنید. به ادم‌ها اطرافتون. به آدمهایی که الان از بزرگترین شخصیتهای جهان هستند و ازشون زندگی کردن رو یاد بگیرید. راه موفقیت رو یاد بگیرید.
در دنیای واقعی زندگی کنین نه در دنیای مجازی. 
دنیای واقعی شما درس شما، کار شما و موفقیت شماست.
در جوامع غربی و در دنیای صنعتی همه جوان ها از سن 18 سالگی وارد زندگی و کار میشن دیگه خانواده وظیفه‌ای برای تامین نیازهای جوان خود ندارن. اون باید خودش کار کنه و مخارجش را تامین کنه کمکهای خانواده تنها در حد  خوراک و جایی برای خواب است. به همین دلیل است که هم از ما موفق تر هستن  و  هم واقع بین تر. چون خیلی سریعتر از ما ایرانی ها با مفهوم زندگی و مشکلاتش آشنا میشن.. تاسف آور است که در کشور ما زندگی جوانان ازدواج کرده هم از طریق خانواده ها میگذره. اگر به دنبال موفقیت هستید از همین الان خودتون به فکر ایندتون باشید و اجازه ندید که مهار کردن نیازهای شما  به خانواده محول بشه. قطعا انقدر توانایی دارید که از پس خودتون بربیایید.
برای اینکار هم باید از الان به فکر باشین که اولین مرحلش درس و کنکوره. ورود به یه دانشگاه تراز اول میتونه آینده شما رو از این رو به اون رو کنه. حداقلش اینه که برای عقب نموندن از همکلاسی هاتون باید بیشتر و بهتر تلاش کنید. در عوض دانشگاههای متروکه نه تنها شما رو مجاب به درس خوندن نمیکنه بلکه از این راه منصرف هم میکنه.
کنکور رو یه مانع خیلی سخت و جدی درنظر بگیرید که تنها راه عبور از اون درس خوندن هستش؛ اما این فکر رو تا روز کنکور داشته باشین. روزی که کنکور میدین دیگه نیازی نیست اونو رقیبی برای خودتون ببینید چون دیگه توی این مدت شکستش دادین.
و در آخر هم باید بگم تا زمانی که مطمئن نشدین بیشتر از دیگران زحمت کشیدین، منتظر موفقیت نباشید.
پاسخ
نقل‌قول: آره این انتظار اطرافیان خیلی مهمه... ولی خب خود به خود پیش میاد وقتی تو چند تا امتحان رو خوب بشی بقیه انتظار دارن که امتحان های دیگه رو هم خوب بشی [تصویر:  wall.gif]
باو انتظار بقیه رو چیکار داری  S0 (2) من که یه بار فیزیک 20، یه بار هندسه 3 میگرفتمُ چی میگی  S0 (43) S0 (2)

برا رفع استرس هم قبل از امتحان، اگه صبح زود و زنگ اول هست توی راه مدرسه با آرامش قدم بزن... نفس عمیق بکش، روزمرگی مردم رو ببین، لبخند بزن، تاثیر نور خورشید روی زمین رو ببین. هووو کن و یکم با بخارایی که تو این هوای سرد ول میدی بیرون حال کن  S0 (2) ... هوا این روزا پاییزی هست تازه بیشتر هم میچسبه؛ صدای خش خش برگا که دیگه عملا باید استرس رو نابود کنه  S0 (2)
وقتی توی مدرسه رسیدی یه لبخند توأم با غرور بزن و جوری راه برو انگار بهترینی.( S0 (2) S0 (2) S0 (2) )طرف کسایی که ازشون خوشت نمیاد نرو... حتما برو پیش کسایی که بمب انرژین برا خودشون، (بیا پیش خودم  S0 (36) ) باهاشون بگو بخند. کلا استرس یادت میره اصن.
 وقتی هم که اولین قدمتو تو سالن گذاشتی یه نفس خیلی عمیق بکَش طوری که همه بفهمن  S0 (2) بد هم برو رو صندلی بشین  و تا وقتی برگه رو بهت میدن به چیزای خوب فک کن؛ مثلاً کارایی که دوست داری بعد از تموم شدن امتحان انجام بدی یا کسایی که دوستشون داری. فک کردن به اینکه فلان سوال رو بلدم یا نه. شاید یه نکته رو نخوندم باشم و ... به جز افزایش ترس و استرس عملاً چیزی ندارن. (همون قبلیا هم میپرن S0 (43) ) چون اون موقع نه میتونی چیز دیگه ای بخونی یا تمرین دیگه ای حل کنی. تلاشتو انجام دادی دیگه...
اگه امتحان میان ترم و این حرفا هم داشتی به جای قدم زدن تو راه مدرسه، تنهایی برو تو حیاط قدم بزن زنگ تفریح  S0 (2)
پاسخ
سلام
من امسال شانسی شانسی شاخ شدم و رفتم تو شورا و اینا اما هرکاری میکنم ریاضی از 15 بالا نمیاد درحالی که سال پیش بیشترین درصد ریاضی تو ورودیارو خودم داشتم
امسال میخونم تست میزنم اما پایین میشه

تازه خیر سرمم سمپاد میرم
keep
calm
and say
hala madrid
پاسخ
(11-27-2015, 09:05 AM)EA FAN نوشته است: سلام
من امسال شانسی شانسی شاخ شدم و رفتم تو شورا و اینا اما هرکاری میکنم ریاضی از 15 بالا نمیاد درحالی که سال پیش بیشترین درصد ریاضی تو ورودیارو خودم داشتم
امسال میخونم تست میزنم اما پایین میشه

تازه خیر سرمم سمپاد میرم

تقلب  S0 (2) S0 (2)
شوخی کردم خب شاید یکم مغرور شدی؟؟؟؟؟؟ 
یا مثلا موقع خوندن فک میکنی آسونن  این سوالا راحت از روش رد میشی همون سوال سر امتحان خفت میکنه 
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL
پاسخ
منم همانند دیگر اعضا روش خودمو دارم  S0 (2)
هر موقع مغزم بهم گفت که اماده ی درس خوندن هسش منم میرم درس میخونم. ممکنه اصلا مغزم خسته باشه و بهم نگه درس بخون. در این صورت نمیخونم. چون گر بخونم با نخوندنم هیچ فرقی نداره.
با این اوضا نمراتم خوبه و پایین 16 نمیاد. S0 (43)
شنبه فیزیک دارم فعلا که حوصله ی درس ندارم. چند ساعت دیگه مهمانی داریم. دیروز هم عروسی بودم.درکل بدبخت میشم  S0 (2)
پاسخ
دوستان فقط یه توصیه کلی میکنم!
با برنامه ریزی کارتونو انجام بدید! روزانه هم درس بخونید هم تفریح کنید!

که مثل من شب امتحانی نشید! Confused
پاسخ
(11-27-2015, 06:43 AM)Nothing Else Matters نوشته است:
نقل‌قول: آره این انتظار اطرافیان خیلی مهمه... ولی خب خود به خود پیش میاد وقتی تو چند تا امتحان رو خوب بشی بقیه انتظار دارن که امتحان های دیگه رو هم خوب بشی [تصویر:  wall.gif]
باو انتظار بقیه رو چیکار داری  S0 (2) من که یه بار فیزیک 20، یه بار هندسه 3 میگرفتمُ چی میگی  S0 (43) S0 (2)

برا رفع استرس هم قبل از امتحان، اگه صبح زود و زنگ اول هست توی راه مدرسه با آرامش قدم بزن... نفس عمیق بکش، روزمرگی مردم رو ببین، لبخند بزن، تاثیر نور خورشید روی زمین رو ببین. هووو کن و یکم با بخارایی که تو این هوای سرد ول میدی بیرون حال کن  S0 (2) ... هوا این روزا پاییزی هست تازه بیشتر هم میچسبه؛ صدای خش خش برگا که دیگه عملا باید استرس رو نابود کنه  S0 (2)
وقتی توی مدرسه رسیدی یه لبخند توأم با غرور بزن و جوری راه برو انگار بهترینی.( S0 (2) S0 (2) S0 (2) )طرف کسایی که ازشون خوشت نمیاد نرو... حتما برو پیش کسایی که بمب انرژین برا خودشون، (بیا پیش خودم  S0 (36) ) باهاشون بگو بخند. کلا استرس یادت میره اصن.
 وقتی هم که اولین قدمتو تو سالن گذاشتی یه نفس خیلی عمیق بکَش طوری که همه بفهمن  S0 (2) بد هم برو رو صندلی بشین  و تا وقتی برگه رو بهت میدن به چیزای خوب فک کن؛ مثلاً کارایی که دوست داری بعد از تموم شدن امتحان انجام بدی یا کسایی که دوستشون داری. فک کردن به اینکه فلان سوال رو بلدم یا نه. شاید یه نکته رو نخوندم باشم و ... به جز افزایش ترس و استرس عملاً چیزی ندارن. (همون قبلیا هم میپرن S0 (43) ) چون اون موقع نه میتونی چیز دیگه ای بخونی یا تمرین دیگه ای حل کنی. تلاشتو انجام دادی دیگه...
اگه امتحان میان ترم و این حرفا هم داشتی به جای قدم زدن تو راه مدرسه، تنهایی برو تو حیاط قدم بزن زنگ تفریح  S0 (2)

حمزه خودت میدونی من تو درس چطوریم و تو چطوری هستی دیگه S0 (2) نه ازین بدم میاد وقتی مثلا آدم نمره کم میگیره بعضی ها میگن فلانی نمرش کم شد ما دیگه چیکار کنیم... یا اینکه بعضی ها بیشتر میشن خودشونو میگیرن برای همین باید بهترین باشم S0 (43)  شاخ نشن S0 (2) بعدش انتظار بچه های مدرسه رو فاکتور بگیریم انتظار خانواده زیاد هست... هعی اگر همون زنگ اول میگرفتن که خیلی خوب بود ولی معلوم نیست یه امتحان زنگ اوله یکی اخره یکی وسطه:| مشکل اینجاست مثلا وقتی امتحان زنگ آخر هستش اینقدر استرسم زیاد میشه که بدخلق میشم. خودم از رفتارم با دوستام ناراحت میشم S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 100 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 652 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 751 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 773 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 671 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان