امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر
من که کل کتاب رو حفظ میکنم.برای امتحان ترم هم شب امتحانی هستم.
ولی اگه بخوام خیلی راحت نمره میگیرم نمی خواهم بگم اگه بخونم 20 میشم نه بلکه نمره خوبی میگیرم.
پاسخ
(11-27-2015, 01:45 PM)soheil sangari نوشته است: من که کل کتاب رو حفظ میکنم.برای امتحان ترم هم شب امتحانی هستم.
ولی اگه بخوام خیلی راحت نمره میگیرم نمی خواهم بگم اگه بخونم 20 میشم نه بلکه نمره خوبی میگیرم.

دقیقا مثل من..منم شب امتحانی ام...توی طول سال خیلی راحت برای امتحانای کلاسی با تقلب و اینجور چیزا نمره میارم برای امتحانای ترم هم به خودم فشارمیارم و معدل بالای 18 میارم.
پاسخ
یه توصیه برای دوستان گیمرهای دانش اموز(جو)
بین بازی و درساتون توازن ایجادبکنید.اول خودتونو توی اون درست بسنجید ببینین توی اون درس قوی هستین یا نه.بعد با توجه به اون برنامه ریزی دقیق بکنین برای خوندنش و از طرف دیگه بازی کردنتون.مثلا اگه توی ریاضی ضعیف هستین 2 3 ساعت کار کنین بعد 30 دقیقه تا 1 ساعت بازی بکنید و دوباره از اول.
سعی کنید بازی های رقابتی و بدون داشتن داستان رو موقعه امتحانات انجام بدین.بازی های فایتینگ یا ورزشی یا قسمت انلاین بازی ها.
امیدوارم تونسته باشم به دوستان کمک بکنم.
موفق باشید
That was just a dream

پاسخ
(11-27-2015, 01:50 PM)cttr نوشته است:
(11-27-2015, 01:45 PM)soheil sangari نوشته است: من که کل کتاب رو حفظ میکنم.برای امتحان ترم هم شب امتحانی هستم.

دقیقا مثل من..منم شب امتحانی ام...توی طول سال خیلی راحت برای امتحانای کلاسی با تقلب و اینجور چیزا نمره میارم برای امتحانای ترم هم به خودم فشارمیارم و معدل بالای 18 میارم.
با این وضعیت تو نهایی 4 هم نمی گیری. دوستانی بودن که با کیلو ها تقلب در طول سال و نخوابیدن تا صبح امتحان (به هوای مثلا درس خوندن)، به زور نمره ی 5 گرفتند. دیدم که دارم میگم. توصیه می کنم سیستم رو عوض کنید وگرنه بعد سه چهار تا امتحان به روغن سوزی و ... میوفتید.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
من که دوم دبیرستانم من تا راهنمایی 20 بود معدلم اما وقتی کنسول گرفتم دیگه خراب شدم......

من که درس خوندنم شده صب یه ساعت قبل امتحان.... S0 (31)

کلا وضعیتم داغون شده

توصیه من اینه که کنسول نخرید://///// 113
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
(01-08-2016, 09:08 PM)ice gamer نوشته است: من که دوم دبیرستانم من تا راهنمایی 20 بود معدلم اما وقتی کنسول گرفتم دیگه خراب شدم......

من که درس خوندنم شده صب یه ساعت قبل امتحان.... S0 (31)

کلا وضعیتم داغون شده

توصیه من اینه که کنسول نخرید://///// 113
دوست عزیز، کسی که واقعا بخواد بخونه، در اینجور شرایط‌ها به راحتی موفق میشه...! S0 (24) S0 (22)
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
خب خوندن بلد نیستم Wall
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
جمله ی "خورشید طلوع کرد" را به صورت جمله ی ادبی بنویسید.
جواب:خورشید تبسمی کرد.
(ناموسا مدیونید فک کنید فردا امتحان زبان فارسی دارم)
پاسخ
واقعا بازی کردن هم توی ایام امتحانات معظلیه برای خودش.
واقعا اعصاب ادم خورد میشه امروز فیزیک خوندم بعد نشستم uncharted بازی کردم داشتم زاویه ی پرتابی پرش های nate رو حساب می کردم :/ 
نمیشه بینشون یکی و انتخاب کرد
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
توصیه کرم بزرگ هم اینکه..آقا تو ایام امتحانات بیخیال گیم و بازی کردن بشید،گیم از دست نمیره اما امتحان و کم شدن نمرات جبران کردنش سخته مخصوصا بازی های اعتیادآور و وقت گیری مثل کلش اف کلنز..!
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 110 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 673 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 763 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 793 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 689 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان