امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر
سلام اقا امير اگر نشناختى من AM!N شيپورچى ام!
نكته هاى بسيار عالى بود و باعث شد من امتحان اولم رو خوب بدم يعنى رياضى رو ٢٠(نهايى) شدم كه بهم روحيه بده براى بقيه امتحانا!
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
But if I’m to choose between one evil and another"
 "then I prefer not to choose at all
Geralt of rivia

پاسخ
1)

وضعیت جسمانی خودت را در نظر بگیر
[align=right]تو زمانایی که خسته یا عصبانی یا شتاب زده یا حواس پرت هستی، درس نخون. زمانیکه مغز انسان تو حالت آرامش قرار داره، مثل یه آهنربا، اطلاعات رو جذب خودش میکنه. بر عکس زمانی که استرس داری، تلاشت برا یادگیری بی فایده س چون تو این حالت، مغز مانع ورود اطلاعات به داخلش میشه. هیچوقت زمانیکه فکرت مشغوله یه چیز غیر درسیه، خودتو مجبور به درس خوندن نکن که کردم نشد.!

Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(05-17-2014, 11:20 AM)'بازی_خور' نوشته است:
1)

وضعیت جسمانی خودت را در نظر بگیر
تو زمانایی که خسته یا عصبانی یا شتاب زده یا حواس پرت هستی، درس نخون. زمانیکه مغز انسان تو حالت آرامش قرار داره، مثل یه آهنربا، اطلاعات رو جذب خودش میکنه. بر عکس زمانی که استرس داری، تلاشت برا یادگیری بی فایده س چون تو این حالت، مغز مانع ورود اطلاعات به داخلش میشه. هیچوقت زمانیکه فکرت مشغوله یه چیز غیر درسیه، خودتو مجبور به درس خوندن نکن که کردم نشد.!

یه کاغذ بذار پیش خودت هر چی به فکرت می رسه بنویس بعدا بهشون فکر کن که بعدش میبینی به خاطر علاقه نداشت به درس بود این فکرا میومد تو مخت و شایدم فکک نکنی بهشون.بهترین راه اینه که یه چند دقیقه بشینی و به هیچی فکک نکنی اولاش سخته ولی بعدش می تونی راحت به درست برسی
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
سلام ، در ادامه صحبت دوست عزیزمون ایستگاه ،من یک راه کار های خوبی برای موفقیت در امتحانات ارائه دادم که به نظرم صد درصد شدنیه ، فقط یادتون  باشه که اینا خیلی مهمه 
هر کاری رو که می خوای انجام بدی ، اول باید با خودت فکر کنی که اون کار خیلی خوبه و دوستش داری ، به قول یارو گفتنی باید در مواجهه با کارها چنین گفت: " خوب یا بد ، باید دوستش داشت "
بذار یه مثال ِ پیامبر اینا برات بزنم ولی زیاد تو حاشیه نمیرم ، فقط یه کلمه میگم : " ابراهیم و پسرش"
خودت یکم بهش فکر کن ، سعی نمی کنم ذهنتو با حرفای خودم پُر کنم ، در ضمن یادت باشه که " بهترین راه برای قبولی در امتحانات خرداد ، اینه که بیشنی برای خودت قانون وضع کنی ، بعد بشینی به خوب یا بد بودن این قانونات فکر کنی و برای خودت اینا رو ثابت کنی ، در ضمن ، یادت باشه که یادداشت کردن این چیزا رو برگه به هیچ درد نمی خوره ، اینا رو باید توی یه محیط ِ بی کران و مهم یادداشت کرد یعنی « مغز » " 
در امتحانات موفق باشی *** امیرحسین زارعی
( بهترین راه موفقیت در هر کاری اینه که به خودتون غلبه کنین ، کنترل ِ خودتون ، دست ِ خودتون باشه و به هیچ جزء دیگه ای اجازه دخالت ندین ، چیزی که میدونین خوبه ، یعنی خوبه و چیزی که فکر می کنین بَده ، بَده . پس برای موفقیت با خودتون عهد و پیمان کنید که همین الان بلند میشم میرم درس می خونم ؛ و این کارو هم بکنید ، اگه همین الان این کارو نکنید ، بهتون قول میدم پشیمون میشید . " خودم ؟ راستشو بخواید الان ساعت 1 نصفه شبه و درس خوندن زیاد به دردم نمی خوره ، فردا هم امتحان نیست پس فرداس ، بعدشم واسه امتحان زیاد خوندم بلدم : دی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
* راستی ، یک چیزی رو یادم رفت بهتون بگم ، یکی از دلایل اصلی موفقیت من در این امتحان آخری ورزش بود ، معاشرت با دوستان بود و این که با کمک فقط یک جمله از آقای خردمندی ، معنی « رهایی از زندگی » را در موردِ دنیای مجازی درک کردم ؛ و فهمیدم که این دستگاه های به قول بزرگا عجق وجق ، زیاد ارزش ندارن ، چیزی که انسان رو انسان می کنه ، تلاش برای زندگی ِ خوبه ، نه این که بشینی یه جا و ... 
خسته شدم آقا ، فقط فکر کردن با خودتون و تصمیم قاطع یادتون نره و این که این تصمیمتونه که شما رو از پشیمونی دور می کنه
راستی ، این ستاره ها رو خودم گذاشتم خدای نکرده کلمه ی نا مشروع نیست
پاسخ
کار از این کارا گذشته تیر کنکور دارم هیچی هم نخوندم از بس میری کتاب میبینی مثل یکی ار این باس فایت های resident evil میمونه .
تازه watch dogs هم هست . [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
شکلات که سر امتحان نمیزارن بخوریم ولی آب و بیسکوییت تو کنکور میدن .
پاسخ
 بروز رسانی پست بدلیل ایام امتحانات.
پست به یکی از موضوعات مهم ماه تبدیل شد.
برای شرکت در موضوع و بهتر شدن کیفیت نظرات،از بحث های بیخود بپرهیزید و اسپم ندهید.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
امیدوارم دوسان امتحانشون رو به خوبی بدن

یکی از نکاتی که به نظر من خیلی مهمه :

همیشه تا آخر وقت امتحانات وایسید حتی اگه همش رو نوشتید بعضی وقتا ممکنه چیز بیشتری یادتون بیاد باور کنید حتما کمک می کنه که با خیال راحت از سر جلسه امتحان بیرون بیاید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
من که تازگیا تا ورقه رو میدن هرچی سوال خوندم یادم میره.استرسم دارم در حد لالیگا.هرکاریم میکنم استرس نداشته باشم نمیشه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  13564605061.jpg]
پاسخ
یه چند پیشنهاد دارم واسه دوستان.
اینکه هیچ وقت شبا بعد از ساعت ده یازده (زمانی که خواب میاد)درس نخونید.کلا هر چی بخونید یعنی نخوندید تجربه ثابت کرده.
دوم به تغذیه تون اهمیت بدین.کلا چیزای آت آشغال نخورید کلا از نظر روحی و فکری داغون میکنه.
سوم اینکه روزانه حداقل هفت ساعت و حداکثر بخوابید نه کم بشه نه زیاد...
و برای حفظ تمرکز هم خودتون رو از تعلقات رها کنید...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگر انسان خوبی نیستید لا اقل حیوان کثیفی نباشید....
پاسخ
تنها درسی که ازش میترسم :
امتحان عملی Adobe Director هست نمره قبولی از چهاردهه!!![img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
کلا وضعیت من تو امتحانات عملی خرابه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  m51x_photo_2016-10-04_19-13-01.jpg]

We all start with innocence, but the world leads us to guilt.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 100 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 652 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 750 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 773 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 671 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان