امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر
دوستان منم یه پیشنهاد میدم که هر وقت انجامش میدم میرم سراغ درس
به نظر من این یک ماهی که مونده خودتون رو زندانی نکنید
منظور از زندانی چی؟
منظورم اینه
 کامپیوتر رو برداریدS0 (43)
یا بازی نکنید
برید توی یه اتقاق در رو ببندید تا مجبور نشید طرف بازی بروید S0 (25)
و خیلی چیز های دیگری که انجام میدید برای اینکه درس بخونید 
من میگم مثلا فردا امتحان دارید و تا اون موقع کلا با خواب و حمام کردن و دستشوی رفتن و غذا خوردن 9 ساعت وقت دارید.
ناهایتش 2 ساعت برای کار های خط بالایی میره میمانه 7 ساعت S0 (43)
خوب بستگی به خود کاربر داره که چندم ولی این دلیل بیش تر به درد سال دوم و سوم دبیرستان میخوره و به درد بقیه نمیخوره S0 (25)
خوب بریم سراغ موضوع
اول برید توی پارکی یا  حیاطی که آب و هوای خوبی داشته باشه درس بخونید به جان خودم اصلا  فکر بازی  از سر آدم بیرون میبره ولی نهایتا تا چه قدر این کار به درد بخوره ما که اگه یک روز بازی نباشه دیگه بدنمان کار نمیکنه S0 (25)
خوب بگیم 1 ساعت با این کار رفت خوب همین کافی حالا باید تنها کاری که بکنید اینه که هر کاری دوست دارید انجام بدید از بازی کردن تا ..
فقط یه نکته بگم که خیلی مهمه لای خودتان ساعت نگیرید که نیم ساعت دیگه باید درس بخونم چونکه نمیخونید هی میگید حالا نیم ساعت دیگه بازی میکنم بعد درس میخونم این روند همین طور ادامه داره، حالا شما رو نمیدونم ولی من اینطوری هستم S0 (43)
خوب نهایتش 1و نیم ساعت با این کار گذشت و بیایم یکم استراحت کنیم و آبی به بدنتان بدید 2 ساعت گذشته با اون 1 ساعتی که درس خوندید، از 7 ساعت 4 ساعت میمانه
خوب برای اینکه درس بخونید مکان درس خوندنتون رو عوض کنید چون مکان تکراری به آدم موج منفی میده دیگه همین روند بالا رو اجرا کنید تا کل کتاب رو بخونید حالا قسمت اصلیش
صبح که بیدار شدید حتما صبحانه لبنیات یا تخم مرغ بخورید بعد لازم هست که صبح ها درس بخونید چون میگن صبح ها از وقتی که فرد بیدار میشه تا 1 ساعت بعدش هرچی بگه و بخونه تا آخر عمرش فراموش نمیکنه، بعد صبح هم کل درس رو یه بار مرور کنید تمامه برای سر امتحان هم هیچ استرسی نداشته باشید و به خودتون اعتماد داشته باشید آخه من به خودم اعتماد ندارم جواب درست رو مینویسم ولی نگاه بغل دستی میکنم و مال اونو مینویسم، وقتی که امنحان تموم بشه و جواب سوال رو نگاه میکنم توی کتاب از خونه صورتم اینطوری میشه   S0 (43)
امیدوارم تا حدی کمکتون کرده باشم.
پاسخ
برای یه گیمر که الان بعد دوسال GtA V براش اموده یه راه بیشتر نداره
تقلب
هرکی روش تقلب خواست بنده در خدمتم
با اید یاهوم تماس بگیرید
ID:Purya_Acghari
پاسخ
(05-09-2015, 06:27 PM)Purya_Cr7a نوشته است: برای یه گیمر که الان بعد دوسال GtA V براش اموده یه راه بیشتر نداره
تقلب
با اید یاهوم تماس بگیرید

شما خسته نباشی خیلی زحمت می کشی.
خب تقلب رو همه بلد هستند یعنی اگه یه دانش آموز در طول دورانی که درس می خونه تقلب نکنه اصلا اون شخص دانش آموز حساب نمیشه.
هر شخص به عنوان یک محصل باید روش های خاص خودش رو بستگی به موقعیتی که در مدرسه داره در لحظه طراحی و اجرا کنه.
این که شما بیایی آموزش تقلب بدی فایده ای نداره چون شاید روش های شما در مدرسه ی شما کارساز باشه ولی با همون روش در مدرسه ی دیگه کارساز نیست و یا احتمال 50 50 هست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(05-09-2015, 07:23 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-09-2015, 06:27 PM)Purya_Cr7a نوشته است: برای یه گیمر که الان بعد دوسال GtA V براش اموده یه راه بیشتر نداره
تقلب
با اید یاهوم تماس بگیرید

شما خسته نباشی خیلی زحمت می کشی.
خب تقلب رو همه بلد هستند یعنی اگه یه دانش آموز در طول دورانی که درس می خونه تقلب نکنه اصلا اون شخص دانش آموز حساب نمیشه.
هر شخص به عنوان یک محصل باید روش های خاص خودش رو بستگی به موقعیتی که در مدرسه داره در لحظه طراحی و اجرا کنه.
این که شما بیایی آموزش تقلب بدی فایده ای نداره چون شاید روش های شما در مدرسه ی شما کارساز باشه ولی با همون روش در مدرسه ی دیگه کارساز نیست و یا احتمال 50 50 هست.
یعنی چی دانش آموز نیست من خودم واقعا تقلب نکردم تو عمرم یا مثل مرد افتادم یا مثل مرد پاسیدم والا S0 (43)
تا دلتون بخواد تقلب رسوندم اما حتی یه بار ورقه یه سال پایینی گرفتم براش نوشتم اما خودم 1 سوال از کسی تقلب نگرفتم
خو من الان افسرده شدم 241 یعنی اونهمه درس خوندم دانش آموز نبودم؟ چی بودم؟ اصلا دانشجویی که واحد نیوفته و مشروط نشه دانشجو نیست؟( من یه ترم شدم) S0 (25)
امیدورام شما هم افسردگی بگیری Barare
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
این تقلب تقلبی که میکنی تا کی میخواد کمکت کنه؟ نهایتش یک امتحان دو امتحا و .... ولی آخری گیر بی افتی 167
منکه در سخت ترین شرایط هم تقلب نمیکنم
پاسخ
من با اینکه مثلا بریم تو اتاق در و قفل کنیم موافق نیستم در کل تا وقتی آدم یک چیزی رو نخواد شاید بتونه اون کارو انجام بده اما هیچ وقت نمیتونه به درستی انجام بده .
با صبح خوندن هم موافقم چون خودم استفاده کردم و نتیجشم دیدم .
پاسخ
خب ببین میثم جان شما دانش آموز هستی ولی برای تکمیل دوره ی آموزشی باید تقلب کنی حالا تقلب هم دادی ایرادی نداره ولی تقلب کردن جز یکی از مهم ترین وظیفه ها در دوران دانش آموزی هست.یعنی اساسا خیلی حال میده تقلب کردن و تقلب دادن حالا افسرده نبش برای شادی روحت هم بگم من دیگه درس نمی خونم پس نمی تونم افسرده بشم من در دوران دنش آموزی این امتحان سخت رو پشت سر گذاشتم.
اون قضیه توی اتاق حبس شدن که مگه زندانی هستیم که خودمون رو حبس کنیم یه جا تازه اینجوری برای خیی ها بیشتر حواسشون پرت موضوعات دیگه میشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(05-09-2015, 08:12 PM)مجید نصر نوشته است: خب ببین میثم جان شما دانش آموز هستی ولی برای تکمیل دوره ی آموزشی باید تقلب کنی حالا تقلب هم دادی ایرادی نداره ولی تقلب کردن جز یکی از مهم ترین وظیفه ها در دوران دانش آموزی هست.یعنی اساسا خیلی حال میده تقلب کردن و تقلب دادن حالا افسرده نبش برای شادی روحت هم بگم من دیگه درس نمی خونم پس نمی تونم افسرده بشم من در دوران دنش آموزی این امتحان سخت رو پشت سر گذاشتم.
اون قضیه توی اتاق حبس شدن که مگه زندانی هستیم که خودمون رو حبس کنیم یه جا تازه اینجوری برای خیی ها بیشتر حواسشون پرت موضوعات دیگه میشه.

بنده که در سال سوم راهنمایی به اندازه تمام عمر بعضی از افراد تقلب کردم ( هیچ وقت یادم نمیره ) .
در کل اگه راه و روشش رو بلد باشی خیلی خوبه .
من به شخصه در طول مدرسه تمام درسام رو تو مدرسه خوندم و میخونم ( واسه امتحانات ) . تو خونه اصلا دلم به سمت درس نمیره .
پاسخ
مجید جان تو یه روشی بلدی درمورد امتحان انگلیسی یه چند مورد بگی بشم
من همه رو بلدم ولی سر امتحان انجور میشم Confused0 (28):
یعنی انگار یه حسی میاد درونم و هر چی انگلیسی حفظ کردم و خوندم توی اون لحظه میره 
یه راه حلی برام بگو تا انجام بدم بخدا اصلا هیچ کدومشو بلد نیستم سر امتحان ولی میام بیرون از جلسه ی امتحان همش میاد تو ذهنم S0 (43)
آخرین سال هم هستیم و میریم برای دانشگاه، خراب نکنیم این درس رو S0 (25)
پاسخ
(05-09-2015, 08:20 PM)HOSSEIN COD نوشته است: مجید جان تو یه روشی بلدی درمورد امتحان انگلیسی یه چند مورد بگی بشم
من همه رو بلدم ولی سر امتحان انجور میشم Confused0 (28):
یعنی انگار یه حسی میاد درونم و هر چی انگلیسی حفظ کردم و خوندم توی اون لحظه میره 
یه راه حلی برام بگو تا انجام بدم بخدا اصلا هیچ کدومشو بلد نیستم سر امتحان ولی میام بیرون از جلسه ی امتحان همش میاد تو ذهنم S0 (43)
آخرین سال هم هستیم و میریم برای دانشگاه، خراب نکنیم این درس رو S0 (25)

زبان انگلیسی درسیه که اصلا حفظی نیست و فقط باید بفهمی و درکش کنی .
خدارو شکر من در طول دوران تحصیلیم هیچ وقت با زبان انگلیسی مشکل نداشتم .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 140 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 707 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 792 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 824 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 715 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان