امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند ایده پرداز
Smile 
سلام دوستان عزیز،تیم بنده Ariana games  تصمیم داره که یک بازی کوچک برای سیستم عامل اندروید بسازه،حالا نیاز به یک ایده پرداز خوب داریم،ایده پرداز ها هم معمولا زیاد بازی میکنن دوستان هم مشالله گیمر حرفه ای هستن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یه مقدار درباره این پروژه میگم .

[تصویر:  44697782647088643264.jpg]

بازیی که قراره بسازیم ،یک پروزه کوچک و کوتاه مدت هست.
گرافیک دو بعدی هست.
سبک: Jumping -فانتزی-سکو بازی - مانند بازی : Doodle Jump
انجین : Game Maker Studio-Unity 4
با توجه به اینکه بیشتر بازیهایی که عرضه میشوند از ایده های تکراری همچون وجود " زامبی" در گیم پلی استفاده میکنن،ما تصمیم داریم علاوه بر اینکه بازیی در این سبک پرش (سکو بازی) میسازیم ،ایده ای درون بازی وجود داشته باشه که بازیکن از بازی پیشرو خود "زده" نشه،در واقع فرض کنیم بازیی مثل Doodle Jump قراره بسازیم ولی نمیخوایم ایده اصلی بازی رو در پروزه خودمون قرار بدیم ، تصمیم داریم بهترین ایده های شما رو انتخاب و در گیم پلی استفاده کنیم.

لطفا ایده هاتون رو برام پیام خصوصی بدید و هر کدوم که بهترین بود ،اون فرد به عنوان ایده پرداز تیم شروع به کار میکنه. اگه لزومی هم بود میتونید با ایمیلم در تماس باشید.تشکر

پاسخ
سلام من یک ایده یک ایده ی خوبی دارم :)
پاسخ
با سلام خدمت شما دوستان عزیز ، بنده یک ایده به همراه سناریوی بازی دارم ، بازی بنده بصورت آنلاین و تحت وب است و گرافیکش شبیه به تراوین است ، در این بازی بازیکنان برای حکمرانی در یک سرزمین باهم به مبارزه می پردازند ، بیشتر از این نمی تونم توضیح بدم ، داستان بازی رو برای بازی خور ها که توضیح دادم بسیار استقبال کردند ، نیاز به یک تیم دارم برای ایجاد این بازی...میشه گفت سبکی جدیده ، بازی یجورایی رو در رو است ، میشه بصورت بازی اندرویدی هم در آورد ولی من پیشنهادم تحت وب است. شماره تماس بنده 09331144860 من میلاد مغنیانی هستم ، خودم برنامه نویسم و 3 سال سابقه برنامه نویسی به زبان C#.net رو دارم. وبهم کار کردم البته گرافیکم خوب نیست ولی کد زدنم خوبه ، MVC.net کار کردم و یک سایت به آدرس notesoon.ir طراحی کردم.منتظرم.
پاسخ
من یه ایده برای ساخت بازی دارم ولی برای اندروید مناسبه در صورتی که مایل به همکاری باشید پ خ بدید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نیازمند یک بازینامه نویس و ایده پرداز aaaaz 19 8,333 11-01-2016, 03:10 PM
آخرین ارسال: Salarsard
  نیازمند یک متخصص در زمینه دیکد و ویرایش بازی ها doostanehsoft 0 1,621 05-09-2014, 02:25 PM
آخرین ارسال: doostanehsoft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان