امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند یک بازینامه نویس و ایده پرداز
سلام دوستان من دنبال یک ایده پرداز و داستان نویس هستم  اگه کسی هست خودشو معرفی کنه
پاسخ
تاپیک ته بی محتوا...ی ذره توضیح بده ببینیم چی میگی...

میخای چیکار کنی؟
بازی بسازی؟

پاسخ
من ایده پرداز خوبی هستم اما برنامه نویسی بلد نیستم.
ُSHMShayan
پاسخ
ما میخوایم یک بازی بسازیم که داستان بازی در دوران هخامنشیان اتفاق میوفته حالا ما یک ایده میخوایم که داستان درباره چی باشه این بازی صد در صد اپن ورد خواهد بود
پاسخ
(06-24-2014, 02:01 PM)'Amir Game' نوشته است: تاپیک ته بی محتوا...ی ذره توضیح بده ببینیم چی میگی...

میخای چیکار کنی؟
بازی بسازی؟

ملت فقط میخوان به هم گیر بدن :|

نه ایشون میخوان ایده پرداز و داستان نویس جمع کنن که نحوه ی قهرمانی تیم ملی ایران در جام جهانی رو به زیبایی شرح بدن :| _ انجمن گیم هستا مثلا

بابت اسپم هم معذرت
پاسخ
این بازی پروژه بسیار بزرگی هست نمیدونم چرا کسی نمیخواد همکاری کنه
پاسخ
(06-24-2014, 05:51 PM)'aaaaz' نوشته است: این بازی پروژه بسیار بزرگی هست نمیدونم چرا کسی نمیخواد همکاری کنه

متاسفانه تو این زمینه هرکسی سر رشته و اطلاعات کافی نداره.
تو چند جای دیگه هم مطرح میکردید تا شاید داوطلب پیدا شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
ما ابتدا میخواستیم درباره جنگ ها بازی بسازیم اما بعد دیدیم جنگ پایان خیلی زودی داره و سریع تموم میشه الآن یک ایده میخوایم اول به ذهنمون رسید که با اهریمنان و هیولا بجنگه بعد دیدیم که جالب در نیومد الآن ما به دنبال یک ایده قوی هستیم
پاسخ
(06-24-2014, 06:43 PM)'aaaaz' نوشته است: ما ابتدا میخواستیم درباره جنگ ها بازی بسازیم اما بعد دیدیم جنگ پایان خیلی زودی داره و سریع تموم میشه الآن یک ایده میخوایم اول به ذهنمون رسید که با اهریمنان و هیولا بجنگه بعد دیدیم که جالب در نیومد الآن ما به دنبال یک ایده قوی هستیم

درود... لطفا شهرتون و آی دی اسکایپ یا یاهو مسنجرتون رو برام پیام خصوصی کنید... درضمن هرکسی که ایده ای هم داشته باشه پیشنهاد نمیده چون میخواد خودش بازی رو بسازه... در کل مشخصاتتون رو برام پیام کنید تا با هم حرف بزنیم...

James P. Ark
پاسخ
من یه ایده دارم بازیش تو سبک اسکایریم(شوم شخص-شمشیر زنی) هست اپن ورد هم هست.داستانش هم کاملا ایرانی با کمی تغییر هست بازیش هم 7 تا باس فایت(غول) داره(شایدم 8 تا) تغریبا  پایانش هم بازه.توی بازی هم دیو و هیولا وجود داره شخصیت اصلی بازی هم خیلی نیرومند هست و شمشیر زن ماهریه و یه اسب تیز پا و زرنگ هم داره.تا حالا هم سه سری دشمن براش در نظر دارم.کلا ایده ی خوبیه به 4 5 تا از گیمر های مورد اعتماد خودم گفتم استقبال خوبی کردن.ولی هنوز ایده خودم رو روی کاغذ نبردم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile نیازمند ایده پرداز MASOUD_H 3 2,965 04-23-2015, 11:58 PM
آخرین ارسال: kamal_s67
  نیازمند یک متخصص در زمینه دیکد و ویرایش بازی ها doostanehsoft 0 1,622 05-09-2014, 02:25 PM
آخرین ارسال: doostanehsoft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان