امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پادکست صوتی طنز (اختصاصی انجمن گیمفا) | موضوع این هفته قتل در کوچه های گیمفا
Music 
{به نام الله}
سلام به همه عزیزان این تاپیک رو ایجاد کردم تا پادکست های طنز رو اینجا قرار بدم خب من یه کاری رو با lord mahdi شروع کردم که خب استقبال قابل قبولی شد ازش و تصمیم گرفتم این کار رو ادامه بدم تا خنده برای لحظه ای هم که شده بر لبان شما بنشیند البته تا اونجایی که بتونم از کسانی که صدای خوبی برای گویندگی دارند در صورت تمایل ازشون استفاده کنم تا تنوع بالا باشه. اگر صدای مناسبی دارید یک تست بفرستید
قوانین
  1. اسپم ممنوع
  2. توهین و تمسخر این کار و موضوعات و اتفاقات رخ داده در آن به هر روشی ممنوع است.
  3. اگر انتقادی دارید با دلیل بگویید مثلا: (نمی دونم چرا یه جوری بود) این مورد قبول ما نیست.
دوستان ما از ساده ترین امکانات استفاده می کنیم پس اگر در کار نویز بود تعجب نکنید! اگر volume پایین است از نرم افزار pot player استفاده کنید. امیدوارم در آینده کار هایی با کیفیت ارائه بدیم.

[تصویر:  61095371999153195201.jpg]

گویندگان قسمت اول » علی خانی (Lightninghero)
گویندگان قسمت دوم » علی خانی، سروش نژاد عبدالحسینی، مهدی اسلام زاده (Lord Mahdi)
گویندگان قسمت سوم » علی خانی، محمد براتی

علی خانی در نقش : isapor123، BadBoy4Ever، The Wise Geralt، AMIR_PC، Mohammad Reza Sahraee، Admin، مجید‌نصر
سروش نژاد عبدالحسینی در نقش : Rasoul_76
مهدی اسلام زاده در نقش : lord mahdi (خودش)،محمد هاردلاین، نامی، کوروش سیامکی
محمد براتی در نقش(قسمت سوم) : Nami
علیرضا رنجی(white.wolf)در نقش (قسمت چهارم):محمد رضا سحرایی،محمد سعید خزایی

داستان: مجید نصر یکی از برترین کارآگاه های گیمفا بود که دنبال شخصی مرموز و وحشی به نام bad boy بود bad boy قبلا در گیمفا کار می کرد و خیلی پیش رفت کرده بود در کارش اون می خواست به قدری پیش رفت کنه که بتونه اسم و رسمی در گیمفا داشته باشه و کم کم برسه به پادشاهی ولی کارآگاه مجید نصر از این موضوع با خبر شد و به رئیس کل admin که قدرت بخش بزرگی از گیمفا رو داشت خبر داد و پس از طی مراحلی bad boy از کار برکنار شد. bad boy بعد از این اتفاق تصمیم گرفت از راه سخت تری به پادشاهی برسه و یک باند تروریستی برای خودش دست و پا کرد،اون که دوستای خلاف کار زیادی داشت ازشون کمک خواست یکی از خلاف کار های معروف عیسی پور بود...اون حملات زیادی به گیمفا کرد اما بی فایده بود چون گیمفا از یه سیستم محافظتی خیلی قوی برخوردار بود کار آگاه مجید نصر از admin دستور گرفت تا یک بار برای همیشه کار این موجود شیطانی رو تموم کنه و مجید نصر توسط گروهش تونست عیسی پور رو به دام بیندازه و... بالاخره به bad boy رسید. ادامه داستان رو به صورت صوتی بشنوید...

.
.
.
.
.
.
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
یعنی یه دست بزنید هم واسه استاد لایتنینگ زود تند سریع  S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62)

شدیدا عالی 
به شخصه که از خنده پاره شدم واقعا حرف نداره کارتون بچه ها
امیدوارم خیلی سریع این قضیه برسه به جایی که لیاقتشو داره در حد تیم ملی 
و البته امیدوارم سرنوشت من تو داستان به جاهای باریک نکشه  S0 (2) S0 (2) S0 (2)
شدیدا منتظر قسمت چهارم هستم  113
پاسخ
فکر کنم اگر lord mahdi به نویسندگی ادامه بده همه مردن S0 (2) یکم زیاده روی کرده حتما بهش می گم
پاسخ
عیسی پور مگه اصن مغز داره S0 (45)
پاسخ
(03-16-2016, 05:00 PM)cttr نوشته است: عیسی پور مگه اصن مغز داره S0 (45)

سلام‌العلیکم
از قبل هم پیش‌بینی کرده بودیم که اگر پست ایجاد شود، افرادی جهت تمسخر و توهین، اقدام به نظردادن می‌کنند. پس قانونی رو در پست اول قرار دادیم. اگر مطالعه نکردید، الان وقت مناسبی برای این کار هست.
2. توهین و تمسخر این کار و موضوعات و اتفاقات رخ داده در آن به هر روشی ممنوع است.

با افراد خاطی حتما برخورد لازمه صورت خواهد گرفت. پس چه بهتر حرف اول و آخر رو در همین ابتدا گفته شود.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
قانون قانون هست دوست و دشمن نمی شناسد اگر شوخی می خواهید بکنید می توانید به پروفایل آن فرد مراجعه کنید
پاسخ
ایده خوبیه حتما ادامه بدید قسمت اول و دومو که گوش دادم خیلی جالب امیدوارم که موفق بشید و ادامه بدید و گویندگان هم واقعا عالی هستند موفق باشید  S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
(03-16-2016, 04:56 PM)Lightninghero نوشته است: فکر کنم اگر lord mahdi به نویسندگی ادامه بده همه مردن S0 (2) یکم زیاده روی کرده حتما بهش می گم
   اتفاقا کل جذابیت داستان به همین مرگاست! امضای سریال هایی مثل TWD و Game of thrones همین کشتن متعدد شخصیت های مهم داستانه. فیلم هندی نیست که سه نفر برن کل یه پایگاه رو درو کنن بعد، از سه تا، چهار تاشون بیان بیرون! کلیت داستان ـه که آبکی و ضعیفه ... صداگذاری ها خیلی خوبه (مخصوصا بد بوی و امیر پی سی)، طنزش عالیه (کسی میدونه خرما کدوم طرف میدن!) ...
برای دفعات بعدی که خواستی از این دست پادکست صوتی درست کنی، رو یه داستانی تمرکز کن که قابلیت پرداخت و گسترش بالایی داشته باشه.
در کل قشنگ بود. آفرین!
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
بنظرم یکی از بهترین بخش های تفریحی انجمنه (فکر کنم فقط یه بخش تفریحی داریم S0 (2) )
الحق کارتون ایول داره. خسته نباشید ...
خیلی خیلی خنده دار بود. همین روند رو ادامه بدید قطعا به یکی از پربازدید ترین بخش های انجمن تبدیل میشه.
فقط به عنوان یه پیشنهاد: سعی کنین جلوی نام گوینده ها نقشی که بازی می‌کنند رو هم بگید...

خدا قوت.. خسته نباشید S0 (29)
پاسخ
عالی بود خسته نباشید  113
شرایط ثبت نام در گروه شورشیان چیه ؟ S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گیمفا در تسخیر نویسندگان | 8 نویسنده برتر گیمفا Maziyar Hemmati 37 16,640 11-26-2017, 01:12 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
Video ماجرا های گیمفا | اگزوشیست ها Lightninghero 7 3,103 03-13-2017, 06:17 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
Music ماجرا های گیمفا | پایانی برای آغاز Lightninghero 18 7,345 09-24-2016, 04:38 PM
  ترول های انتقادی گیمفا Farhan 272 69,705 07-22-2016, 04:36 PM
آخرین ارسال: HeathcliffAndrewLedger
Music ماجرا های گیمفا | من بهترینم! Lightninghero 18 6,215 06-09-2016, 01:01 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان