امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلی استیشن 4
من یک پسر 28 ساله هستم دنبال کنسول بازی میگردم که بتونم توی بازی نقش آفرینی کنم
لطفا یه راهنمایی کوچیک بفرمایید در مورد اینکه کنسول پلی استیشن پرو بخرم یا معمولی چون هرکسی یه چیزی بهم میگه توی بازار یکی میگه 2116 یکی میگه 2115 و من نمیدونم چه فرقی دارن
و اینکه چند جا بهم معرفی کنید که قابل اطمینان باشن بابت خرید و قیمتشون مناسب ممنونتون میشم
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت شما کاربر گرامی.به نظرم پرو از همشون بهتره و خودم نیز پرو رو دارم و بسیار ازش راضی هستم و اگر این را نیز نخریدی،به نظرم ریجن2 یک ترابایت رو بخر.

با تشکر از شما.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
(11-27-2018, 04:10 PM)VAHID NIKI نوشته است: من یک پسر 28 ساله هستم دنبال کنسول بازی میگردم که بتونم توی بازی نقش آفرینی کنم
لطفا یه راهنمایی کوچیک بفرمایید در مورد اینکه کنسول پلی استیشن پرو بخرم یا معمولی چون هرکسی یه چیزی بهم میگه توی بازار یکی میگه 2116 یکی میگه 2115 و من نمیدونم چه فرقی دارن
و اینکه چند جا بهم معرفی کنید که قابل اطمینان باشن بابت خرید و قیمتشون مناسب ممنونتون میشم

سلام ps4 pro روی بعضی بازی ها 4k واقعی و روی بعضی بازی ها 4k به صورت up-scale رندر میده. و این یعنی ک شما باید تلویزیون 4k هم داشته باشید که مهم ترین مسئله هست. 
بازی های نقش افرینی چون بیشتر به صورت Open-world هستن پس 4k واقعی اجرا نمیشن توی ps4 pro.

پیشنهاد من اینه ک ps4 معمولی بگیرین که تقریبا 4 میلیون و 200 درمیاد ( اگه میخواین pro بخرین باید تلویزیون یا مانیتور 4k هم بخرین که بیشتر از 10 میلیون در میاد واستون)
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
سلام اگر براتون کیفیت بازی مهم نیست میتونید xbox 360 یا ps3 خریداری نمایید البته اگر نمیخواهید هزینه ی زیادی بپردازید، در صورتی که هزینه براتون مهم نیست PS4 بهترین گزینه برای شما هستش
پاسخ
چه نظرات گوهر باری.عزیز در برتری ps4 pro هیچ شکی نیست اگه اختلاف قیمتش برات مهم نیست و ازین لحاظ مشکل نداری proبگیر حتی اگه تلویزیونت full hd هست.چون حتی روی تلویزیون full hd هم برتری هایی نسبت به کنسول معمولی داره.مثلا رزولیشن fullhd رو کامل بهت میده فریم بهتری هم بهت میده ولی معمولی معمولا رزولیشن پایینتر و فریم پایینتری بهت میده.
پس نگاه نکن که تلویزیون 4kنداری اگه از لحاظ مالی میتونی  pro بگیر.اگرم نداری که دیگه حرفی نمیمونه یه معمولی بگیر.

در مورد ۲۱۱۵ و ۲۱۱۶ سری ساخت کنسول هست که معمولا هر چی جدیدتر میشه طراحی بهتر میشه البته برتری خیلی خیلی خیلی ناچیزه و اونقدر مهم نیست.۲۱۱۶ بگیر ولی خودت رو خیلی درگیر این مسعله نکن میگم اختلافش با سری قبلش نزدیک به صفره.یه مسعله دیگه شاید کنسول  proنتونه تو خیلی بازی ها 4kواقعی بهت بده ولی بازم نسبت به کنسول معمولی رزولیشن خیلی بالاتری میده فریم ریت بالاتر یا حداقل باثبات تری هم میده.ناسلامتی قدرت گرافیکش ۲ برابر کنسول معمولی هست
پاسخ
سلام عزیز.پیشنهاد من هم ps4 pro چون تو بازی های open world وrpg بهترن کیفیت رو در اختیارتون میزاره ولی اگه میخواید ps4 pro بگیرید باید یه تلویزیون 4kهم بگیرید.شما باید سقف قیمت را تایین میکردید تا ما پیشنهاد بدیم.ps4 pro رو پایین ترین قیمت بخاین بگیرین 6تومن در میاد.درباره تلویزیون هم بگم اگه دارید که هیچ اما اگه میخوای بخری پیشنهاد من sony braviaهستش که هم 4kهم کیفیت خوبی میده هم قیمتش خوبه و هم پی اس و تلویزیون وقتی با هم ست بشن شرکت سونی یه قابلیت خفن در اختیارتون میزاره که من نمیگم چیه S0 (2) انشالا خودوتون بفهمید.فقط اگه این دوتا رو خریدید برید بادیگارد پستچی شین اینجور اتفاقی نیفته:
[تصویر:  k9n_images.jpg]
به اینه ماشین دقت کنید.
gaming is my DNA

[تصویر:  2ynw_sss.jpg]
پاسخ
(04-01-2019, 04:25 PM)alisalar11 نوشته است: سلام عزیز.پیشنهاد من هم ps4 pro چون تو بازی های open world وrpg بهترن کیفیت رو در اختیارتون میزاره ولی اگه میخواید ps4 pro بگیرید باید یه تلویزیون 4kهم بگیرید.شما باید سقف قیمت را تایین میکردید تا ما پیشنهاد بدیم.ps4 pro رو پایین ترین قیمت بخاین بگیرین 6تومن در میاد.درباره تلویزیون هم بگم اگه دارید که هیچ اما اگه میخوای بخری پیشنهاد من sony braviaهستش که هم 4kهم کیفیت خوبی میده هم قیمتش خوبه و هم پی اس و تلویزیون وقتی با هم ست بشن شرکت سونی یه قابلیت خفن در اختیارتون میزاره که من نمیگم چیه S0 (2) انشالا خودوتون بفهمید.فقط اگه این دوتا رو خریدید برید بادیگارد پستچی شین اینجور اتفاقی نیفته:
به اینه ماشین دقت کنید.

داداش قیمت تلویزیونsony bravia دست دوم چنده؟ چون ممکنه که منمps4بگیرم
[تصویر:  hefp_220px-derafsh_kaviani_flag_of_the_l...re.svg.png]
پاسخ
(04-01-2019, 07:26 PM)pc fan نوشته است:
(04-01-2019, 04:25 PM)alisalar11 نوشته است: سلام عزیز.پیشنهاد من هم ps4 pro چون تو بازی های open world وrpg بهترن کیفیت رو در اختیارتون میزاره ولی اگه میخواید ps4 pro بگیرید باید یه تلویزیون 4kهم بگیرید.شما باید سقف قیمت را تایین میکردید تا ما پیشنهاد بدیم.ps4 pro رو پایین ترین قیمت بخاین بگیرین 6تومن در میاد.درباره تلویزیون هم بگم اگه دارید که هیچ اما اگه میخوای بخری پیشنهاد من sony braviaهستش که هم 4kهم کیفیت خوبی میده هم قیمتش خوبه و هم پی اس و تلویزیون وقتی با هم ست بشن شرکت سونی یه قابلیت خفن در اختیارتون میزاره که من نمیگم چیه S0 (2) انشالا خودوتون بفهمید.فقط اگه این دوتا رو خریدید برید بادیگارد پستچی شین اینجور اتفاقی نیفته:
به اینه ماشین دقت کنید.

داداش قیمت تلویزیونsony bravia دست دوم چنده؟ چون ممکنه که منمps4بگیرم

داداش دسته دومش نمیدونم والا هر فروشنده ای یه قیمت میزاره.اگه واسه گیم میخوای پیشنهاد من:SONY X8500E.
 هم خوش قیمت هم گیمینگ.

ولی اگه سونی براویا میخوای اینو بخر:تلویزیون ال ای دی سونی سری BRAVIA مدل KLV-46HX800 سایز 46 اینچ هم سه بعدیه هم قیمتش خوبه.
gaming is my DNA

[تصویر:  2ynw_sss.jpg]
پاسخ
ممنون بابت اطلاعات خوبتون فقط بهتر بود چندتا جای مطمعن برای خرید معرفی میکردید!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان