امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجمین قاتل GIGABYTE
برای من ایسوس خیلی ازش راضیم توپه.
پاسخ
اینم که دیگه می شناسین:
[تصویر:  gigabyte_01.jpg]
پاسخ
خودت عکس گذاشتی دیگه چه بهتر 
صرفا حهت اطلاع میگم: برندی نیست که کار نکرده باشم و چیزی نیست که از زیر دستم حداقل یکبار نگذشته باشه. خازن گلدن توی پرفمنس هیچ تاثیری نداره فقط و فقط جهت عمر بیشتر و کارکرد بهتره.
به چیدمان لوله اسوس و ازراک نگاه کن. خودت با دست خودت مدرک میدی مین بردی با طراحی سنگین حتما نیاز به لوله و تهویه خالص داره یه نگاه به اکستریم 4 مدل 79 بنداز. نه حوصلم میزاره نه وقتم که چراشو توضیح بدم. ولی چیدمان چمپین و کاستومایز فاتال x79 صرفا برای گیمه مدل نام برده توسط شما هیچ شانسی توی گیم در مقابل اسوس و فاتال چمپیون نداره 
من  توضیح بدم فایده نداره کاش میتونستی جراحی کنی مین رو تابفهمی آشغالترین بردها رو اسوس بکار میبره و حتی دیده شده برد مدل دیگه رو توی مدل دیگه بکار ببره. یه برند مثل از راک تخصصش مینه و اینکارو تنها انجام نمیده از 3 شرکت کمک میگیره ولی گیگا چی؟ مین کارت گرافیک مانیتور لبتاپ بروووو تا فلاشتانک و.... 
نمیگم گیگا این مدل بده نمیگم بازار نداره ولی در مقابل طراخی اسوس و از راک و از همه مهمتر مین سرورهای فاکس که عمل توی دنیا بجر توی امریکا رقیبی نداره هیچ حرفی برای گفتن نداره.
توی ایران هم سامسونگ بهترین عرضه کننده سل فونه آیا واقعا همینطوره ؟ دوست عزیز فقط از طراحی لوله متوجه خیلی چیزا میشی جدا از اون مین گیگا رو که گذاشتی میشه دقیقا توضیح بدی  چجوری میخواد 3تا تایتان جواب بده؟ میگم کار نکردین همینه الان از x79 از راک و اسوس خفن تر نداریم برای اور با یه کار حرفه ای و تهویه غیر واتر با فن عملا 2 کارت گرافیم جواب نمیده حالا با این طراحی دقیقا یه زالمن بزای روی این مین اگه بخوره رسما با پاوری حداقل 20 س دیگه 1 کارت گرافیک بیشتر نمیتونی روش بزاری اینجاست که فقط و فقط فاتال به کار میاد توی یه تاپیک جدا مین خودمو با کولر جدید نشون میدم که مجبوری یک اسلات رو از دست دادم.
یه سوال من اصلا نابلد انویدیا توی هر کشوری نماینده نداره فقط تعداد اندکی نماینده مستقیم داره! شما بهتر میدونی یا دیزاینر خفنترین کارتها؟ تا به چند سری مخصوصا میخواستم وسیله سفارش بدم به طرق مختلف سوال کردم که جنسم اینور مشکل نداشته باشه فقط و فقط اسوس و ازراک توصیه شده و اینتل همراه با پاور یکنواختی مثل سیو سونیک یا انرمکس نه msi نه گیگا. وگرنه شک نکن روزی خود انویدیا مثلا اعلام کرد بهترین پرفمنس رو مینهای مثلا گیگا داره من اولین کسیم که 1 ماه نشده میزنم بازار.
اصلا این بحث جدا من خورده کارم شاید پولم اضاف کرده یه شرکت عظیم مثل شاب مین های ابی کار میکرد بعد که کیفیت مین ها خراب شد بلا تکلیف موند رفت از تک تک برندهای جهان تستهای جهانی گرفت این شد که الان میبینی کیفیت تک قیمت بالا ( ازراک - گینوارد-پاورکالر) اونا دیگه مثل من تجربی ندارن متخصص دارن میلیارد هزینه میکنن و الانه که بازار با واکنشش تغییر میکنه.
بازم میگم کاش بتونی مین هارو جراحی کنی تا بیشتر بفهمی.
[تصویر:  98531540212759623894.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همگی برید کنار که قاتل انویدیا داره میاد!خداحافظ انویدیا! سلام بر AMD Station 27 8,314 07-11-2014, 10:20 AM
آخرین ارسال: Station
  کارت گرافیک GIGABYTE GEFORCE GTX 760 amir viper 4 2,497 10-08-2013, 12:02 AM
آخرین ارسال: javad22
  GIGABYTE به پیشواز نسل چهارم پردازنده های اینتل می رود Expellite 0 1,155 04-28-2013, 04:09 PM
آخرین ارسال: Expellite
  ورود GIGABYTE به ارتش HD 7990 Expellite 6 1,952 04-27-2013, 05:50 PM
آخرین ارسال: Best Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان