امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چراجدیدااز گیم خوشم نمیاد؟؟؟؟
من فکر میکردم بالای 22 سال از گیم زده میشن
من به یه دلیل بعضی وقتا زده میشم
وقتایی که کلی بازی رو دستم تلنبار شده و خوب هسش نیست دیگه
الان دارم درست پیش میرم
تا یکی رو تموم نکنم نمیرم سراغ بعدی
به همین راحتی
پاسخ
چیزی نیست برادر چیزی نیست!
حوصله شو نداری! منم تابستون حوصله گیم نداشتم البته گیم خوبی هم نبود! الان یه چیزی می گم پودرم می کنین!
ده برو به جای گیم انیمه ببین بعد یواش یواش دلت برای گیم پلی بازی ها تنگ می شه بعد داستان و گرافیک و بعد باس بری سراغ گیم دوباره!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
خوش به حالت من دیگه هیچی بهم حال نمیده. :|
احتمالا باید سال دوم یا سوم دبیرستان باشی که این مشکل رو داری.من هم اون موقع همین طوری شدم.با گیم شروع شد به دکستر و واکينگ دد و بريکينگ بد هم کشيد.کلا نابود شدم.
و همچنان ادامه دارد.....
ولی بگذار به کنکور برسی اون وقت حس همه چی پیدا میکنی  Wall :/
[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me
پاسخ
(11-07-2015, 01:16 AM)mahdi12 نوشته است: خوش به حالت من دیگه هیچی بهم حال نمیده. :|
احتمالا باید سال دوم یا سوم دبیرستان باشی که این مشکل رو داری.من هم اون موقع همین طوری شدم.با گیم شروع شد به دکستر و واکينگ دد و بريکينگ بد هم کشيد.کلا نابود شدم.
و همچنان ادامه دارد.....
ولی بگذار به کنکور برسی اون وقت حس همه چی پیدا میکنی  Wall :/

شدیدا با این نظر موافقم
من سال قبل که کنکور داشتم نمیتونسنتم از پشت سیستم بلند شم.یا فیلم بود یاسریال ها یا هم بازی :-/
[تصویر:  jootix_3971470251.jpg]
پاسخ
چیز عادیه ...
بعد از یک مدت به یک سرگرمی جدید نیاز پیدا میکنی .
من خودم حدود 1 سال پیش اینطوری شدم که یه 6 ماهی کلا بازی نکردم دیگه ... بعد از تابستون دوباره شروع کردم .
یک سرگرمی یا ورزش که بنظرتون جذابه رو انتخاب کنید مطمئنا بعد ی مدت طبع گیمری دوباره برمیگرده !
پاسخ
من توی گیم Multyplayerباعث میشه بازی رو تموم نکنم
هنوز killzoneتو چپتر 4موندم دارم مولتیش رو میرم :D
پاسخ
منم بعضی مواقع وقتی یه بازی رو نصب میکنم و بازی میکنم حالا بخاطر گیم پلی تکراری یا دلایل دیگه بازی رو کنار میزارم اما از رو سیستمم پاکش نمیکنم
مثل ac unity رو 2 یا 3 ماه رو سیستمم داشتم در حالی که فقط 2 مرحله مونده بود تا بخش تک نفره بازی تموم بشه :D
پایان خیلی غمگینی داشت :(
من یکی از اصلی ترین دلایلی که یهو از یه بازی زده میشم و کنارش میزارم رو گیم پلی تکراری میدونم
البته این طبیعیه آدم یهو از یه چیزی زده بشه
پاسخ
یکی از دوستان کاملا درست گقتن.
بهترین راه بازیهای Indie هست.

Limbo
Super MeatBoy
Fez
Spelunky
Rogue Legacy
Shovel Knight
Frozen Synapse
Hotline Miami
Another Perspective
Trine1
Trine2

و بازیهای جدیدتر:
Broforce
Mushroom11
Titan Souls
Trine3

اگه بخوام همه بازیهای ایندی خیلی خوب رو بنویسم بیش از 100 تا میشن ولی فعلا همینا رو دونه دونه دانلود کن و تا اولی رو نبردی تا آخر نرو سراغ دانلود دومی. :)
پاسخ
منم همین مشکلو دارم الان نه تنها از بازی بلکه از فیلم و سریالم زده شدم.البته بعضا یه حالی میده سریالا ولی بازی ها کلا حال نمیده دیگه.خسته میشم سریع تو بازی.قدیم من فکر و ذکرم بازی بود.اصلا همیشه هیجان داشتم واسه بازی.
S0 (2)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان