امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟
نام کاربریم که Hazhir است، اسم خودمه. آواتارم مربوط به یه صحنه از سریال How I Met Your Mother (آشنایی با مادر) که خیلی دوستش داشتم. امضا هم مربوط به سریال Teen Wolf و به زودی به Person of Interest تغییر پیدا خواهد کرد.
پاسخ
نام کاربریم که لقب بیگ باس بزرگه
آواتارم چون عاشق لینکین پارکم عکس آلبومشه
امضا هم شرح حال نوبای گیمفاست
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
باز منم :D 
امضام رو دوباره به حالت قبلی و طرفداری از گروه لینکین پارک برگردوندم.با یک نقل قول زیبا ازشون.
[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me
پاسخ
از ابتدای خلقت من بد بودم
تو گیمفا با نام BadBoyX فعالیت میکردم و هنوزم به اون اسم افتخار میکنم
البته وقتی تصمیم به تعویضش گرفتم که میخواسم GoodBoyX بشم ولی مثل اینکه موجود بود پس کردمش BadBoy4Ever 
شاخ انجمنیم دیگه چیکارش کنیم !؟
پاسخ
نام کاربریم که تابلو ترینه تو فروم  Confused0102: فکر کنم همه هم میدونن که از کجا آومده  S0 (25)  

آواتارمم که نمیدونم کیه! 106

امضای بنده هم مربوطه به یکی زیباترین جملاتِ آدولف هیتلر! Love
[img=0x0]http://i.jeuxactus.com/datas/jeux/t/h/the-last-of-us-2/xl/the-last-of-us-2-artwork-536968c63eb18.jpg[/img]

...Be The Love Everlasting
پاسخ
نام کاربری اسممه دیگه چون خیلی اسممو دوست دارم
اواتارم خوشگل بود
امضا هم تروره دیگه چی بگم
  [تصویر:  v9e6rfijwrwdbhh8pkos.jpg]
پاسخ
نام کاربری رو همین جوری با چند ثانیه فکر کردن برداشتم و دیگه تا آخر عمرم همین هستم تو هرجایی.
آواتار هم از انیمه بلیچ شخصیت کوچیکی بیاکویا که یه کاپیتان هست و خیلی هم قوی.شخصیت مورد علاقه م نیست چون همه کاپیتان ها رو دوست دارم و این تنها شخصیت مورد علاقه م نیست.به طور مداوم هم عوضش می کنم به بقیه کاپیتان ها.
امضا هم توضیح در مورد این شخصیت و نشون دادن قدرت شمشیرش یعنی سنبونزاکورا که همون گلبرگ ها هست که در واقع تیغ شمشیر هستن که به گلبرگ تبدیل شدن.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
تصمیم گرفتم یکم از فاز هیت ورزیدن به زندگی بیام بیرون و بزنم تو نخ ریک گرایمزو گروپش!
الحق و الانصاف سریال شاهکاریه!
پاسخ
آواتارم رو چون خیلیا نمی‌شنخاتن عوض کردم عمو ترور رو گذاشتم امضا هم درد فقط "درد" 241
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
نام کاربری چون اسممه حالا یه خانوم اضافه کردم
اواتارم چون عاشقشم
امضا هم نمیدونم چی بزارم شاید همون لیون گزاشتم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 210,033 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان