امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چندین سوال مهم در مورد need for speed و Division
(11-06-2015, 09:06 PM)ERFAN RP نوشته است: درمورد کرک شدن NFS هنوز زوده تصمیم بگیریم که کرک میشه یا نه
دوست عزیز هیچوقت بازی هارو مخصوصا روی نسخه PC پیش خرید نکن.چون اصلا معلوم نیست قراره چه اشغالی تحویل مردم بدن.معلوم نیست اصلا بازی رو PC تون اجرا میشه یا نه.نمیدونید اصلا بازی چطوری بهینه سازی شده.بدترین اشتباه همین اینه که یه بازی که هنوز منتشر نشده برید پیش خرید کنید.

من از نظر سیستمی هیچ مشکلی ندارم
حتی بتمن یا یونیتی که همه با افت فریم یا کلی مشکل اجرا میکردن من رو همون نسخه 1 و بدون هیچ آپدیتی روی اولترا بدون هیچ مشکلی بازی میکردم
آخه مشکل اینه که اگر پیش خرید نگیریم بعدا باید با قیمت 2 برابر بخریم :|
هیچکدوم از دوستان کنسول باز که nfs رو تجربه کردن هم به من یه پ.خ نداد که یه چندتا سوال در مورد بازی ازش بپرسم و ببینم بازی چطوریه
پاسخ
(11-06-2015, 09:22 PM)john.pop نوشته است:
(11-06-2015, 09:06 PM)ERFAN RP نوشته است: درمورد کرک شدن NFS هنوز زوده تصمیم بگیریم که کرک میشه یا نه
دوست عزیز هیچوقت بازی هارو مخصوصا روی نسخه PC پیش خرید نکن.چون اصلا معلوم نیست قراره چه اشغالی تحویل مردم بدن.معلوم نیست اصلا بازی رو PC تون اجرا میشه یا نه.نمیدونید اصلا بازی چطوری بهینه سازی شده.بدترین اشتباه همین اینه که یه بازی که هنوز منتشر نشده برید پیش خرید کنید.

حتی بتمن یا یونیتی که همه با افت فریم یا کلی مشکل اجرا میکردن من رو همون نسخه 1 و بدون هیچ آپدیتی روی اولترا بدون هیچ مشکلی بازی میکردم
هیچکدوم از دوستان کنسول باز که nfs رو تجربه کردن هم به من یه پ.خ نداد که یه چندتا سوال در مورد بازی ازش بپرسم و ببینم بازی چطوریه

خوب خدارو شکر که سیستم قوی دارین و از این نظر مشکلی ندارین.
NFS برای تجربه قسمت سینگل پلیر اینترنت معمولی هم باشه کفایت میکنه.پینگ خودتون رو با سایت اسپیدتست با کشور های اروپایی تست کنید
بله به احتمال زیاد سروری هست و توی یک سرور ممکنه 12 یا 24 نفر حداکثر باشه(اینو مطمئن نیستم)
Devision
این بازی رو فعلا صبر کنید.نه اطلاعات زیادی درموردش اومده نه چیزی.بازی هم شک دارم سرور های قویی داشته باشه.
That was just a dream

پاسخ
(11-06-2015, 08:48 PM)www. نوشته است:
(11-06-2015, 01:06 AM)mehrdad.kingwolf نوشته است: 1. در مورد پینگ نگران نباش. من با پینگ 400 دارم Battlefield Hardline میزنم.

چه فایده؟ شما پینگتون 400 طرف پینگش 20 ، خوب طرف اینطوری 4 ثانیه ازت جلو تره

انلاین لذتش به برابر بودنشه نه این که من پینگم 500 هست یه نوب که پینگش یک رقمیه میاد منو بزنه

خب عزیزم منم میرم به سرورهایی پینگش بالاس
البته همیشه که پینگم اینطوری نیس.کلا با پینگ 200 اینا میزنم.
ولی شده که با پینگ 400 هم بازی کردم
پاسخ
(11-06-2015, 09:46 PM)ERFAN RP نوشته است:
(11-06-2015, 09:22 PM)john.pop نوشته است:

خوب خدارو شکر که سیستم قوی دارین و از این نظر مشکلی ندارین.
NFS برای تجربه قسمت سینگل پلیر اینترنت معمولی هم باشه کفایت میکنه.پینگ خودتون رو با سایت اسپیدتست با کشور های اروپایی تست کنید
بله به احتمال زیاد سروری هست و توی یک سرور ممکنه 12 یا 24 نفر حداکثر باشه(اینو مطمئن نیستم)
Devision
این بازی رو فعلا صبر کنید.نه اطلاعات زیادی درموردش اومده نه چیزی.بازی هم شک دارم سرور های قویی داشته باشه.

ممنون
والله اونطور که معلومه بخش تک نفره nfs سروری نیست و در واقع از اینترنت استفاده زیادی نمیکنه
هیچکدوم از دوستان کنسولی هم که بهم کمکی نکردن
اما چون هنوز توی کرک شدن یا نشدن nfs شک و سوال وجود داره تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم و یکم تحقیق کنم شاید پیش خرید بکنم شاید هم نکنم
Division هم که تا در مورد خود بازی و شکل مراحل و افراد و سرور ها و ... توضیحی ندن پیش خرید نمیکنم
اما شدید ازش خوشم اومده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال درباره انلاین بازی کردن gta v saffar 3 2,270 05-12-2017, 07:29 PM
آخرین ارسال: zilyzal
  یک سوال درمورد آنلاین کردن بازی payday 2 meisam17 1 1,217 06-21-2016, 09:28 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بحث و تبادل نظر در مورد Hearthstone FIRELION 0 990 07-05-2015, 09:50 PM
آخرین ارسال: FIRELION
  یه سوال راجب steam medial110 9 2,883 01-28-2013, 12:38 AM
آخرین ارسال: arash12
Exclamation راهنمایی در مورد آنلاین بازی کردن Awesomenauts Amir3E 1 2,235 08-30-2012, 09:40 PM
آخرین ارسال: eris76

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان