امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه احساساتم را بیان کنم
 چگونه احساساتم را بیان کنم؟
بسیاری از انسان ها هنوز که هنوزه ترجیح می دهند از بروز عواطف خود داری نمایند.
برخی از انسان ها نیز از این عمل متاسفانه سودی نبرده اند و دچار مشکل شده اند. مشاوره تلفنی خانواده میتواند شما را در زمینه های متفاوت کمک کند.
چگونه احساساتم را بیان کنم
چرا بعضی افراد از گفتن احساسات خود می ترسند؟
ممکن است در زندگی و اجتماع با افرادی رو به رو شوید که ترس از بیان کردن حقیقت احساسات خود دارند. مشاوره خانواده مطمعنا این افراد به چشم شما افراد ترسویی هستند که قدرت بیان عواطف خودشان را ندارند.
اما هر چیزی برای خود دلیلی این رفتار و ترس از گفتن عواطف باید دلایلی داشته باشد. مشاوره تلفنی ممکن است این رفتار هم مثل بسیاری از رفتار های دیگر ریشه در کودکی داشته باشد. به صورتی که به شما گفتن اگر بگویید تنبیه می شوید مشاوره تلفنی رایگان . بنابراین این رفتار هم در بزرگسالی برایتان اتفاق می افتد چون ترس کودکی در وجودتان نهفته مشاوره ازدواج تلفنی
که از بازگو کردن احساسات شما را منع می کنند.
ترس از ناراحت وآزارده کردن دیگران:
ممکن است شما در گذشته دور خود با بیان کردن احساسات مشاوره تلفنی خانواده و عاطف خود شخصی را رنجانده باشید. مشاوره خانواده تلفنی این ترس در شما وجود دارد که با بیان کردن احساست مجددا فرد مونظر را ناراحت می کنید.گاهی اوقات پیش می آید که این ترس عواقب جبران ناپذیری را به همرا دارد شما نباید به دیگران فکر کنید مشاوره کودک تلفنی  سعی کنید احساسات خود را بیان کنید تا بعد پشیمان نشوید.

پاسخ
من هم در ابراز احساسات ضعیف هستم.
اگه راه کاری دارین کمک کنید بهم
پاسخ
مونده احساساتون رو به چه شخصی بیان کنید و میخوایین احساس منفی رو بهشون نشون بدین یا احساس مثبت...
همه اینا کلی بحثه و اگه توضیح داده بشه میشه یک کتاب
شما یا یک کتاب درمورد کنترل احساسات تهیه کنید ویا به یک مشاوره خانواده سر بزنید
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ
جالب بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با داد زدن كودك چگونه برخورد كنيم؟ maryamhajilou 0 497 05-01-2022, 01:31 PM
آخرین ارسال: maryamhajilou
  کمپرسور AC خودرو چگونه کار می کند؟ gamegi 0 628 05-01-2022, 11:57 AM
آخرین ارسال: gamegi
  چگونه نیمه خالی لیوان برندسازی را پر کنیم؟ behdadazad 0 535 04-27-2022, 01:41 PM
آخرین ارسال: behdadazad
  چگونه رمز ایمیل خود را عوض کنیم؟ mohadeseesmaeeli 0 482 04-21-2022, 10:28 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  چگونه با ادوب کانکت در کلاس آنلاین شرکت کنیم؟ mohadeseesmaeeli 0 645 04-14-2022, 09:46 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان