امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چی بازی میکنید؟
چون حسش نیست بنویسم به عکس مراجعه کنید

[تصویر:  03921431178161858947.png]
پاسخ
PLANET VS ZAMBIE 2 و REAL RACING 3
پاسخ
out last یه بار تا وسطاش رفتم سکته ناقصرو زدم دوباره دارم میرم تا سکته هرو کامل کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
don't strave خیلی باحاله ولی نه به باحالی minecraft[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
splinter cell blacklist به قول یکی از دوستان بدون شرح [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
tomb raider فقط برای زنده شدن خاطرات
remember me چون تمومش نکرده بودم تصمیم گرفتم تمومش کنم
batman arkham origins به توضیح بالایی رجوع شود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
assassin creed IV [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] (به دلیل اینکه 82 درصد رفته بودم dlc شو  ریختم سیوم پاک شد دوباره دارم از اول میرم)
mine craft بهترین بازی که تا به حال کردم البته فقط تو این سبک بازیش عالیه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
rayman origins توضیحی در مورد این شاهکار ندارم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

هاردم پاکید رفت تا خرخره پره دیگه داره بالا میاره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
DOTA از طریق جی ارنا (گارنا خودمون). فقط هم با Nessaj میرم و در برابر SF و Invoker هم اگر حرفه ای باشن، هیچ شکری نمیتونم بخورم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هرکس مایل بود، پ خ بده بهش آی دی گارنام رو بدم.
منتظرم MGR بیاد بپرم بگیرمش...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
روی سیستم ، Bioshock infinite ، Alan Wake و General 2 نصب کردم هر بار که وقتم خالی میشه ده ، بیست ، سی ، چهل می کنمو رو هر کدوم اومد ، میرم تو بازی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
Metal Gear Rising : Revengeance برای pc

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
فعلا فقط nba2k14
تو این دوماه بازیای خوبی میاد mgs-castlevania-thief-
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
منم که تازه یاد گرفتم Witcher بازی کنم داردم Witcher2 بازی می کنم.
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
Call Of Duty 4 دیروز روی X360 تموم کردم

بنده PC گیمر نیستم ولی از سر ناچاری میرویم برای AC:Liberation برای PC

پاسخ
بازی فوق العاده limbo تازه جیتگ کردم فولش کردم دارم میرم
batman arkham origins
ac iv :black flag
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,087 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,267 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,339 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am
  بدترین بازی که تا به حال بازی کردید؟ amirnoroozi 99 24,024 09-26-2014, 09:41 PM
آخرین ارسال: army game
Rainbow شما به طور نرمال چه مدت بازی میکنید 360 OMEGA 25 6,511 09-22-2013, 10:18 PM
آخرین ارسال: sina-black

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان