امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چی بازی میکنید؟
چقدر بعضی وقت ها لذت بخشه که بازی های قدیمی رو مجدد تجربه کنیم.
حتما پیشنهاد می کنم بازی Ascension to the throne رو انجام بدید.
پاسخ
gta v
god of war 3
assassins 4
gran turismo 6
uncharted collection[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
enemy front

بدترین روز های زندگی من وتو آرزوی یکی دیگست

[تصویر:  294dxew37ccjntoem8fj.gif]
پاسخ
bf3
bf4
arma
arma 2
arma 3
cod :mw2
cod: mw 3
cod: ghosts
fifa 14
pes 2014
nba 2k14
ghost recon :phantoms
watch dogs
ghost recon : future soldier
rainbow six : vegas 2
h.a.w.x
dayz

and more ...
پاسخ
gta v online

نقل‌قول: غرش شیر های وحشی خانه ی چوبی من را نمی لرزاند من از سکوت موریانه ها می ترسم
پاسخ
Middle Earth Shadoe of Mordor

CS:Go

Ryse Son of Rome : Coming Soon
پاسخ
آقا بزارید من راستش رو بگم. من تو بی بازیی با بازی بودم. اما چگونه؟ من با PS2 بازی می کردم . پسر خدایی خیلی کیف می ده. از تو جعبش درش آوردم یه دو سه باری روشن نشد اما در آخر روشن شد. هیچی دیگه دارم کیف روزگار رو می کنم. رفع اسپم@@ خب روش متال 3 می زنیم. کراش می زنیم. گاد اف وار می زنیم. بیست و خورده ای هم گیمفا معرفی کرده که اونا رو هم می خریم دیگه. آقا من فقط خاستم بگم وضعم از شما بهتره[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

پاسخ
Outland و Dust: Aet به همراه درس و کنکور[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
امروز Divinity Original Sin رو نصب کردم ولی علیرغم متای بالاش خیلی ازش خوشم نیومد. The Vanishing of Ethan Carter هم همون روز اول پاک شد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ارتباط برقرار نکردم.
فقط Endless Legend رو دارم الان که بازیه خوبیه ولی چندان اپتیمایز نیست. دوستانی که Sacred 3 بازی کردن نظرشون چیه؟ لطفا تو پروفایلم بهم بگید چون اینجا اسپم محسوب میشه.
پاسخ
Gears Of War 2
به یاد قدیما
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,150 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,304 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,433 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am
  بدترین بازی که تا به حال بازی کردید؟ amirnoroozi 99 25,041 09-26-2014, 09:41 PM
آخرین ارسال: army game
Rainbow شما به طور نرمال چه مدت بازی میکنید 360 OMEGA 25 6,715 09-22-2013, 10:18 PM
آخرین ارسال: sina-black

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان