امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگردان Devil May Cry 5 دوست دارد بازی Dragon’s Dogma 2 را بسازد
کارگردان Devil May Cry 5 دوست دارد بازی Dragon’s Dogma 2 را بسازد

[تصویر:  Dragons-Dogma-Dark-Arisen_2017_08-10-17_003-250x141.jpg]

همه‌ی طرفداران کپکام (Capcom) آماده‌اند تا این شرکت بازی مورد انتظار Devil May Cry 5 را منتشر کند. اما همان‌طور که می‌دانید، کارگردان این بازی یعنی آقای هیدیاکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) در ابتدا تصمیم گرفت تا به جای نسخه‌ی دوم Dragon’s Dogma، برروی بازی Devil May Cry 5 کار کند. اما حالا که روند توسعه‌ی این عنوان رو به اتمام است، آیا بالاخره ایتسونو Dragon’s Dogma 2 را خواهد ساخت؟
در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Eurogamer، آقای ایتسونو در مورد Dragon’s Dogma صحبت کرد و توضیح داد که آن پروژه، بزرگترین چالش وی در کپکام بوده است.

نقل‌قول:
این یک مجموعه‌ی کاملاً جدید بود – اکثر کار‌هایی که تاکنون انجام داده بودم به سری‌های قبلی مربوط می‌شدند. این یکی از اولین چیز‌های جدید بود و در آن زمان هم کپکام معمولاً بازی‌ها را به صورت همزمان در تمام دنیا منتشر نمی‌کرد. علاوه بر این، ما در حال انجام کار‌های تازه‌ای برروی سیستم Pawn بودیم.

آقای ایتسونو در ادامه توضیح داد:

نقل‌قول:
من قبلاً هم این را گفته‌ام اما زمانی که ما کار برروی Devil May Cry 5 را آغاز کردیم، من به افراد بالارده گفتم به من اجازه بدهید Devil May Cry 5 یا Dragon’s Dogma 2 را بسازم. در آن زمان به نظرم Devil May Cry 5 انتخاب بهتری بود؛ پس این بازی را توسعه دادم. اگر امکانش وجود داشته باشد، من دوست دارم Dragon’s Dogma 2 را بسازم؛ این فوق العاده خواهد بود.
طرفداران Dragon’s Dogma می‌توانند این بازی را هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کنند. لازم به ذکر است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ نیز در تاریخ سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل ۲۰۱۹) عرضه خواهد شد. از طرف دیگر، تنها چند روز تا انتشار بازی Devil May Cry 5 باقی مانده است. این عنوان در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (۸ مارس ۲۰۱۹) برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. جهت آشنایی بیشتر با بازی، شما می‌توانید پیش نمایش آقای محمد آریامقدم را مطالعه کرده و همچنین جدیدترین تریلر آن را تماشا کنید.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,545 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  شخصیت Vergil در Devil May Cry 5 قابل بازی نیست White Beard 6 2,857 12-24-2019, 05:46 PM
آخرین ارسال: Alireza.vl.cs
  شخصیت Broly از بازی Dragon Ball FighterZ معرفی شد White Beard 0 1,414 10-22-2019, 09:42 PM
آخرین ارسال: White Beard
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,179 10-22-2019, 09:35 PM
  جزئیات جدیدی از شخصیت‌های بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,256 10-18-2019, 09:32 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان