امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنسول اصل داشتن یا کپی خریدن مسله این است (پشتیبانی)
[تصویر:  077q_meta-data-images_default.jpg]
من به عنوان یک کاربر ایرانی سونی؛ که به تازگی تحریم های سی.یا.سی 5+1  تموم شده یا به برجام رسیدیم انتظار دارم که وقتی پلی استیشن 4 اصل دارم پشتیبانی خوبی از آن هم در کشورم داشته باشم. نه اینکه وقتی قصد خرید کنسولی  از شرکت سونی داشته باشم تنم بلرزد تا خدایا این کنسول ریفرش نباشد بد بخت شم. من انتظار دارم سونی یک نمایندگی متعبر، حداقل یک نمایندگی؛ رسمی و قابل اطمینان داشته باشد تا من با خیال راحت تمام وسایل مورد احتیاجم را از آن بخرم. میگیم کپی بازی می کردیم، الان چی؟ میگیم تحریم بودیم، الان چی؟
انتظار دارم که وقتی می خواهم اکانت PSN بسازم آدرس پستی را فلوریدا آمریکا یا هر جای دیگر نزنم، انتظار دارم زبان فارسی کنسولم  داشته باشه وقتی زبان عربی داره. انتظار دارم کنسول های قا.چا.ق عربستان یا عراق را نخرم کنسول هایی که در دست همه می گردد.
حداقل ما یک قدم برداشتیم آنان هم یک قدم را در راه ساخت این جاده ارتباطی بردارند!
اما این تاپیک را ایجاد کردم تا ببینیم مشکل از کجا هست؟ نظرات را داشته باشیم و اگر توانستیم به یک جمع بندی برسیم!
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
من با اینکه PC بازم دوستدارم PS دارا و Xbox دارا بتونن بهترین امکانات رو داشته باشن چون واقعا وضع کشور داره مضخرف میشه وضع ما PC دارام بدتر از شما نباشه بهتر از شما نیس
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(07-14-2016, 05:39 PM)ROMAN REIGNS نوشته است: من با اینکه PC بازم دوستدارم PS دارا و Xbox دارا بتونن بهترین امکانات رو داشته باشن چون واقعا وضع کشور داره مضخرف میشه وضع ما PC دارام بدتر از شما نباشه بهتر از شما نیس

PC دارا کسی بالا سرشون نیست(منظور یک شرکت کامل هست) یه پلتفرم آزاد هستش که مایکروسافت به تازگی در حال وارد شدن هستش و می تونن هم هکی بازی کنند و هم اورجینال ولی هکی بسیاری تو ایران هکی بازی می کنند مشکلی از این بابت به شخصه نمی بینیم کسی که هکی بازی می کنه نیاز زیادی به باقی چیزها نداره فقط بخش داستانی بازی رو جلو بره بسه به نظر من البته
اما ما تو چهار چوب سونی هستیم و به جز اکانت های ظرفیتی روشی برای خریدن بازی کپی نیست تو کنسول و خطرناکه و خیلی کم به سمتش میرن ما میگیم حالا که مشکلی نمیبینیم چرا آنها اقدامی نمیکنن
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
نه من منظورم از لحاظ خرید قطعات هست قیمتا نجومیو نابود کنندن
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سرعت نت مناسب برای دانلود های کنسول PS4 Ary_Ary 1 1,998 12-23-2016, 11:32 AM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  ||| تاپیک قیمت بروز کنسول ها||| Station 3 3,315 11-11-2016, 11:17 PM
آخرین ارسال: Station
Big Grin اطلاعاتی جامع درباره ی کنسول PLAYSTATION4 Mohammad-A₩$N78 14 9,449 11-10-2015, 08:03 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  توضیحات جامع در مورد قسمت های مختلف کنسول PS4 End Of The Line 0 3,050 07-29-2015, 12:53 PM
آخرین ارسال: End Of The Line
  دلایل برای خرید کنسول های نسل هشتمی | PS4 یا X1 ؟ هردو The Wolf Of Rivia 25 7,680 12-31-2014, 01:47 PM
آخرین ارسال: John Watson

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان