امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گام هايي كوچك تا ديوانگي | علل توجه ی بیشتر به ضد قهرمانان در بازی های جدید
مطلب جالبی بود ایرادی به نگارش و رعایت علایم نگارشیت وارد نیست
تنها دو مشکل دیدم
1- اسم تاپیکت رو بخون من در نگاه اول فکر کردم میخوای راجب فلسفه و چگونگی درگیری پلیر با شخصیت های منفی حرف بزنی ولی مطلبت تنها راجب چند کارکتر بود و توضیحاتی راجب اون ها 
2-کوتاه بود کل مطلبت برای نقد جوکر به تنهایی نیز کوتاه بود!
به طور کلی ترجیح میدادم یک مطلب کامل راجب یک کارکتر بشنوم تا این که تیکه های کوچیک و ناقص از تعداد به نسبت بیشتری تز کارکتر ها را بفهمم.
امیدوارم ناراحت نشده باشی این حرفامو به عنوان ی دوست قبول کن
رلستش منم دیگه شدم شخصیت بد گیمفا ;-)
ارزوم بود نویسنده مبتدی بشم همه نویسنده شدن من هنوز کاربرم 
ت سایت بنم کردن نمیدونم چرا! تو درگیری خاصی نبودم
فعلا تو کنج خونم و فقط بازی میکنم 
.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
داداش حرف هات کاملا درسته ولی این مقاله رو رزرو کردم، برای همین نمی تونستم موضوعش رو عوض
درباره ی اون چند شخصیت بگم؛ اونا فقط یک مثال بودن برای اینکه بتونید راحت تر با مقاله ارتباط بگیرید و کمک می کردن به رسوندن مفهوم اصلی
ایشالله به جمع نویسندگان وارد شی
با تشکر
پاسخ
با این که کم نوشتی اما جذاب نوشتی... لذت بردم... مشکل خاصی هم ندیدم. بهت هم خسته نباشید میگم :heart:
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
محمد امین جان مقاله ای جالب و خواندنی بود
استفاده از دیالوگها در بین نوشته هم به جذابیت مقاله اضافه کرده بود، لحن نوشته رو هم من دوست داشتم
اهمیت ضد قهرمان در بازی بر کسی پوشیده نیست، اصلا بدون یک ضدقهرمان خوب، شاید قهرمان داستان هم اونجور که باید نتونه خودش رو نشون بده؛ به قول جوکر که به بتمن میگفت: تو من رو کامل می کنی، شاید بهتر بود بتمن هم به جوکر می گفت: درواقع تو هستی که منو کامل می کنی!
ممنون از مقاله خوبت
موفق باشی
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
انتخاب هایی که انجام دادید قابل تحسین و تمجدید هستند چرا که بهترین گزینه های موجود را استفاده نموده اید. مدتی پیش مقاله ای مشابه اما با محوریتی دیگر خواندم ولی برای نمونه و مثال از ضدقهرمان هایی استفاده کرده بود که کمتر کسی با آن ها آشنایی لازم را داشت و گمنام بودند و همین عامل سبب عدم موفقیت مقاله گردید.
خسته نباشید
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
محمد امین جان بسیار عالی بود و از خوندنش لذت بردم.مقدمه ی بسیار گیرا و جذابی داشت و واقعا چنین مقدمه ای لازمه چنین مقاله ای بود.
بسیار خوب به هر شخصیت با استفاده از جمله هایی که از از خود اون ها هست پرداختی.
در کل بسیار عالی بود.
با سپاسی بی پایان از شما
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
شخصیت های خوبی واسه مقالت انتخاب کردی توضیحات هم به جا بود .
به شخصه معتقدم یک بازی خوب اکشن با یک شخصیت منفی خوب ( دیالوگ های جالب و نشون دادن قدرت ) کامل میشه . 
منتظر کار های جدیدت هستم . پیشرفت خیلی خوبی تو نویسندگی کردی ( ماشالله ) .
موفق باشید .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,736 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  ویدیوی نقد و بررسی بازی جدید واچ داگز لیجن به زبان فارسی mrdot2010 0 1,656 11-05-2020, 01:32 AM
آخرین ارسال: mrdot2010
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,141 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,172 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان