امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش: مهاجرت PCبازان به پلی‌استیشن ۴ و پیشتازی بی‌امان کنسول نسل هشتمی سونی
انگار ps4 میخواد قدرتمند تر از ps2 ظاهر بشه.

نقل‌قول: حالا اینا به کنار بازی های دو نسل پیش رو باید با قیمت 20 دلار بخرند.

S0 (43) بازی ها ps2 توی psn از 10$ شروع میشه تا 15$ نه 20$ S0 (43)

ی سری ها که قیمت بازی ps2 رو مسخره میکن یا حرص میخورن که چرا رایگان نیست بهتره به amazon سر بزن و قیمت بازی های ps2 رو ببین S0 (24)
[تصویر:  SHAREfactory%E2%84%A2_20161118210100_.jpg]
پاسخ
واقعا عالی فروخته
با اومدن انحصاری های بیشتر این فروش خیلی خیلی بیشتر میشه
من این همه جبهه گرفتن دوستان پی سی باز رو نمیفهمم
خب چند تا پی سی باز تو المان رفتن کنسول گرفتن
الان کسی چیزی گفته که اینقدر به شما برخورده و بازی های پی اس تو رو وسط میکشید ؟؟
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
آره دیگه، نسل 7.5 همینه، شرکتا ببخشید عین خر بفروشن ما هم بکوبیم تو سر همدیگه که واسه من بهتره :/
یکی نیست بگه که آقای سونی تو که دم از فروشت میزنی، جز Bloodborne چه IP جدید موفقی تو نسل هشت دادی؟ میخوای فروش کم نسل هفتت رو جبران کنی؟ منتظری فرانچایزهای قدیمی موفقت مثه UNCHARTED و GOW منتشر بشن؟ اندازه ی این همه هایپات، اندازه ی این همه 1080 1080 کردنات چی به ما رسوندی؟ یه بلادبورن؟ یکی نیست بگه آقای مایکروسافت تو چی؟ تو هم عین سونی؟ وابسته ای به فرانچایزهای قبلیت، معماریت هردو کنسولاتون هم که بدرد خودتون میخوره، میخوان فقط بفروشن، همین جاه طلبانه بودنشون باعث شد که اکثر بازیا برا 30 فریم زور بزنن، یعنی رسیدن به 30 براشون آرزو شده، نسل هفت چی بود؟ نسل متولد شدن تلو، تولد آنچ، دوران اوج کالاف، غول های گرافیکی مثل کرایسیس و خیلی از بازیهای دیگه که یادم نیست.
حالا PC باز جا نیافتاده متاسفانه، کنسول در اصل برای کسایی بود که نمیتونستن PC بخرن، ولی از نسل هفت داستان تغییر کرد و به عنوان پلتفرم رقیب حساب شد ولی بازم از قوانین قبلی پیروی میکنه، محدودیت و اجبار به همینی که هست. PC. هم همچنین، در 90 درصد موارد کسی که حداقل 5 تومن واسه سیستمش خرج میکنه مسلما سراغ کنسول نمیره، اونایی که رفتن سراغ پلتفرم دیگه اسمشون گیمر بوده نه پی سی گیمر، پی سی گیمر یعنی این که هر روز با عشق کیس رو پاک کنه، به ظاهرش برسه،  پی سی گیمری یه دنیای دیگه ای داره که متاسفانه هر کس کنسول نداره میگن پی سی گیمره....
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
اگه بازی هاش قیمتی در حد چهل تومن داشت منم می رفتم سراغش ولی چون اینطور نیست پس پی سی نماد گیمه  S0 (2)
البته ارتقا پی سی هم سخته مگر اینکه شغلی داشته باشی و صد در صد مجرد S0 (2) 
هر دو یه جور کمر شکن هستن Wall  اصل کار پوله دیگه...
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
نه ببینید مشکل جای دیگه س… چنین آماری توی کشور آلمان طبیعی هستش اتفاق بیوفته.
توی آلمان یه درصد زیادی PC داشتن، حالا این کنسولا اومدن و دارن علاوه بر انحصاری های این نسل، انحصاری های نسل قبل رو هم ارائه میدن. به همین دلیل خیلیا دارن میرن طرفش. (تا اینجا واضح بود و تو خبر هم نوشته شده بود)
ولی چرا این اتفاق بقیه جاها نیوفتاده؟ د برادر محترم که تو سایت نوشتی PS4 پیروز و … مگه این کنسول تو بقیه کشورا ناقص تر از آلمانه؟ چرا جاهای دیگه اینجوری نشده؟
جوابش ساده س: بقیه جاها یه تعادلی بین PC بازا و کنسول بازا ایجاد شده و به هم نمیریزه. طرف کنسول داشته، کنسول میخره، PC داشته نگهش میداره. استثنائش میشه جاهایی مثل آلمان یا تو همین ایران. من PC باز دیدم به خاطر فقط انحصاریای نسل قبل کنسول بگیره و برعکس به خاطر گرون بودن بازیای این نسل – و نبود انحصاری جدید- موقتا یه سیستم میان رده جمع کنه و فقط مولتی پلتا رو بزنه.
همه ش مسئله ی توازنه. وقتی ۷۶ درصد PC داشتن واضحه که یه درصدیش میرن سراغ کنسول. اون درصدی که عملا با PC کاری رو انجام میدادن که با کنسول هم میتونستن…
روی هوا بودن این آمار به کنار، توی این خبر ذکر نشده که چه تعدادی این کار رو کردن [تصویر:  neutral.png] جشن پیروزی واسه چی گرفتن بعضیا تو سایت من نمیدونم. احتمالا انقدر سوزش ناشی از نداشتن انحصاری خوب زیاد بوده یهو فوران کرده S0 (42) 

من به همه ی کنسول بازای گل که منطقی به این مسئله نگاه میکنن تبریک میگم
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
در جواب صحبت زیر از کاربر فعال last of amir باید بگم که: S0 (45) S0 (45) 

نقل‌قول: الان کسی چیزی گفته که اینقدر به شما برخورده و بازی های پی اس تو رو وسط میکشید ؟؟
اگر بخوایم میزان فن بازی طرفداران PC رو در برابر جماعت کنسول باز حساب کنیم، به نسبت 1به 1000 می رسیم S0 (45) 
اصلا نیازی به اثبات نداره PC .... S0 (24)  دنیایی متفاوت دارن طرفدارانش با کنسول بازا S0 (2)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(12-08-2015, 02:04 AM)station نوشته است: در جواب صحبت زیر از کاربر فعال last of amir باید بگم که: S0 (45) S0 (45) 

نقل‌قول: الان کسی چیزی گفته که اینقدر به شما برخورده و بازی های پی اس تو رو وسط میکشید ؟؟
اگر بخوایم میزان فن بازی طرفداران PC رو در برابر جماعت کنسول باز حساب کنیم، به نسبت 1به 1000 می رسیم S0 (45) 
اصلا نیازی به اثبات نداره PC .... S0 (24)  دنیایی متفاوت دارن طرفدارانش با کنسول بازا S0 (2)

من کاری به فن بازی کنسول بازا ندارم
ولی اخه الان اینجا کسی حرفی نزد و پی سی رو نکوبید
البته تو سایت قضیه خیلی متفاوت تره
به نظر من هم خیلی هاشون کنسول رو برای انحصاری ها گرفتن
منم نمیگم پی سی اثبات نشدس
ولی نیاز نیست بگیریم کنسول رو بکوبیم و بحث بیست دلار بودن بازی های پی اس تو رو وسط بکشیم
پاسخ
نقل‌قول: به نظر من هم خیلی هاشون کنسول رو برای انحصاری ها گرفتن 

مگه کنسول غیر از انحصاری ها به درد دیگه ای هم میخوره ؟ نه جدا اگه میخوره بهم بگین چون معلومه بازی ها رو PC گرافیک 100 برابر بیشتری نسبت به کنسول دارن
جاست کاز 4K !!! کنسول تا عمر داره میتونه این کیفیتو لمس کنه آیا ؟  Ghelion من که فکر نمیکنم
کلا یه کنسوله و یه انحصاری (یه دونه اگه بدونین چی میگم)
پاسخ
(12-08-2015, 02:15 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
نقل‌قول: به نظر من هم خیلی هاشون کنسول رو برای انحصاری ها گرفتن 

مگه کنسول غیر از انحصاری ها به درد دیگه ای هم میخوره ؟ نه جدا اگه میخوره بهم بگین چون معلومه بازی ها رو PC گرافیک 100 برابر بیشتری نسبت به کنسول دارن
جاست کاز 4K !!! کنسول تا عمر داره میتونه این کیفیتو لمس کنه آیا ؟  Ghelion من که فکر نمیکنم
کلا یه کنسوله و یه انحصاری (یه دونه اگه بدونین چی میگم)

کسی مثل من که نمیتونه یه پی سی غول بخره
مجبوره بره کنسول بخره
برای اینکه حداقل تا سه چهار سال راحت بتونه بازی هارو بازی کنه
از نظر من یکی از مهم ترین مزیت های کنسول برای من اینه
پاسخ
بعضی دوستان میگن چرا پی سی بازا اینجوری میکنن، بهتره برید به کامنت های سونی فن ها بعد از اومدن PS4 شروع شدن نسل هشت نگاه بکنید. به هیچکی رحم نمیکنن، از PC گرفته تا IOS همه رو ترول میکنن، دلیل واضحی داره، چون با این هایپ های سونی روی 1080 و .... مسلما یا آدم بی تجربه و بچه سال گول این حرفا رو میخوره و بعد میره کیفیت 900 پیکسل کنسول دیگه رو مسخره میکنه در صورتی که 180 پیکسل اصلا قابل دید و تفاوت نیست (لازمه بگم اکثر کسایی که PS4 دارن بخصوص تو ایران کم تجربه و کم سن هستن و نتیجش هم توی کامنت ها میبینیم )
حالا هر چیزی و کسی تحملی داره، تحمل فن های Xbox که خیلی وقته تموم شده و یه عده ی کمی اومدن سراغ این مسخره بازی هایی که بعضی PS4 دارا انجام میدن، حالا این وسط که PC بازا کازی به کسی نداشتن هم اعصاب نذاشتن، من که بشخصه ببینم سونی فنی توی کامنتش یخوده حالت تمسخر یا فن بازی باشه میرم سراغش و یه بلایی سرش میارم ( رسول و احسان هم میدونن)
شک نکنید تمام این رفتارهایی که میشه بخاطر خودتونه، نسل هفت چرا بیشتر سونی فن ها رو نوب نمیدونستن؟ نسل 6 چرا؟ 5 چطور؟ سونی فن از نسل هست اومده رو کار (!) چون موج عظیمی از گیمرهای جدید و تازه کار گول 1080 و گرافیک بصری و نورپردازی رو خوردن و الان هم وضع این شده.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,666 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,355 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,381 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,163 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  احتمال عرضه‌ی بازی Arise: A Simple Story برروی کنسول نینتندو سوییچ White Beard 0 1,280 10-18-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان