امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیمفا از دیدگاه من | نقد بررسی سایت گیمفا
با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان شاید این بخشی که توی گیمفا باز کردم، دل تنگی شدید شخص خودم باشه این مقاله قصد توهین به اشخاص گیمفا نیست. این مقاله شاید به عنوان درد و دل شخص خودم باشه پس از مدیران تازه که من رو نمیشناسن خواهش میکنم این مقاله رو پاک نکنند و در ضمن این بخش نقد یا بررسی نیست و از کلمات عامیانه خواهد شد

اول بذارین خودم رو معرفی کنم من نیکان صبوری هستم اکثر همه جا اسم من NS game هست تقرییبا توی نیمه دوم سال 2012 و با خود سایت گیمفا توسط OST های بازی Devil May Cry 4 با گیمفا آشنا شدم، ساید عجیبی بود یک سال از افتتحاش نمیگذشت ولی آپدیت آخرین اخبار رو داشت، نمیدونستم چرا ولی لذت میبردم حس میکردم با گیمفا مدام دارم اطلاعاتم زیاد و زیاد تر میشه، آخرین اخبار همیشه سر سطر گیمفا بود. و بعد از ی هفته وارد فروم شدم اولین فعالیت ها رو هم انجام دادم اون زمان بازی 2 DarkSiders رو مد بود و شخصی که هنوز هم هست یعنی Expellite به صورت بسیار عجیبی با این بازی به دلیل گرافیک کارتونی مخالف بود. خیلی جالب بود برام آدم های متنوعی توی گیمفا بودن بذارین بهترین این آدم ها رو بگم اسمش نیما بود با لقب GamerStation هنوز هم شاید خیلی ها یادشون نرفته باشه شخصیت به شد خاکی و جالب، معمولا با همه از روی دوستی و خوشی میرفت.
مقاله نویسی و نقد و بررسی رو دقیقا اواسط عید در همین گیمفا شروع کردم اولش زیاد مقالاتم جالب نبود. ولی همیشه دوستان و آدم هایی بودن که میگفتن مقاله ات خوبه، شاید اگه تشویق های بچه ها نبود من هیچ وقت این راه رو ادامه نمیدادم همون موقع ها بود که من شروع به مقاله نویسی کردم سایت گیمفا به طرز وحشتناکی توی شلوغ شد نمیدونم چرا به مدت چند روز مخصوصا آخر های عید گیمفا بسیار شلوغ بود توی هر پستی زیر 50 تا پاسخ نداشت البته آدم هایی بودن که کمی بد دهن بودند و ...
نمیخوام زیاد مبحث طولانی بشه گیمفا تقریبا یک سال و نیم با بازیسنتر، پردیس گیم رقابت میکرد آمار باز دید به شد رفته بود مجله گیمفا یکی از بهترین مجلات الکترونیکی شناخته میشد اما الان گیمفا تقریبا هیچی نیست! ...... سخن توهین آمیزی نمیکنم ولی الان هیچ کسی نه توی فروم و نه توی سایت مشتاق به خوندن خبر یا نظر و یا هر چیز دیگه نیست در حدی که وقتی به کسی خبر گیم میدم میگن منبع از کجا و در جواب میگم گیمفا!!!!! راحت بر میگرده بهم میگن اخبار گیمفا معتبر نیست !!!!!!!
این عجیب ترین چیزی بود که شنیدم یعنی فاجعه در این حد عمیقه که نصف گیمر ها بگم گیمفا معتبر نیست !!!!!
شاید بپرسید چرا ؟ علت این چیه ؟ به نظر من وقتی گیمفا اومد پایین که اول از همه GamerStation از اینجا رفت بعدش علیرضا یا همون مکسموم دیو ولی باز هم خبر نبود بدترین اتفاق این بود که دانیال نوروزی یک دفعه با تیمش گیمفا رو ترک کردن، ترک آقای نوروزی شاید لازم بود ولی نه در اون موقع آقای کسری نراقی مدیر کل سایت تنها موند ولی باز هم گیمفا پایین نرفت اون موقع تعرفه جالبی راه اندازی شد کسانی که تلاش میکردن برای گیمفا نقد و یا هر چیز دیگه مینوشتن ی جور Level UP میشدن من اون موقع جزو یکی از همین افراد بودم شاید جزییات بیشتر رو فرهان بهتر یادش باشه ما رو گذاشتن برای گیمفا، خوب بود ولی برامون کافی نبود. شاید گیمفا اون همه زرق و برق رو نداشت، من که خودم حس میکردم گرافیک به شدت اومده پایین، خبر ها اصلا پاسخی نداشت مقالات به نظر بی هدف بودن. الانم بعد از حدود یک سال ترک گیمفا اومدم بگم گیمفا رو به نابودی نکشونید
چیزی که من میبینم پولی شدن گیمفا بود تا اینکه تلاش برای بهترین سایت خبری و تحلیلی شدنه.
جناب صبوری سلام علیکم!
آقای صبوری گل گلاب شاید دوستان به خاطر نداشته باشن ولی بنده که کامل به خاطر دارم و باید بگم گه این همه اغراق قابل قبول نیست.
اولا کسی می تونه یک فرد دیگر یا یک جای دیگر رو مورد تایید قرار بده که خودش هم مورد تایید بوده و اعتبار داشته باشه.پس اینکه چند نفر که آرزوی فعالیت در سایت گیمفا رو داشتن ولی به خاطر افکار بچه گانه و خنده دارشون وارد تیم نشدن، این آرزو در آن ها تبدیل به کینه شده و بدون شک هرجا بشینن مثل پیرزن های 100 ساله فقط نـــــق می زنن.پس در کل اصلا ما کاری باهاشون نداریم.
از شما که خودتون رو یک منتقد کبیر می دونید بعیده بگید " گیـــمفا هیچــی نیست " ! اتفاقا برعکس باید بگید " گیـــمفا خیلی هم هست!" جای تعجب داره که بر چه اساس و مدارکی همچین حرفی رو بر لب آوردید!
اینکه یک سری از آقایون به خاطر منفعت های شخصی خودشون، پشت سایت رو در بدترین حالت خالی کردن به ما مربوط میشه!؟ انتظار دارید کسی که از قوانین پیروی نمی کنه و با افکارش تو آسمون ها در حال بال زدن هست رو دوباره برگردونیم؟ اشتباه نکنید جناب صبوری عزیز! از یک جا چند بار آسیب دیدن ، جهالت است جهالت !
در کل مرسی بابت نقدتون و اگه صحبتی باقی مونده بود از طریق پیام خصوصی پاسخگو هستم.
موفق باشید
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود از یوتیوب با سایت mohadeseesmaeeli 3 1,573 09-21-2023, 01:40 PM
آخرین ارسال: valeriehowe
  سایت دانلود ویدیو از اینستا mohadeseesmaeeli 0 855 04-17-2022, 02:35 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طراحی سایت و بالا بردن ترافیک سایت شما با استقاده از گوکل( قسمت اول) sanazazizi13 1 1,306 02-13-2022, 10:15 PM
آخرین ارسال: amin7756
  طراحی سایت پزشکی hosss3in 0 5,934 01-19-2022, 01:29 PM
آخرین ارسال: hosss3in
  سئو سایت و افزایش بازدید سایت hosss3in 0 7,752 01-02-2022, 07:00 PM
آخرین ارسال: hosss3in

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان