امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یوبی سافت قول داد تا در AC III به دزموند به طور عالی بپردازد
ایا شما یکی از طرفداران دزموند هستید؟شرکت یوبی سافت اعلام کرد که طرفداران بازی Assassin’s Creed بعضی از ان ها این کارکتر را دوست دارند و بعضی دیگر نیز دوست ندارند ولی پرداخت به این کارکتر در نسخه ی سوم این سری بازی ارزشش را خواهد داشت.

نقل قول:
ما دزموند را در دوره های مختلف بازی از ابتدا ساختیم و من فکر می کنم که بتوانیم نتیجه ی نهایی را بگیریم و او نیز شگفت انگیز و عالی خواهد بود.من فکر می کنم که کسی واقعا کارکتر Luke Skywalker در فیلم starwarz را به عنوان یک امید نو و جدید دوست نداشته باشد ولی در پایان ارک داستانی این کارکتر و ماجراجویی که او انجام داد باعث شد او شگفت انگیز بشود. Alex Hutchinson کارگردان این بازی ادامه داد که تیم سازنده ی بازی یک پرداخت ارزنده و عالی به کارکتر دزموند برای ان هایی که از نسخه ی اول بازی بوده اند خواهند داشت.البته این بدین معنا نیست که افرادی را که تازه با این فرانچایز اشنا شده اند را فراموش کنند.

نقل قول:
ما شما را به گونه ای جذب بازی میکنیم و این بازی نیز به عنوان یک بازی مستقل ارزشمند خواهد بود.ولی پرداخت کامل و اصلی به کارکتر دزموند تنها برای کسانی خواهد بود که با ما از ابتدا بوده اند.
منبع

پاسخ
خیلی خوبه.ممنون.Confused74:Confused74:Confused74:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یوبی‌سافت تولد یک سالگی بازی Assassin’s Creed Odyssey را با انتشار محتوای اضافی جشن خ White Beard 0 1,056 10-02-2019, 08:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
  یوبی‌سافت: ظرفیت بالای سرورهای استیدیا، آغازگر فصلی تازه در صنعت بازی‌های ویدئویی خوا PC FAN 0 1,076 09-22-2019, 10:06 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  یوبی‌سافت به دنبال سرمایه‌گذاری بیشتر برروی آی‌پی‌های جدید است White Beard 0 690 08-24-2019, 02:12 AM
  Assassin’s Creed Odyssey | یوبی‌سافت قصد دارد اصلاحاتی در بخش خالق داستان انجام دهد White Beard 0 884 07-13-2019, 05:52 PM
  E3 2019 | سرویس اشتراک جدید یوبی‌سافت با نام +Uplay در راه است White Beard 0 647 06-11-2019, 05:09 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان